Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bohuslav Poláček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bohuslav Poláček — grafický designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Bohuslav Poláček:
S panem Poláčkem je extrémně rychlá domluva. Od prvního kontaktu a dodání materiálů byly naše materiály velmi rychle zpracovány, dokonce ještě před domluveným termínem. Na práci byla vidět vysoká míra vlastní kreativity. Také z vlastních zkušeností po práci s mnoha grafiky, kteří byli pouhými „sazeči“ (bez přemýšlení nasázeli, co jim bylo předáno do šablon), mohu s radostí říct, že pan Poláček nad svojí prací přemýšlí. Za nás můžeme doporučit.

Veronika B.

CEEC Research, s.r.o.
www.ceec.eu
Bohuslav Poláček dodržuje domluvené termíny a dodává výstupy v požadované kvalitě. Na čem se domluvíme, to platí, což je v tomto oboru ceněná vlastnost. Mohu jej doporučit.

Martin Čepička

jednatel, Kreativní bublina s.r.o.
www.kreativnibublina.cz
Perfektní spolupráce, velmi rychlá reakce a hlavně hromada dobrých nápadů. Prostě člověk na svém místě. S panem Poláčkem plánujeme dlouhodobou spolupráci. Prozatím jsem realizovali grafiku firemního stanu a firemní prezentaci.

Jan Sedláček

jednatel společnosti zaměřené na obalové materiály
www.mahoprofi.cz
Mohu pouze doporučit. Velice kvalitní práce, dodržené termíny a super domluva.

Filip Krivčík

Webové stránky jednoduše
filipkrivcik.cz ~ filipkrivcik@gmail.com
Bohuslav Poláček se zúčastnil (námi) vyhlášené soutěže na redesign loga našeho e-shopového projektu MOTOPRINT. Mezi mnoha návrhy různé kvality i provedení vynikl Bohuslavův návrh svou čirou jednoduchostí, ale zároveň promyšlenou koncepcí. Přestože naše představa o logu se zprvu ubírala zcela jiným směrem, jeho návrh se nám tolik líbil, že nás posunul v náhledu na celou další strategii komunikace značky. Nejen proto jsme se také rozhodli s panem Poláčkem dále spolupracovat na dalších projektech a dílčích grafických pracích. I pro jeho spolehlivost a flexibilitu vřele doporučujeme i ostatním.

Petr Hovorka

jednatel Printrinity s.r.o.
motoprint.eu ~ info@printrinity.cz
S průběhem – a hlavně výsledkem – jsem velmi spokojen. Doporučuji. :-)

Hynek Olchava

jednatel WebConsult.cz
webconsult.cz
Pana Poláčka mohu vřele doporučit. Snaží se nalézat originální řešení, pružně komunikuje a dodržuje domluvené termíny.

Daniel Záblacký

Vinařství Záblacký
www.zablacky.cz
Jsem velice příjemně překvapená z naší spolupráce. Popravdě řečeno, po různých peripetiích s grafiky jsem takový přístup ani nečekala. Pan Bohuslav je člověk na svém místě. Má skvělou fantazii, grafické návrhy připravil přesně tak, jak jsme si představovali a to vše ve velmi krátkém časovém horizontu. Komunikuje rychle a věcně. Po finálovém odsouhlasení nám nabídl služby tisku, čímž nám velice zjednodušil práci. Budu se moc těšit na další spolupráci.

Mgr. Tereza Lukáčová

realitní společnost
www.archer-reality.cz ~ tereza.lukacova@archer-reality.cz
Pan Poláček je ochotný, rychlý… profesionál v oboru. Moc nám pomohl. Je vidět, že nad prací přemýšlí v širším kontextu. Vřele doporučuji!

Ondřej Lafek

UX Designer
ondra.lafek@gmail.com
Spolupráce s panem Poláčkem je pro naši společnost od začátku radost. Jeho ochota, rychlost a designová nápaditost je pro nás na vysoké úrovni a proto mohu jeho služby jen doporučit.

Dominik Janda

DJ7 s.r.o.
www.forin.cz ~ info@dj7.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS