Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Bronislav Markowicz > Reference + certifikace > Applemuseum.com: sociální sítě, PPC, SEO

Applemuseum.com: sociální sítě, PPC, SEO

Apple museum v Praze. Dlouhodobá spolupráce v oblasti sociálních sítí (převážně Facebook – cílení na místní reklamu obědy / bar / noční život) + PPC (Sklik, AdWords ve vyhledávací sítí + remarketing pro CZ i ENG) a SEO pro CZ i ENG trh.

Odkaz: www.applemuseum.com
Zobrazuji položku č. 10 z celkem 45 položek v této galerii:

Applemuseum.com: sociální sítě, PPC, SEO
« Předcházející Piercing.cz: marketingové konzultace (strategie)  (zobrazit v plné velikosti)Exclusivetours.cz: správa SEO, zlepšení konverzního poměru pomocí UX  (zobrazit v plné velikosti)Applemuseum.com: sociální sítě, PPC, SEO  (náhled aktuálně zobrazené položky)Magicam.cz  / Truecam.cz: budování brandu značky, PPC kampaně, sociální sítě, SEO  (zobrazit v plné velikosti)Parfems.sk: SEO a webová analytika  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Bc. Bronislav Markowicz

Bc. Bronislav Markowicz

produkty Google Sklik Facebook
online marketér se specializací na SEO — Kompletní online marketing se specializací na SEO a UX pro střední i větší weby či e-shopy. Linkbuilding, obsah, PPC, sociální sítě, webová analytika. Kreativní metody zvyšování návštěvnosti a konverze webu. Přes 9 let praxe a výborné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 53 doporučení
Mobil: 728 580 073 ~ Email: bronek@bronislavmarketing.cz ~ Web: www.bronislavmarketing.cz
Místo: Teplice (Ústecký kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Bc. Bronislav Markowicz Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS