Doporučení z první ruky

Daniel Bielczyk — rychlý a precizní frontend kodér


Zobrazuji všech 8 doporučení

Karolína Vyskočilová

Mám tu čest s Danem spolupracovat více než čtyři roky a moc si toho vážím. Za tu dobu se stal mým nepostradatelným pomocníkem a hlavně kolegou, na kterého se můžu spolehnout – ať je to v ladění detailů s klientem nebo dodržování domluvených termínů. Dan je naprostý profesionál – vyzná se ve svém oboru, udržuje si přehled a nebojí se zkoušet nové věci. V neposlední řadě byl ochotný přizpůsobit své workflow tak, aby jeho šablony bylo jednoduché nasadit na WordPress, a to včetně bloků pro Gutenberg. Jeho kód se dobře dále rozšiřuje a upravuje, pokud je třeba.

Karolína Vyskočilová
vývojářka webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce

Tvoje šablony jsou balzám na duši. Takhle si představuji perfektně odvedenou práci. Díky za ni.

Jiří Novák
Co-Owner, Webovky123
www.webovky123.cz

Zavádění nového webu pro český a slovenský trh bylo s Danielem jedna radost. Za nesmírně krátký čas odvedl kus bezchybné práce a přišel s několika řešeními nad definovaný rámec. Doporučuji.

Daniel Maslovský
Digital Marketing Manager, ROCKWOOL
www.rockwool.com

S Danielem mám to štěstí spolupracovat od roku 2017. Již od prvního e-mailu jsem měl pocit, že jsem ve správných rukou. Sám jsem se nějakou dobu živil návrhem a vývojem webů, proto vím, kolik záludností je s tím spojeno. Na Danielovi oceňuji nadhled nad projektem a to, že často navrhne lepší variantu provedení, než byla původně zamýšlena. V našem případě Daniel zajišťuje frontend připravovaného webu kocarky.cz a já se starám o backend a propojení části viditelné a neviditelné ve funkční celek. Také oceňuji špičkovou čitelnost a přehlednost bloků kódu, práce pak jde výrazně rychleji a bez zbytečných chyb. Nesmím zapomenout též na bezproblémovou a věcnou komunikaci v případě nejasností, potřebných změn atd. Kdybych měl hodnotit naši spolupráci na stupnici od 1 do 10, pak i 15 je málo.

Pavel Calta
Executive Director, Kočárky.cz
www.kocarky.cz

S Danem spolupracuji přes deset let a máme za sebou více než stovku projektů. Vždy jsem se setkal se skvělým výsledkem, který odráží trendy a technologie dané doby. Zároveň chci vypíchnout, že Dan na projekty kouká s nadhledem a nad prací opravdu přemýšlí. Díky tomu se s ním dá bavit o celkovém řešení, dokonce i o oblastech, které se ho přímo netýkají.

Jaroslav Hor
Project Manager, Web pro Vás
web-provas.cz

Mnohokrát děkujeme. Musím říct, že jsem se za 12 let v IT doposud nesetkal v ČR s tak dobře odvedenou prací – touto cestou bych Vám chtěl vyjádřit nejen naše díky, ale také respekt.

Pavel Stratil
Founder, INDUSTRA
industra.space

S Danem se mi spolupracuje opravdu dobře. Všechna zadání odbavuje včas a podle domluvy. Jeho práce je vždy dobře zpracovaná a promyšlená. Do projektu vnáší vlastní invenci, přemýšlí dost dopředu a navrhuje vylepšení přesahující původní zadání. Když se objeví nějaký problém, vždy jej hned vyřešíme. Doteď jsem nenarazil na věc, která by nebyla Danem proveditelná.

Karel Vetchý
Owner, SINGLE QUEEN
www.singlequeen.cz

S prací Daniela na tvorbě webu našeho spolku jsme naprosto spokojeni. 100% splnil zadání a navíc přišel s návrhy, které by nás ani nenapadly. Za to děkujeme a těšíme se na další spolupráci při budoucím rozšiřování našich stránek.

Milan Košulič
Pro Silva Bohemica
prosilvabohemica.cz