Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dagmar Kutilová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Dagmar Kutilová — poradkyně pro komunikaci s médii a zakladatelka mediální agentury cammino

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Dagmar Kutilová:
Při uvedení nových značek na trh jsem měla to štěstí, že v oblasti PR jsem se mohla spolehnout na Dagmar Kutilovou a její agenturu cammino. Naprosto profesionální přístup v kombinaci se správným zacílením a vyhledáním nejvhodnějších médií k prezentaci značek se Dagmar Kutilové podařilo vytvořit o značkách v odpovídajícím časovém limitu povědomí v té správné skupině potenciálních zákazníků. Směrem k majitelům značek a výrobcům pak putovaly i přehledně zpracované tiskové zprávy a mediální výstupy. Spolupracovala jsem s Dagmar Kutilovou v době, kdy byla zaměstnancem PR agentury a spolupráce pokračovala i v době, kdy se osamostatnila a založila cammino. Protože její styl práce a osobní přístup mi byl blízký, dané slovo platilo a výsledky se dostavily.

Olga Kolářová

majitelka Mimmo.cz
S agenturou cammino a paní Dagmar Kutilovou s důvěrou spolupracuji úspěšně víc než 4 roky. Za tu dobu jsem si zvykla na vysokou kvalitu uveřejněných příspěvků v online i offline médiích a téměř každodenní reporting. Agentura mi významně pomohla v budování vlastní značky a povědomosti o ní na trhu. Díky skvělé spolupráci jsem ráda odmítla nabídky konkurenčních agentur. Spolupráce se společností cammino mi uvolnila ruce a umožnila mi soustředit se na realizaci obratu. Mohu jen vřele doporučit.

Eva Lapešová

majitelka www.luxurytable.cz
www.luxurytable.cz
V mé profesi šéfkuchaře jsou nejdůležitějšími vlastnostmi invence, přesnost, rychlost, preciznost a spolehlivost. Tyto vlastnosti lze bez výjimky přiřknout paní Kutilové a její agentuře cammino, ač pracuje v jiném oboru. Spolupracovat s ní bylo pro mě potěšením a jejích služeb nebudu váhat při další potřebě opět využít nebo doporučit kolegům.

Otakar Humpl

šéfkuchař, majitel Restaurant PORT58
Společnost Agrimex Vestec a.s. si velmi váží skutečnosti, že si naši značku Dione vybrala paní Kutilová před více než čtyřmi lety do svého portofolia. V tomto období se, díky jejím skvělým kontaktům ve sféře lifestylových a gastronomických médií, stala značka Dione synonymem pro kvalitní zmrazenou zeleninu, zeleninové směsi a ovoce. Daleko intenzivněji jsme mohli oslovovat naši cílovou skupinu klientů – ženy ve věku 25 –45let, které chtějí doma zdravě a moderně péct a vařit. Spolupráce se skvělými bloggerkami, kterou nám zprostředkovala, se stala nadstavbou a velmi vítaným rozšířením naší obchodně marketingové spolupráce. Dagmar Kutilová nám zajistila profesionální mediální podporu s obrovskou úctou a loajalitou ke značce Dione. Díky agentuře Cammino se nám podařilo velmi významně rozšířit naše marketingové aktivity i povědomost o značce Dione a to za velmi korektních finančních nákladů.

Ing. Ryzsard Nemoudry

ředitel společnosti Agrimex Vestec a.s (2011–2017)
www.mojedione.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS