Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dagmar Kutilová

Dagmar Kutilová

poradkyně pro komunikaci s médii a zakladatelka mediální agentury cammino

Dagmar Kutilová
Dagmar Kutilová - logo

Nabízím mediální poradenství a komunikaci s médii pro efektivní zviditelnění malých a středních firem. Díky svým bohatým zkušenostem s médii přesně vím, jaké informace a jakou formou je novinářům naservírovat.

  • Médialisty – příprava seznamu médií podle cílových skupin klienta
  • Tiskové zprávy – příprava, psaní a rozeslání tiskových zpráv na cílená média
  • Podklady na klíč – texty a tiskové materiály na klíč dle chystaných témat novinářů
  • Presstripy – zajištění presstripů pro vybrané novináře
  • Kontakt s novináři – zajištění neformálních setkání s novináři, tiskové konference, představení produktu, osobní schůzky s novináři s prezentací klienta a předání tiskových materiálů a domluva dalších možných témat
  • Monitoring médií – pravidelné informování klienta o právě vyšlých mediálních výstupech v tištěných a online médiích

Před několika lety jsem založila mediální agenturu cammino, což se ukázalo jako velmi dobrý krok – získali jsme řadu spokojených klientů a výtečné reference: Rituals, Resort Dolní Morava, Dione aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

O mně a mé práci

Mé první profesní kroky vedly přes můj velký koníček – golf. Stala jsem se šéfredaktorkou časopisu Forgolf Woman. Po nějakém čase jsem plynule přešla k mediální agentuře, kde jsem získala další cenné zkušenosti. Jako bývalá šéfredaktorka jsem přesně věděla, jaký servis novináři od PR agentur potřebují – rychlou zpětnou vazbu, perfektně připravené podklady a rychlý kontakt mezi novinářem, agenturou a klientem.

O značce či službě klienta musím být sama absolutně přesvědčená. Novinářům pak předávám informace, které při své práci potřebují a rádi je využijí. Poskytuji klientům absolutní přehled o aktivitách agentury a také zcela individuální přístup. Co může být více, než se každý den těšit na práci, která vás baví a je tak pestrá!

Kontaktní informace

Dagmar Kutilová
Břežánecká 758/6
Praha 5
150 00
Mobil:606 687 506
Email:kutilova@cammino.cz
Web:www.cammino.cz
:71420550

Doporučení z první ruky

S agenturou cammino a paní Dagmar Kutilovou s důvěrou spolupracuji úspěšně víc než 4 roky. Za tu dobu jsem si zvykla na vysokou kvalitu uveřejněných příspěvků v online i offline médiích a téměř každodenní reporting. Agentura mi významně pomohla v budování vlastní značky a povědomosti o ní na trhu. Díky skvělé spolupráci jsem ráda odmítla nabídky konkurenčních agentur. Spolupráce se společností cammino mi uvolnila ruce a umožnila mi soustředit se na realizaci obratu. Mohu jen vřele doporučit.
Eva Lapešová
majitelka www.luxurytable.cz

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS