Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Cyril Vltavský

Ing. arch. Cyril Vltavský

grafický designér a tvůrce vizuálních identit

Ing. arch. Cyril Vltavský
Ing. arch. Cyril Vltavský - logo

Přes 10 let navrhuji grafické designy a vizuální identity firem pod vlastní značkou čtyřimedia.

Stojím za vizuály skvělých značek Kaktus Reality, Nachmelená Opice a vlastního lifestylového e-shopu AndYou, který jsem úspěšně prodal.

S čím vám pomohu?

  • Grafický design – vytvořím jednotnou grafiku vašeho projektu, včetně tiskovin, obalů apod.
  • Vizuální identita – navrhnu tvář a logo vaší nové značky.
  • Modernizace značky – opráším vzhled vaší značky a zmodernizuji ji pro 21. století.
  • Weby a aplikace – s parťákem Vojtěchem Juráskem navrhujeme a tvoříme weby a webové aplikace, které plní své cíle.

Vystudoval jsem architekturu, která mě naučila koncepčnímu myšlení a navrhování. Mám hluboký vhled do navazujících oborů: marketingu, designu, tisku a technologií. Ke každému projektu přistupuji s patřičnou vášní a zápalem.

Ukázky práce:

Design kanceláře Kaktus RealityDesign pro řemeslný pivovar Nachmelená OpiceDesign pro lifestyle e-shop And YouLogotvorba pro různé značkyGrafický návrh realitního magazínu Kaktusák
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně zejména Moravskoslezský kraj, Ostrava a okolí

Kategorie katalogu:

Mé největší úspěchy:

  • Byl jsem u zrodu společnosti Kaktus Reality. Vymysleli jsme nezaměnitelný název a navrhli identitu celé společnosti. Postupem času jsme spolu s majitelem společnosti Kamilem Kůsem definovali směr marketingu celé značky, z které se stala jedna z nejznámějších lokálních realitek.
  • Podobný příběh se stal u krnovského řemeslného pivovaru Nachmelená Opice. Od první myšlenky jsme s opičáky až dodnes. Navrhli jsme logo, vytvořili přes 36 pivních etiket, nakódovali 2 weby a eshop. Důležité ale je, že zákazníci Opici milují a nikdy si ji s jiným pivem nespletou.
  • Potřeboval jsem si své schopnosti vyzkoušet na vlastní kůži. Proto jsem s kamarádem Davidem Homolou založil lifestyle e-shop AndYou.cz, který vybírá ty nejlepší kousky spodního prádla a oblečení světových značek. Staral jsem se o kompletní branding, vzhled e-shopu, focení produktů a o veškerý obsah. Spravoval jsem sociální sítě s více než 40 tisíci fanoušky a domlouval spolupráce s českými influencery. E-shop každý rok utržil vyšší jednotky milionů korun a v roce 2020 jsme jej úspěšně prodali.

Kontaktní informace

Ing. arch. Cyril Vltavský
Bohumínská 446/59
Ostrava – Slezská Ostrava
710 00
Mobil:737 370 572
Email:vltavsky@ctyrimedia.cz
Web:ctyri.media
:74772171 (plátce DPH)
DIČ:CZ8905255997

Doporučení z první ruky

Když jsme se na začátku rozhodovali, koho oslovíme, aby nám vytvořil branding, web, rezervační systém, dárkové předměty k našemu projektu, volba byla jasná. S Cyrilem a Vojtou spolupracujeme již několik let a vždy je s nimi výborná, efektivní, jasná, rychlá a kreativní spolupráce. Mají skvělé nápady a velmi nám s Chaloupkou, která existuje pomohli. Pro nás je důležitá dlouhodobá a kvalitní spolupráce, kterou jsme u čtyřimedia rozhodně našli a vše perfektně funguje.
Veronika Miková
majitelka

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS