Doporučení z první ruky

Bronislava Jámborová, MBA — překladatelka a tlumočnice maďarského jazyka


Zobrazuji všech 6 doporučení

Ing. Tomáš Hladík

S paní Jámbor, MBA spolupracuji zejména na překladech popisků produktů a její služby mohu jen doporučit. Kromě kvalitní a rychlé práce musím ocenit její vstřícnost a spolehlivost.

Ing. Tomáš Hladík
překladatel a zprostředkovatel překladatelských služeb

S paní Jámbor spolupracujeme již několik let a s její prací překladatelky jsem velice spokojený. Milá, profesionální a spolehlivá.

Martin Brejcha
jednatel firmy A care

S překladatelskými a tlumočnickými službami paní Jámborové jsme spokojeni. Spolupracujeme dlouhodobě, zakázky překladů byly odevzdané vždy včas a na profesionální úrovni, tlumočení probíhala bezproblémově a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Na základě vlastních zkušeností spolupráci doporučujeme.

Petr Navrátil
Škoda JS

Specifický kynologický překlad vyhotovila paní překladatelka rychle a k naší spokojenosti, s překladem jsme byli spokojeni.

Ing. Blanka Nováková
poradce chovu BK ČR, pobočka Hradec Králové

Paní Jámbor je profesionálka, se kterou úspěšně spolupracujeme již několik let. Víme, že na odvedenou práci se můžeme absolutně spolehnout, často pracuje i nad rámec svých povinností. Dalším bonusem naší spolupráce je velmi milá a efektivní komunikace.

Nikola Závadová
project manager Astratex

Bronislava po několik let pracovala pro naši společnost jako překladatelka. Přeložila tisíce slov mezi českým a maďarským jazykem z různých oborů, například obchodu, práva, financí, techniky. Nikdy jsme ke kvalitě její práce neměli výhrady, vždy dodržela všechny termíny. Rád proto doporučuji její služby.

Balázs Fejes
managing director Penna-Európa Translations