Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bronislava Jámborová, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bronislava Jámborová, MBA — překladatelka a tlumočnice maďarského jazyka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Bronislava Jámborová, MBA:
Ing. Tomáš Hladík
S paní Jámbor, MBA spolupracuji zejména na překladech popisků produktů a její služby mohu jen doporučit. Kromě kvalitní a rychlé práce musím ocenit její vstřícnost a spolehlivost.

Ing. Tomáš Hladík

překladatel a zprostředkovatel překladatelských služeb
S paní Jámbor spolupracujeme již několik let a s její prací překladatelky jsem velice spokojený. Milá, profesionální a spolehlivá.

Martin Brejcha

jednatel firmy A care
S překladatelskými a tlumočnickými službami paní Jámborové jsme spokojeni. Spolupracujeme dlouhodobě, zakázky překladů byly odevzdané vždy včas a na profesionální úrovni, tlumočení probíhala bezproblémově a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Na základě vlastních zkušeností spolupráci doporučujeme.

Petr Navrátil

Škoda JS
Specifický kynologický překlad vyhotovila paní překladatelka rychle a k naší spokojenosti, s překladem jsme byli spokojeni.

Ing. Blanka Nováková

poradce chovu BK ČR, pobočka Hradec Králové
Paní Jámbor je profesionálka, se kterou úspěšně spolupracujeme již několik let. Víme, že na odvedenou práci se můžeme absolutně spolehnout, často pracuje i nad rámec svých povinností. Dalším bonusem naší spolupráce je velmi milá a efektivní komunikace.

Nikola Závadová

project manager Astratex
Bronislava po několik let pracovala pro naši společnost jako překladatelka. Přeložila tisíce slov mezi českým a maďarským jazykem z různých oborů, například obchodu, práva, financí, techniky. Nikdy jsme ke kvalitě její práce neměli výhrady, vždy dodržela všechny termíny. Rád proto doporučuji její služby.

Balázs Fejes

managing director Penna-Európa Translations
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS