Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Bronislav Markowicz > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Bronislav Markowicz — online marketér se specializací na SEO

Zobrazuji č. 110 z celkem 53 doporučení prezentace Bc. Bronislav Markowicz:
Michal Svatoň
Jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem a kvalitou nabízených služeb. Neuvěřitelnou ochotou vše jasně vysvětlit a doložit efektivitu odvedené práce. Profesionální přístup, seriozní vystupování. Doporučuji a určitě Vašich služeb využiji i v budoucnu :)

Michal Svatoň

kreativní logotvůrce
Ing. Natálie Markovská
S Broňkem jsem se shodou okolností setkali již na několika na sobě nezávislých projektech. Vždy v nich figuroval jako SEO specialista. Postupem času se z náhodných pracovních setkání stala pravidelná spolupráce. Na jeho práci oceňuji zejména vysokou kvalitu zpracovaných SEO podkladů. Jsou vypracovány skutečně do posledního detailu. S Broňkem je navíc radost spolupracovat i po lidské stránce. Broňka bych proto doporučila každé firmě, která hledá SEO specialistu.

Ing. Natálie Markovská

copywriterka se specializací na sociální média
Výborná dlouhodobá spolupráce s panem Markowiczem, která byla a je plná inovativních nápadů a skvěle aplikovaných marketingových technik (v rámci SEO, PPC, Obsahového marketingu a UX).

Ing. Jana Malá

marketingová ředitelka firem PARFUMY a KOZMETIKA, s.r.o.
www.parfems.sk ~ parfems@gmail.com
Děkujeme za dlouhodobou a profesionální spolupráci ve všech rovinách. Dokázali se naplnit naše potřeby a očekávání jak v rámci České republiky, tak v rámci anglofonních zemí.

Martin Löser

marketingový ředitel ASEKO, spol. s r.o.
244 912 210
Obor led svítidel je velice konkurenční i v rámci internetu. Dlouho jsme nemohli najít spolehlivého a hlavně výkonného partnera pro SEO práce. Pod SEO správou pozice našeho webu dosáhly strategických pozic a také se výrazně zvýšila návštěvnost stránek. Děkujeme za naprosto precizní a profesionální přístup.

Petr Havelka

marketingový ředitel SCHMACHTL CZ, spol. s r.o.
www.mcled.cz ~ support@mcled.cz ~ 220 184 827
Spolupráce s panem Markowiczem trvající již přes 2 roky přinesla mým portálům se zaměřením na investiční zlato skvělé výsledky v podobě zlepšení pozic vy vyhledávačích = větší návštěvnosti + vylepšení konverzního poměru. Vřele mohu služby pana Markowicze doporučit každému, kdo chce reálné výsledky v oblasti „online“ za slušné ceny.

Lukáš Zeman

CEO Founder
www.zlatak.cz ~ info@zlatak.cz ~ 602 286 909
Rádi bychom poděkovali za velice profesionální a přínosnou spolupráci. Naše pozice pozice jsou dlouhodobě na čelních místech v rámci přirozeného vyhledávání. Také bychom rádi poděkovali za velice příjemnou a vstřícnou komunikaci.

Kateřina Vochocová

spolumajitelka společnosti VOCHOC TRADE s.r.o.
vochoc.cz ~ info@vochoc.cz ~ 377 388 723
Potřeboval jsem pomoci se svým e-shopem, který již nějaký ten měsíc stagnoval jak v návštěvnosti tak konverzích a musím uznat, že po roční spolupráci sem s prací Broňka maximálně spokojen a výsledky se dostavily i nad rámec mého očekávání – doporučuji!

Mgr. Michal Aniol

CEO v projektu Eandilek.cz
www.eandilek.cz ~ info@eandilek.cz ~ 725 725 797
Ke spolupráci není moc co dodávat. Výsledky hovoří zcela jasně (za rok spolupráce nárůst objednávek o 40 %, zlepšení konverzního poměru o 1,5 % a nárůst trafficu o 70 %). Skvělé výsledky za rozumnou investici.

Marcel Zítko

CEO ve společnosti HighTech Industries s.r.o.
www.ekovovyroba.cz ~ hticzsro@gmail.com ~ 774 900 678
S Broňou spolupracuji již léta na mnoha projektech a takto flexibilního, ochotného a šikovného markeťáka mi může každý závidět :)

Jakub Shrbený

CEO Gomtrade s.r.o.
www.gomtrade.com ~ jakub.shrbeny@gomtrade.com ~ 608 809 065
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS