Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Bronislav Markowicz > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Bronislav Markowicz — online marketér se specializací na SEO

Zobrazuji č. 110 z celkem 75 doporučení prezentace Bc. Bronislav Markowicz:
Michal Svatoň
Jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem a kvalitou nabízených služeb. Neuvěřitelnou ochotou vše jasně vysvětlit a doložit efektivitu odvedené práce. Profesionální přístup, seriozní vystupování. Doporučuji a určitě Vašich služeb využiji i v budoucnu :)

Michal Svatoň

kreativní logotvůrce
Ing. Natálie Rumpala
S Broňkem jsem se shodou okolností setkali již na několika na sobě nezávislých projektech. Vždy v nich figuroval jako SEO specialista. Postupem času se z náhodných pracovních setkání stala pravidelná spolupráce. Na jeho práci oceňuji zejména vysokou kvalitu zpracovaných SEO podkladů. Jsou vypracovány skutečně do posledního detailu. S Broňkem je navíc radost spolupracovat i po lidské stránce. Broňka bych proto doporučila každé firmě, která hledá SEO specialistu.

Ing. Natálie Rumpala

copywriterka se specializací na sociální média
Výborná dlouhodobá spolupráce s panem Markowiczem, která byla a je plná inovativních nápadů a skvěle aplikovaných marketingových technik (v rámci SEO, PPC, Obsahového marketingu a UX).

Ing. Jana Malá

marketingová ředitelka firem PARFUMY a KOZMETIKA, s.r.o.
www.parfems.sk ~ parfems@gmail.com
Řekne a udělá. Toho si v této branži nesmírně cením a vážím. Skvělá spolupráce plná výsledků.

Ruslan Skopal

marketingový ředitel firmy DaniDarx, s.r.o.
www.trenyrkarna.cz ~ ruslan@trenyrkarna.cz ~ 737 103 998
Obor led svítidel je velice konkurenční i v rámci internetu. Dlouho jsme nemohli najít spolehlivého a hlavně výkonného partnera pro SEO práce. Pod SEO správou pozice našeho webu dosáhly strategických pozic a také se výrazně zvýšila návštěvnost stránek. Děkujeme za naprosto precizní a profesionální přístup.

Petr Havelka

marketingový ředitel SCHMACHTL CZ, spol. s r.o.
www.mcled.cz ~ support@mcled.cz ~ 220 184 827
Děkujeme za dlouhodobou a profesionální spolupráci ve všech rovinách. Dokázali se naplnit naše potřeby a očekávání jak v rámci České republiky, tak v rámci anglofonních zemí.

Martin Löser

marketingový ředitel ASEKO, spol. s r.o.
www.asekopool.com ~ orders@aseko.com ~ 244 912 210
Spolupráce s panem Markowiczem trvající již přes 2 roky přinesla mým portálům se zaměřením na investiční zlato skvělé výsledky v podobě zlepšení pozic vy vyhledávačích = větší návštěvnosti + vylepšení konverzního poměru. Vřele mohu služby pana Markowicze doporučit každému, kdo chce reálné výsledky v oblasti „online“ za slušné ceny.

Lukáš Zeman

CEO Founder
www.zlatak.cz ~ info@zlatak.cz ~ 602 286 909
Rádi bychom poděkovali za velice profesionální a přínosnou spolupráci. Naše pozice pozice jsou dlouhodobě na čelních místech v rámci přirozeného vyhledávání. Také bychom rádi poděkovali za velice příjemnou a vstřícnou komunikaci.

Kateřina Vochocová

spolumajitelka společnosti VOCHOC TRADE s.r.o.
vochoc.cz ~ info@vochoc.cz ~ 377 388 723
Potřeboval jsem pomoci se svým e-shopem, který již nějaký ten měsíc stagnoval jak v návštěvnosti tak konverzích a musím uznat, že po roční spolupráci sem s prací Broňka maximálně spokojen a výsledky se dostavily i nad rámec mého očekávání – doporučuji!

Mgr. Michal Aniol

CEO v projektu Eandilek.cz
www.eandilek.cz ~ info@eandilek.cz ~ 725 725 797
V rámci našich eshopů (coolboty.cz, cooltopanky.sk a pracovniochrana.cz) nám pan Markowicz dlouhodobě (a úspěšně) pomáhá s růstem pozic a trafficu v rámci organického vyhledávání (SEO). Ceníme si nejen výsledků, ale také 100% spolehlivosti :)

Tomáš Lojka

CEO COOL Trading s.r.o.
www.coolboty.cz ~ info@coolboty.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS