Doporučení z první ruky

Bc. Bronislav Markowicz — online marketér se specializací na SEO


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 77 doporučení

Michal Svatoň

Jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem a kvalitou nabízených služeb. Neuvěřitelnou ochotou vše jasně vysvětlit a doložit efektivitu odvedené práce. Profesionální přístup, seriozní vystupování. Doporučuji a určitě Vašich služeb využiji i v budoucnu :)

Michal Svatoň
kreativní logotvůrce
Ing. Natálie Rumpala

S Broňkem jsem se shodou okolností setkali již na několika na sobě nezávislých projektech. Vždy v nich figuroval jako SEO specialista. Postupem času se z náhodných pracovních setkání stala pravidelná spolupráce. Na jeho práci oceňuji zejména vysokou kvalitu zpracovaných SEO podkladů. Jsou vypracovány skutečně do posledního detailu. S Broňkem je navíc radost spolupracovat i po lidské stránce. Broňka bych proto doporučila každé firmě, která hledá SEO specialistu.

Ing. Natálie Rumpala
copywriterka se specializací na sociální média

Výborná dlouhodobá spolupráce s panem Markowiczem, která byla a je plná inovativních nápadů a skvěle aplikovaných marketingových technik (v rámci SEO, PPC, Obsahového marketingu a UX).

Ing. Jana Malá
marketingová ředitelka firem PARFUMY a KOZMETIKA, s.r.o.
www.parfems.sk parfems@gmail.com

Řekne a udělá. Toho si v této branži nesmírně cením a vážím. Skvělá spolupráce plná výsledků.

Ruslan Skopal
marketingový ředitel firmy DaniDarx, s.r.o.
www.trenyrkarna.cz ruslan@trenyrkarna.cz 737 103 998

Obor led svítidel je velice konkurenční i v rámci internetu. Dlouho jsme nemohli najít spolehlivého a hlavně výkonného partnera pro SEO práce. Pod SEO správou pozice našeho webu dosáhly strategických pozic a také se výrazně zvýšila návštěvnost stránek. Děkujeme za naprosto precizní a profesionální přístup.

Petr Havelka
marketingový ředitel SCHMACHTL CZ, spol. s r.o.
www.mcled.cz support@mcled.cz 220 184 827

Děkujeme za dlouhodobou a profesionální spolupráci ve všech rovinách. Dokázali se naplnit naše potřeby a očekávání jak v rámci České republiky, tak v rámci anglofonních zemí.

Martin Löser
marketingový ředitel ASEKO, spol. s r.o.
www.asekopool.com orders@aseko.com 244 912 210

Spolupráce s panem Markowiczem trvající již přes 2 roky přinesla mým portálům se zaměřením na investiční zlato skvělé výsledky v podobě zlepšení pozic vy vyhledávačích = větší návštěvnosti + vylepšení konverzního poměru. Vřele mohu služby pana Markowicze doporučit každému, kdo chce reálné výsledky v oblasti „online“ za slušné ceny.

Lukáš Zeman
CEO Founder
www.zlatak.cz info@zlatak.cz 602 286 909

Rádi bychom poděkovali za velice profesionální a přínosnou spolupráci. Naše pozice pozice jsou dlouhodobě na čelních místech v rámci přirozeného vyhledávání. Také bychom rádi poděkovali za velice příjemnou a vstřícnou komunikaci.

Kateřina Vochocová
spolumajitelka společnosti VOCHOC TRADE s.r.o.
vochoc.cz info@vochoc.cz 377 388 723

Potřeboval jsem pomoci se svým e-shopem, který již nějaký ten měsíc stagnoval jak v návštěvnosti tak konverzích a musím uznat, že po roční spolupráci sem s prací Broňka maximálně spokojen a výsledky se dostavily i nad rámec mého očekávání – doporučuji!

Mgr. Michal Aniol
CEO v projektu Eandilek.cz
www.eandilek.cz info@eandilek.cz 725 725 797

V rámci našich eshopů (coolboty.cz, cooltopanky.sk a pracovniochrana.cz) nám pan Markowicz dlouhodobě (a úspěšně) pomáhá s růstem pozic a trafficu v rámci organického vyhledávání (SEO). Ceníme si nejen výsledků, ale také 100% spolehlivosti :)

Tomáš Lojka
CEO COOL Trading s.r.o.
www.coolboty.cz info@coolboty.cz