Ing. arch. Cyril Vltavský

grafický designér a tvůrce vizuálních identit

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně zejména Moravskoslezský kraj, Ostrava a okolí

Přes 10 let navrhuji grafické designy a vizuální identity firem pod vlastní značkou čtyřimedia.

Stojím za vizuály skvělých značek Kaktus Reality, Nachmelená Opice a vlastního lifestylového e-shopu AndYou, který jsem úspěšně prodal.

S čím vám pomohu?

  • Grafický design – vytvořím jednotnou grafiku vašeho projektu, včetně tiskovin, obalů apod.
  • Vizuální identita – navrhnu tvář a logo vaší nové značky.
  • Modernizace značky – opráším vzhled vaší značky a zmodernizuji ji pro 21. století.
  • Weby a aplikace – s parťákem Vojtěchem Juráskem navrhujeme a tvoříme weby a webové aplikace, které plní své cíle.

Vystudoval jsem architekturu, která mě naučila koncepčnímu myšlení a navrhování. Mám hluboký vhled do navazujících oborů: marketingu, designu, tisku a technologií. Ke každému projektu přistupuji s patřičnou vášní a zápalem.

Mé největší úspěchy:

  • Byl jsem u zrodu společnosti Kaktus Reality. Vymysleli jsme nezaměnitelný název a navrhli identitu celé společnosti. Postupem času jsme spolu s majitelem společnosti Kamilem Kůsem definovali směr marketingu celé značky, z které se stala jedna z nejznámějších lokálních realitek.
  • Podobný příběh se stal u krnovského řemeslného pivovaru Nachmelená Opice. Od první myšlenky jsme s opičáky až dodnes. Navrhli jsme logo, vytvořili přes 36 pivních etiket, nakódovali 2 weby a eshop. Důležité ale je, že zákazníci Opici milují a nikdy si ji s jiným pivem nespletou.
  • Potřeboval jsem si své schopnosti vyzkoušet na vlastní kůži. Proto jsem s kamarádem Davidem Homolou založil lifestyle e-shop AndYou.cz, který vybírá ty nejlepší kousky spodního prádla a oblečení světových značek. Staral jsem se o kompletní branding, vzhled e-shopu, focení produktů a o veškerý obsah. Spravoval jsem sociální sítě s více než 40 tisíci fanoušky a domlouval spolupráce s českými influencery. E-shop každý rok utržil vyšší jednotky milionů korun a v roce 2020 jsme jej úspěšně prodali.
Ing. arch. Cyril Vltavský
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. arch. Cyril Vltavský
Bohumínská 446/59
Ostrava – Slezská Ostrava
710 00
Mobil:737 370 572
Email:vltavsky@ctyrimedia.cz
Web:ctyri.media
IČ:74772171 (plátce DPH)
DIČ:CZ8905255997

Doporučení
z první ruky

S panem Vltavským jsme začali spolupracovat na doporučení. Již pro fungující fitness centrum jsme potřebovali sjednotit naši prezentaci veřejnosti, což se nám díky p. Vltavskému jednoznačně povedlo. Ceníme si této spolupráce zejména díky nápaditosti, citu pro celkové sladění grafiky, rychlosti a také spolehlivosti. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Jan Pohl, MSc.

majitel Individual.fitness