Doporučení z první ruky

Daniel Gottwald, DiS. — online stratég, SEO specialista, AI pioneer


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Spolupráce s Danem byla velmi přínosná, zejména díky dobrým nápadům a tahu na bránu. Na každou dílčí část se dokáže dívat s nadhledem a v širších souvislostech, aby vše správně zapadlo a fungovalo jako celek. Velmi jsem oceňoval také schopnost přepínat mezi velmi analytickým smyslem pro detail a na druhé straně schopnost se vcítit do koncového zákazníka a uvažovat, jak se mu co nejlépe přiblížit. Jako CMO je nejen schopný stratég, ale také odborník na online marketing s dobrou znalostí veškerých potřebných nástrojů a jeho obsáhlé zkušenosti jako SEO konzultanta a content specialisty jen potvrzují jeho kvality.

Radek Šilberský
projektový manažer
rsilbersky.cz info@rsilbersky.cz 702 007 500

S Danem jsem spolupracoval na několika projektech. Vyniká kreativitou, nebojí se nových myšlenek. Líbilo se mi, jak si Dan stojí za svými názory. Ve víru náročných situací se může spolehnout na své pevné hodnoty.

Tomáš Kondr
projektový manažer
https://www.linkedin.com/in/tomaskondr

S Danem jsme spolupracovali na spoustě projektů. Jako marketingového manažera si ho vážím, vždy měl klienty na prvním místě. Jeho výsadou byla vždy komunikativnost a proklientský přístup, kdy nic nebylo problém zařídit.

Petr Malec
SEO specialista
www.petrmalec.cz info@petrmalec.cz 732 829 095

Danielův iniciativní přístup se tak často nevidí, a proto jej za něj musím ocenit. Svým zakázkám se věnuje vždy nad rámec nutného a záleží mu na dokonalosti. To je rozdíl, který dělá z průměrného vynikající. A přesně takový profesionál Daniel je.

Václav Bartoš
seniorní produktový a projektový manažer
www.linkedin.com/in/v%C3%A1clav-barto%C5… info@placla.cz

Dan je zapálený tvůrčí člověk – maker v pravém slova smyslu. Oceňuji jeho stálou potřebu hledat nové nápady, nové impulzy, nová řešení. Mohu doporučit spolupráci s Danem, protože je zodpovědný, pracovitý a dochvilný.

Dana Matějovská
VEDOUCÍ ÚSTAVU MODELOVÉHO PROJEKTOVÁNÍ
www.fa.cvut.cz/cs/fakulta/lide/292-dana-… dana.matejovska@cvut.cz 224 356 205

Spolupráce s Danem z pozice CMO byla velmi příjemná, protože jsem věděl, že se na něho mohu spolehnout a že nenechá nic nedořešeného. Jeho přístup je pragmatický a dokáže různé nápady zrealizovat v krátkém čase.

Tomáš Humhal
webdesignér ve společnosti MIRSA Bohemia s.r.o.
www.tomashumhal.cz web@tomashumhal.cz 724 967 472

Spolupráce s Danem byla produktivní a přínosná. Má dobré technické znalosti marketingu, široký přehled s přesahy, managerské dovednosti a tah na branku. Je to také fajn kolega, se kterým není problém zajít na pivo a probrat i mimo pracovní věci.

Dan je velmi dobrý marketing manager a profesionál, který myslí strategicky, ale nebojí se ani přiložit ruku k dílu. Je organizovaný, má velmi dobré znalosti marketingových nástrojů a práce s ním je příjemná. Oceňuji jeho proaktivní přístup, férovost i snahu kopat za svůj tým 👍👍

Jitka Altman
marketérka
www.jitkaaltman.cz jitka.altman@gmail.com

Proaktivní, zapálený, praktický. I přes mnohé komplikace s velkou „neznalostí prostředí“ vysokých škol se dokázal Daniel zorientovat a začít podnikat důležité kroky ke zdárnému startu nové organizace.

Richard Nevšímal
Člen správní rady za VŠCHT v Maker Institute z.s.
www.vscht.cz richard.nevsimal@vscht.cz 220 442 070

S Danem jsme spolupracovali na online marketingu pro EroticStore.cz. Pomáhal nám řešit SEO, Facebook a PPC reklamu. V době, kdy jsme s Danem spolupracovali, ve vyhledávačích jsme se zobrazovali na předních pozicích a nákupy v našem e-shopu se oproti předchozímu období zvýšily. Dan je férovej a správnej chlap a vždy s ním rád zajdu na pivo.

Jiři Vališ
https://www.linkedin.com/in/ji%C5%99i-vali%C5%A1-52140162/
valda90@seznam.cz