Daniel Bielczyk

rychlý a precizní frontend kodér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Kódování webových šablon se věnuji přes 17 let. Podílel jsem se na rozsáhlých e-shopech, zpravodajských portálech, ale i jednoduchých firemních prezentacích – dohromady mám za sebou 350+ úspěšných projektů.

👨‍💻 Pokud hledáte zkušeného frontend kodéra, obraťte se na mě.

  • Připravím šablony nového webu. Přesně podle návrhu, perfektně padnoucí každému zařízení, s přehledným a jasným kódem.
  • Upravím stávající web. Přidám, změním, určitě vylepším.
  • Zoptimalizuji rychlost načítání. Protože svižně fungující web máme rádi všichni, i Google.
  • Konzultuji, mentoruji. Sdílím své know-how.

Neustále se vzdělávám a sleduji novinky ve svém oboru. Stavím na vlastní vyladěné šabloně, kterou neustále rozšiřuji a vylepšuji. Snažím se oprostit od nudných a opakujících se činností – práci si ulehčuji různými nástroji a vychytávkami, čímž šetřím nejen svůj čas, ale i vaše peníze. Výsledkem je vždy kvalitní, moderní, přehledný a lehce rozšiřitelný kód.

Má základní hodinová sazba je 700 Kč. Napište mi a zjistěte, kolik hodin strávím na vašem projektu, cenovou kalkulaci zpracuji zdarma.

Ukázky mé práce

30 let republiky | kódování webových stránek Kodérské práce na projektu Dejepisplus Hrot – webové stránky Kariérní stránky pro Jsme Profinit Tvorba šablon a rozvoj ekonomického portálu Newstream
Zobrazit všech 15 náhledů

Vybrané reference

  • Rockwool – Společnosti Rockwool jsem pomáhal při aplikaci globálního designu na českou podobu webu.
  • Newstream – Jsem autorem šablon tohoto ekonomického portálu a nadále spolupracuji na jeho rozvoji.
  • Kočárky.cz – Vytvořil jsem šablony pro novou podobu e-shopu, dlouhodobě spolupracuji na jeho dalším rozvoji a optimalizaci rychlosti načítání.
  • Zámek Žďár nad Sázavou – Pro nový web zámku jsem nakódoval kompletní šablony a podílel jsem se na jejich implementaci do WordPressu.
  • Profinit – Pro společnost Profinit jsem připravil šablony několika webových prezentací, např. pro soutěž IT SPY, kariérní stránky Jsme Profinit či službu Zákony mluví. Aktuálně nás čeká rozsáhlý redesign firemního webu.
  • Single Queen – Pro mediální společnost Single Queen jsem vytvořil šablony internetového magazínu Nespěchej.cz a nadále se podílím na jeho rozvoji. V rámci skupiny také spolupracuji na dalších dvou serverech: Kinotip2.czFajntip.cz.
Daniel Bielczyk
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Daniel Bielczyk
Masarykovo nám. 25/13
Karviná (Moravskoslezský kraj)
733 01
Mobil:736 214 014
Email:daniel@bielczyk.cz
Web:www.danielbielczyk.cz
LinkedIn:daniel-bielczyk
Účet:1091906012/3030
IČ:87257246 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Mám tu čest s Danem spolupracovat více než čtyři roky a moc si toho vážím. Za tu dobu se stal mým nepostradatelným pomocníkem a hlavně kolegou, na kterého se můžu spolehnout – ať je to v ladění detailů s klientem nebo dodržování domluvených termínů. Dan je naprostý profesionál – vyzná se ve svém oboru, udržuje si přehled a nebojí se zkoušet nové věci. V neposlední řadě byl ochotný přizpůsobit své workflow tak, aby jeho šablony bylo jednoduché nasadit na WordPress, a to včetně bloků pro Gutenberg. Jeho kód se dobře dále rozšiřuje a upravuje, pokud je třeba.

Karolína Vyskočilová
Karolína Vyskočilová

vývojářka webů a pluginů se specializací na WordPress a WooCommerce