Daniel Gottwald, DiS.

marketingový stratég a specialista na vyhledávače

AKTUÁLNĚ NABÍRÁM NOVÉ KLIENTY se zvýhodněnou dočasnou sazbou 700 Kč/h. do naplnění své kapacity.

Nevíte si rady s online marketingem a strategií? Potřebujete vybudovat brand, zlepšit návštěvnost, zvýšit prodej nebo počet zákazníků?

Pomůžu vám zviditelnit vaši firmu (osobu) na internetu a přivádět vám tak na web více potenciálních zákazníků. Vytvořím analýzu, dlouhodobou strategii a nastavím marketing, který vám bude zdrojem nových klientů!

Zaměřuji se na vypracování a realizaci komplexní strategie marketingu pro malé, střední i velké firmy.

Již 10 let pomáhám firmám i jednotlivcům s online marketingem. Mám zkušenosti jako online marketing specialista z několika agentur pro firmy různých velikostí i oborů. Následně jsem se osamostatnil a funguji mnoho let jako freelancer: marketingový stratég, manager a SEO specialista. (Nejen) díky znalosti marketingu jsem vybudoval vlastní úspěšnou firmu v jiném oboru a spustil zakázkovou výrobu (znám tedy i pohled podnikatele). Nakonec jsem si našel své trvalé místo na volné noze a poskytuji své služby jako nezávislý profesionál – Marketingový stratég, manager a specialista na vyhledávače, který funguje strategicky i hands on.

Co nabízím:

 • Vypracování kompletní marketing strategie – Analýza, konkurence, cílové persony, nákupní fáze, budget, návrh kampaní, tým a cíle.
 • Placená reklama (performance) – Nastavím kampaně, které vám budou přivádět platící zákazníky. Nejčastěji používáme Google Ads, Seznam Sklik, Facebook/Instagram a remarketing. Platíte za reálné utracené náklady.
 • Organická reklama (SEO) – Vytvořím SEO audit webu a následně navrhnu, jak vaše webovky zlepšit. Pomocí SEO úprav a linkbuildingu (získávání odkazů) zvýším hodnotu vašeho webu z pohledu vyhledávačů. Výsledkem bude zvýšená organická návštěvnost a noví potenciální zákazníci.
 • Sociální sítě – Správa obsahu interního profilu i placená reklama pro vyšší zásah cílové skupiny.
 • Vyhodnocování výsledků – Nebudu vás otravovat s dlouhým reportingem, raději vám ukážu výsledky! Hlavním cílem je návratnost vaší investice (vy investujete do marketingu a já vám přivádím adekvátní zisk).
 • Konzultace a setkávání – Nabízím pravidelné konzultace ohledně marketingu vyhledávačů a možnost se pravidelně vídat online, nebo osobně (v případě zájmu).
 • Poskytuji tým – Můžete počítat s tím, že se celkově postarám o váš marketing. Ale nemusíte se bát, že bych byl nějaký marketingový „brouk Pytlík“. Mojí specializací je marketing strategie, řízení týmu a SEO/content/brand. Na zbytek mám šikovné kolegy (PPC, social, grafika, webovky, atd.), se kterými spolupracuji dlouhodobě a ručím za ně.

Cenové podmínky:

Moje hodinová sazba je 900 Kč (momentálně neplátce DPH).

Co mám za sebou:

 • 3 různorodé marketingové agentury jako konzultant a specialista SEO/content.
 • 7 let na volné noze jako specialista online marketingu (zaměření SEO/content/byznys/brand).
 • 3 roky jako CMO pro firmu poskytující tvorbu webových stránek a online marketing.
 • Založení, realizace a vedení vlastní umělecko-řemeslné dílny v Praze z pozice tvůrce i CEO, dotažení k zakázkové výrobě.
 • Vedení projektů pro různé klienty jako CMO a marketingový poradce a konzultant.
 • Několik vlastních úspěšných projektů: ne-agentura, komunitní dílna, zakázková výroba stolů, bronzové odlitky.
 • Vedení marketingových týmů v oblasti SEO, performance, social a dalších souvisejících kanálů.
 • Stovky zpracovaných analýz, strategií a realizovaných kampaní.
 • Úspěšné dotažení neznámých firem k ceněným brandům a lídrům na trhu.
Daniel Gottwald, DiS.
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Daniel Gottwald, DiS.
Sousedíkova 969/1
Praha 9
190 00
Mobil:723 859 558
Email:info@dangottwald.cz
Web:dangottwald.cz
LinkedIn:danielgottwald
Twitter:gottwald_daniel
Účet:2800729421/2010 (Fio)
IČ:06493343 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Danem byla velmi přínosná, zejména díky dobrým nápadům a tahu na bránu. Na každou dílčí část se dokáže dívat s nadhledem a v širších souvislostech, aby vše správně zapadlo a fungovalo jako celek. Velmi jsem oceňoval také schopnost přepínat mezi velmi analytickým smyslem pro detail a na druhé straně schopnost se vcítit do koncového zákazníka a uvažovat, jak se mu co nejlépe přiblížit. Jako CMO je nejen schopný stratég, ale také odborník na online marketing s dobrou znalostí veškerých potřebných nástrojů a jeho obsáhlé zkušenosti jako SEO konzultanta a content specialisty jen potvrzují jeho kvality.

Radek Šilberský

projektový manažer