Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Cyril Vltavský

Ing. arch. Cyril Vltavský

grafický designér a tvůrce vizuálních identit

Ing. arch. Cyril Vltavský
Ing. arch. Cyril Vltavský - logo

Přes 10 let navrhuji grafické designy a vizuální identity firem pod vlastní značkou čtyřimedia.

Stojím za vizuály skvělých značek Kaktus Reality, Nachmelená Opice a vlastního lifestylového e-shopu AndYou, který jsem úspěšně prodal.

S čím vám pomohu?

  • Grafický design – vytvořím jednotnou grafiku vašeho projektu, včetně tiskovin, obalů apod.
  • Vizuální identita – navrhnu tvář a logo vaší nové značky.
  • Modernizace značky – opráším vzhled vaší značky a zmodernizuji ji pro 21. století.
  • Weby a aplikace – s parťákem Vojtěchem Juráskem navrhujeme a tvoříme weby a webové aplikace, které plní své cíle.

Vystudoval jsem architekturu, která mě naučila koncepčnímu myšlení a navrhování. Mám hluboký vhled do navazujících oborů: marketingu, designu, tisku a technologií. Ke každému projektu přistupuji s patřičnou vášní a zápalem.

Ukázky práce:

Design kanceláře Kaktus RealityDesign pro řemeslný pivovar Nachmelená OpiceDesign pro lifestyle e-shop And YouVizitky pro kancelar24.czLogotvorba pro různé značky
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně zejména Moravskoslezský kraj, Ostrava a okolí

Kategorie katalogu:

Mé největší úspěchy:

  • Byl jsem u zrodu společnosti Kaktus Reality. Vymysleli jsme nezaměnitelný název a navrhli identitu celé společnosti. Postupem času jsme spolu s majitelem společnosti Kamilem Kůsem definovali směr marketingu celé značky, z které se stala jedna z nejznámějších lokálních realitek.
  • Podobný příběh se stal u krnovského řemeslného pivovaru Nachmelená Opice. Od první myšlenky jsme s opičáky až dodnes. Navrhli jsme logo, vytvořili přes 36 pivních etiket, nakódovali 2 weby a eshop. Důležité ale je, že zákazníci Opici milují a nikdy si ji s jiným pivem nespletou.
  • Potřeboval jsem si své schopnosti vyzkoušet na vlastní kůži. Proto jsem s kamarádem Davidem Homolou založil lifestyle e-shop AndYou.cz, který vybírá ty nejlepší kousky spodního prádla a oblečení světových značek. Staral jsem se o kompletní branding, vzhled e-shopu, focení produktů a o veškerý obsah. Spravoval jsem sociální sítě s více než 40 tisíci fanoušky a domlouval spolupráce s českými influencery. E-shop každý rok utržil vyšší jednotky milionů korun a v roce 2020 jsme jej úspěšně existovali.

Kontaktní informace

Ing. arch. Cyril Vltavský
Bohumínská 446/59
Ostrava – Slezská Ostrava
710 00
Mobil:737 370 572
Email:vltavsky@ctyrimedia.cz
Web:ctyri.media
:74772171 (plátce DPH)
DIČ:CZ8905255997

Doporučení z první ruky

S Cyrilem a Vojtou jsme začali spolupracovat na jaře 2015, kdy jsme začali vymýšlet identitu našeho vznikajícího pivovaru Nachmelená Opice. Grafická úprava loga, první návrhy etiket, plakátů, webu atd., to vše jsme společně vymýšleli a ladili. Postupně se naše představy zkalibrovali tak, že dnes klukům zašlu popis nově vznikajícího piva s textem a většinou na první dobrou je hotový návrh etikety. Součástí spolupráce byla i tvorba původního webu, jeho aktualizace a předělání na jaře roku 2020. Naše spolupráce je založena na tom, že my jako zákazník máme svoji představu, která je doplněna právě názorem kluků jako mladé progresivní a digitalizované generace. Výsledkem je pak vyladěný marketingový produkt, který je v souladu s potřebami našeho zákazníka a dnešní dynamické doby. Poslední aktuální spolupráce byla na nově vzniklém e-shopu, ve velmi krátkém čase jsme potřebovali reagovat na vzniklou COVID krizi a vytvořit vyladěný a hezký eshop na prodej piva a merche. Bylo to intenzivní a během 3 dnů jsme to společně zvládli. Zase je třeba ocenit zkušenosti Cyrila, kdy nám svými nápady pomohl vytvořit tento skvělý produkt.
Michal Kuřec
spolumajitel, vrchní sládek

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS