Doporučení z první ruky

Bronislav Sobotka — nadšený učitel angličtiny z Brna


Zobrazuji všech 8 doporučení

Pavel Minář

Požádal jsem Broňu, aby mi vypiloval angličtinu na úroveň, abych mohl pořádat školení G Suite v angličtině. Po dvou sezeních jsem si 100% jistý, že jsem vybral toho pravého. Broňovy lekce angličtiny jsou tak super, že je považuji spíš za zábavu než za výuku. Aby ale nedošlo k omylu – i když je to zábava, tak mě Broňa drtí – třeba s výslovností. A to já přesně potřebuji! Už se těším na další lekci.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

Nejlepší učitel angličtiny, jakého jsem kdy potkala. Obklopen pozitivní společností se stálým úsměvem.

Kateřina Hošková
zdravotní sestra

Broňa je učitel, o jakém jsem vždy snila. Pokud nejste ve správné náladě, Broňovo nadšení a úsměv vás během chvilky dostanou na správnou cestu. Vše vysvětluje jasně a s velkým úsměvem na tváři. Vždy je ochotný pomoct a jeho lekce jsou super zábavné. Budete odcházet spokojení a s novými vědomostmi, ale současní smutní, že už to skončilo. Velmi doporučuji, pochopitelně.

Tereza Horníčková
majitelka Yogaclub a manažerka Seniorem s radostí z.s.

Skvělý učitel, který nastartoval mou motivaci k učení angličtiny. Jeho kurzy jsou nejlepší!

Jitka Šteffanová
interní konzultant ve společnosti Solitea Česká republika, a.s.

Broňa je pro mě neskutečnou inspirací. Učení je pokaždé náročné, když si na něj ale vzpomenu, vše jde najednou lépe. Ukázal mi nové přístupy k učení a já přijala jeho myšlenku, že není důležité, co studenti vědí, ale že milují angličtinu!

Petra Mazancová
učitelka angličtiny a občanské výchovy, Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice

Pan Sobotka je skvělý učitel angličtiny. Ukázal mi tolik nových cest, jak angličtinu učit. Je to velmi kreativní, pozitivní a chytrý profesionál. Kdokoliv s ním přijde do styku by měl být šťastný za takovou příležitost.

Astghik Isakhanyan

Díky Broňovi za jeho anglické víkendy. Užijete si je i pokud vám anglický jazyk moc nejde. Je to velmi dobrý učitel.

Veronika Froňková
cvičitelka jezdectví v JK Agira

Broňa je neskutečný učitel angličtiny s velmi pozitivním přístupem. Vždy je v dobré náladě a můžete na něm vidět, že opravdu miluje to, co dělá (a dělá to dobře). Je velmi zkušený a ví, jak motivovat své studenty. Doporučila bych jeho kurzy každému, kdo se chce zbavit strachu z angličtiny (zábava, kterou si při tom užijete, je příjemný bonus).

Irena Rodrigues Točíková
projektová a marketingová manažerka