Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dan Burian > Doporučení

Doporučení z první ruky

Dan Burian — produktový manažer, vývojář webových aplikací a webových stránek

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Dan Burian:
S Danem jsem začal spolupracovat ve finální fázi přípravy mých osobních webových stránek, když jsem po několika vleklých měsících neporozumění a nedorozumění nebyl schopen najít s původním zhotovitelem společnou řeč a projekt dotáhnout dle mých představ. V mé profesi je porozumění klientovi vždy na prvním místě, bez toho to zkrátka nejde, a než jsem začal spolupracovat s Danem, měl jsem pocit, že v IT službách tento princip neplatí. Po převzetí projektu Danem jsem však byl příjemně překvapen - konečně jsem měl pocit, že mluvím s člověkem, který mi rozumí, i když se vyjadřuji neodborně, a také se zdánlivě neřešitelné problémy s webem rychle vyřešily přesně podle mých představ.

Václav Fajkus

fajkuslegal.cz
Nejsvědomitější člověk, se kterým jsem kdy spolupracoval. Nezná žádné překážky a vždy dokáže daný problém lehce vyřešit. Nezná větu „To nejde.“ nebo „Mně se nechce.“ Naopak jde za stanoveným cílem s velkým úsilím a vrozenou intuicí.

Jakub Šafránek

SCHAFFF PRODUCTION
www.weddingdjs.cz
Rok zpátky jsme společně s Danem rozjeli aktualizaci našeho Tuláckého webu a práce bylo jak na kostele. Postupně jsme dodávali požadavky, které Dan doplňoval, a vše se začínalo formovat. Kromě aktuálních informací o našem oddílu jsme konečně zprovoznili fotogalerii na stránkách. Za mě má web jednoduchý moderní vzhled, a co je pro mě důležité, je konečně funkční. Jako největší benefit pak vidím jednoduchý admin, díky kterému dokážeme všichni z oddílu nahrávat na stránky obsah, a tak udržovat web aktuální svépomocí. Jakékoliv připomínky byly vždy vstřícně zapracovány. Za Tuláky velké DÍKY.

Martin Šmíd

www.tulak.org
Za mě spolupráce vynikající. Při požadavcích na změnu rychlá reakce, kreativita, velmi dobrá znalost problematiky týkající se webu, výborná komunikace, dobrá cena.

Radim Cyprián

www.fantic-bikes.cz
S Danem spolupracujeme více něž rok při průběžných aktualizacích a rozvoji našich webových stránek. Na naší spolupráci oceňujeme zejména praktické návrhy řešení problémů, rychlost, srozumitelnost a milý přístup v komunikaci.

Marie Fianová

www.aktv.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS