Doporučení z první ruky

Bohuslav Poláček — grafický designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 26 doporučení

S panem Poláčkem je extrémně rychlá domluva. Od prvního kontaktu a dodání materiálů byly naše materiály velmi rychle zpracovány, dokonce ještě před domluveným termínem. Na práci byla vidět vysoká míra vlastní kreativity. Také z vlastních zkušeností po práci s mnoha grafiky, kteří byli pouhými „sazeči“ (bez přemýšlení nasázeli, co jim bylo předáno do šablon), mohu s radostí říct, že pan Poláček nad svojí prací přemýšlí. Za nás můžeme doporučit.

Veronika B.
CEEC Research, s.r.o.
www.ceec.eu

Bohuslav Poláček dodržuje domluvené termíny a dodává výstupy v požadované kvalitě. Na čem se domluvíme, to platí, což je v tomto oboru ceněná vlastnost. Mohu jej doporučit.

Martin Čepička
jednatel, Kreativní bublina s.r.o.
www.kreativnibublina.cz

Perfektní spolupráce, velmi rychlá reakce a hlavně hromada dobrých nápadů. Prostě člověk na svém místě. S panem Poláčkem plánujeme dlouhodobou spolupráci. Prozatím jsem realizovali grafiku firemního stanu a firemní prezentaci.

Jan Sedláček
jednatel společnosti zaměřené na obalové materiály
www.mahoprofi.cz

Mohu pouze doporučit. Velice kvalitní práce, dodržené termíny a super domluva.

Filip Krivčík
Webové stránky jednoduše
filipkrivcik.cz filipkrivcik@gmail.com

Bohuslav Poláček se zúčastnil (námi) vyhlášené soutěže na redesign loga našeho e-shopového projektu MOTOPRINT. Mezi mnoha návrhy různé kvality i provedení vynikl Bohuslavův návrh svou čirou jednoduchostí, ale zároveň promyšlenou koncepcí. Přestože naše představa o logu se zprvu ubírala zcela jiným směrem, jeho návrh se nám tolik líbil, že nás posunul v náhledu na celou další strategii komunikace značky. Nejen proto jsme se také rozhodli s panem Poláčkem dále spolupracovat na dalších projektech a dílčích grafických pracích. I pro jeho spolehlivost a flexibilitu vřele doporučujeme i ostatním.

Petr Hovorka
jednatel Printrinity s.r.o.
motoprint.eu info@printrinity.cz

S průběhem – a hlavně výsledkem – jsem velmi spokojen. Doporučuji. :-)

Hynek Olchava
jednatel WebConsult.cz
webconsult.cz

Pana Poláčka mohu vřele doporučit. Snaží se nalézat originální řešení, pružně komunikuje a dodržuje domluvené termíny.

Daniel Záblacký
Vinařství Záblacký
www.zablacky.cz

Jsem velice příjemně překvapená z naší spolupráce. Popravdě řečeno, po různých peripetiích s grafiky jsem takový přístup ani nečekala. Pan Bohuslav je člověk na svém místě. Má skvělou fantazii, grafické návrhy připravil přesně tak, jak jsme si představovali a to vše ve velmi krátkém časovém horizontu. Komunikuje rychle a věcně. Po finálovém odsouhlasení nám nabídl služby tisku, čímž nám velice zjednodušil práci. Budu se moc těšit na další spolupráci.

Mgr. Tereza Lukáčová
realitní společnost
www.archer-reality.cz tereza.lukacova@archer-reality.cz

Pan Poláček je ochotný, rychlý… profesionál v oboru. Moc nám pomohl. Je vidět, že nad prací přemýšlí v širším kontextu. Vřele doporučuji!

Ondřej Lafek
UX Designer
ondra.lafek@gmail.com

Spolupráce s panem Poláčkem je pro naši společnost od začátku radost. Jeho ochota, rychlost a designová nápaditost je pro nás na vysoké úrovni a proto mohu jeho služby jen doporučit.

Dominik Janda
DJ7 s.r.o.
www.forin.cz info@dj7.cz