Doporučení z první ruky

Ing. arch. Cyril Vltavský — grafický designér a tvůrce vizuálních identit


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

S Cyrilem a Vojtou jsme začali spolupracovat na jaře 2015, kdy jsme začali vymýšlet identitu našeho vznikajícího pivovaru Nachmelená Opice. Grafická úprava loga, první návrhy etiket, plakátů, webu atd., to vše jsme společně vymýšleli a ladili. Postupně se naše představy zkalibrovaly tak, že dnes klukům zašlu popis nově vznikajícího piva s textem a většinou na první dobrou je hotový návrh etikety. Součástí spolupráce byla i tvorba původního webu, jeho aktualizace a předělání na jaře roku 2020. Naše spolupráce je založena na tom, že my jako zákazník máme svoji představu, která je doplněna právě názorem kluků jako mladé progresivní a digitalizované generace. Výsledkem je pak vyladěný marketingový produkt, který je v souladu s potřebami našeho zákazníka a dnešní dynamické doby. Poslední aktuální spolupráce byla na nově vzniklém e-shopu, ve velmi krátkém čase jsme potřebovali reagovat na vzniklou COVID krizi a vytvořit vyladěný a hezký eshop na prodej piva a merche. Bylo to intenzivní a během 3 dnů jsme to společně zvládli. Zase je třeba ocenit zkušenosti Cyrila, kdy nám svými nápady pomohl vytvořit tento skvělý produkt.

Michal Kuřec
spolumajitel, vrchní sládek
www.nachmelenaopice.cz michal@nachmelenaopice.cz 778 096 347

Pana Vltavského nám doporučila marketingová agentura, se kterou spolupracujeme. A tip to byl vskutku výtečný. Neuvěřitelná flexibilita, rychlost, kreativní duch a výborná komunikace. Jeho práce vypadají vždy lépe, než si představujeme. Těšíme se na další spolupráci!

Miloš Nalevajka
Hokuspokus.cz
www.hokuspokus.cz

S panem Vltavským jsme začali spolupracovat na doporučení. Již pro fungující fitness centrum jsme potřebovali sjednotit naši prezentaci veřejnosti, což se nám díky p. Vltavskému jednoznačně povedlo. Ceníme si této spolupráce zejména díky nápaditosti, citu pro celkové sladění grafiky, rychlosti a také spolehlivosti. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Jan Pohl, MSc.
majitel Individual.fitness
www.individual.fitness honza@individual.fitness

Když jsme se na začátku rozhodovali, koho oslovíme, aby nám vytvořil branding, web, rezervační systém, dárkové předměty k našemu projektu, volba byla jasná. S Cyrilem a Vojtou spolupracujeme již několik let a vždy je s nimi výborná, efektivní, jasná, rychlá a kreativní spolupráce. Mají skvělé nápady a velmi nám s Chaloupkou, která existuje pomohli. Pro nás je důležitá dlouhodobá a kvalitní spolupráce, kterou jsme u čtyřimedia rozhodně našli a vše perfektně funguje.

Veronika Miková
majitelka
chaloupkakteraexistuje.cz

S Cyrilem a jeho prací mám dlouholetou a vždy kladnou zkušenost. Přes tvorbu firemní identity, grafickou přípravu na sociální sítě až po spolupráci např. s Českou spořitelnou. Nejvíce na něm oceňuji smysl pro detail a především promyšlenost a funkčnost grafického zpracování. Všechny dosavadní práce jsme vždy společně konzultovali s ohledem na design, originalitu a cíl sdělení.

Lukáš Bury
majitel / event manager / producent
www.burysax.cz

S Cyrilem se spolupracuje jedna radost. Kreativní a flexibilní grafik, který tvoří srdcem. Cyril nám při vzniku našeho spolku pomohl učesat a sjednotit firemní identitu od loga přes grafiku nových webových stránek a klasické tiskoviny jako jsou vizitky, letáky, návrhy billboardů, bannerů atd. V rámci našich letních kempů rozdáváme dětem dárečky s grafikou, která dokonale odráží náš originální styl – nálepky, trička s potiskem atd. Cyril nám každoročně graficky zaštiťuje také naše dva srdcové projekty Ostrava na kolečkách a charitativní závod Srdce na kolečkách. Děkujeme!

Sandra Zubáňová
spoluzakladatelka Swanky.cz
www.swanky.cz

Pana Vltavského jsem oslovila s prosbou o tvorbu grafiky pro náš vánoční voucher pro klienty. Pan Vltavský prostudoval náš web, naši značku, poslechl si naši myšlenku a pak zpracoval během tří dnů dvě varianty voucheru na základě naší myšlenky, ale s jeho zkušenostmi. Díky tomu máme voucher, který je luxusní, je v souladu s naší značkou a přesně vystihuje tu hlavní myšlenku. Práce a komunikace s panem Vltavským byla příjemná, profesionální a rychlá. Doporučuji.

Natalie Melichárková
profesionální kouč, konzultant

Spolupráce s Cyrilem se vždycky ukázala jako přínosná. Cyril je rychlý, kreativní a skvěle se s ním komunikuje. Má zkušenosti z různých typů projektů a umí je velmi dobře kombinovat a využívat pro úspěch společného projektu. Zkrátka dobrá volba.

Radim Uher
majitel agentrury
www.2mluvci.cz

Na Cyrila jsem dostal doporučení a rozhodně toho nelituji. Jeho ochota, spolehlivost, skvělá komunikace a snaha ve všem mi vyjít vstříc je opravdu výjimečná. A k tomu neskutečná rychlost, kterou jsem brzdil jen já. Také bych chtěl ocenit jeho obrovskou trpělivost, kterou se mnou měl. Vřele jej všem doporučuji!!!

Petr Semanco
majitel e-shopu
www.granule-petrvald.cz

S Cyrilem jsme měli 3 roky projekt Andyou.cz, kde Cyril měl kompletně na starosti grafiku a celou firemní identitu. Věděl jsem, že je na něj spolehnutí a práce, kterou odvedl, byla vždy na 110 %. Často přicházel s nápady, které mě překvapily a líbily se mi. Po 3 letech fungování jsme projekt společně prodali.

David Homola
spoluzakladatel
www.andyou.cz