Doporučení z první ruky

Daniel Gottwald, DiS. — marketingový stratég a specialista na vyhledávače


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Spolupráce s Danem byla velmi přínosná, zejména díky dobrým nápadům a tahu na bránu. Na každou dílčí část se dokáže dívat s nadhledem a v širších souvislostech, aby vše správně zapadlo a fungovalo jako celek. Velmi jsem oceňoval také schopnost přepínat mezi velmi analytickým smyslem pro detail a na druhé straně schopnost se vcítit do koncového zákazníka a uvažovat, jak se mu co nejlépe přiblížit. Jako CMO je nejen schopný stratég, ale také odborník na online marketing s dobrou znalostí veškerých potřebných nástrojů a jeho obsáhlé zkušenosti jako SEO konzultanta a content specialisty jen potvrzují jeho kvality.

Radek Šilberský
projektový manažer

S Danem jsem spolupracoval na několika projektech. Vyniká kreativitou, nebojí se nových myšlenek. Líbilo se mi, jak si Dan stojí za svými názory. Ve víru náročných situací se může spolehnout na své pevné hodnoty.

Tomáš Kondr
projektový manažer

S Danem jsme spolupracovali na spoustě projektů. Jako marketingového manažera si ho vážím, vždy měl klienty na prvním místě. Jeho výsadou byla vždy komunikativnost a proklientský přístup, kdy nic nebylo problém zařídit.

Petr Malec
SEO specialista

Danielův iniciativní přístup se tak často nevidí, a proto jej za něj musím ocenit. Svým zakázkám se věnuje vždy nad rámec nutného a záleží mu na dokonalosti. To je rozdíl, který dělá z průměrného vynikající. A přesně takový profesionál Daniel je.

Václav Bartoš
seniorní produktový a projektový manažer

Moc děkuji za skvělou spolupráci na projektech firmy HEROLD. Danielova práce nám pomohla zvýšit relevantní návštěvnost z vyhledávačů Seznam a Google. Dokázal nám pomoci i zvýšit konverzní poměr našich elektronických obchodů. Rozhodně doporučuji pro spolupráci.

Jan Harsa
jednatel Haxo.cz

Dan je zapálený tvůrčí člověk – maker v pravém slova smyslu. Oceňuji jeho stálou potřebu hledat nové nápady, nové impulzy, nová řešení. Mohu doporučit spolupráci s Danem, protože je zodpovědný, pracovitý a dochvilný.

Dana Matějovská

Spolupráce s Danem z pozice CMO byla velmi příjemná, protože jsem věděl, že se na něho mohu spolehnout a že nenechá nic nedořešeného. Jeho přístup je pragmatický a dokáže různé nápady zrealizovat v krátkém čase.

Tomáš Humhal
webdesignér ve společnosti MIRSA Bohemia s.r.o.

Spolupráce s Danem byla produktivní a přínosná. Má dobré technické znalosti marketingu, široký přehled s přesahy, managerské dovednosti a tah na branku. Je to také fajn kolega, se kterým není problém zajít na pivo a probrat i mimo pracovní věci.

Michal Roth

Dan je velmi dobrý marketing manager a profesionál, který myslí strategicky, ale nebojí se ani přiložit ruku k dílu. Je organizovaný, má velmi dobré znalosti marketingových nástrojů a práce s ním je příjemná. Oceňuji jeho proaktivní přístup, férovost i snahu kopat za svůj tým 👍👍

Jitka Altman
marketérka

Proaktivní, zapálený, praktický. I přes mnohé komplikace s velkou „neznalostí prostředí“ vysokých škol se dokázal Daniel zorientovat a začít podnikat důležité kroky ke zdárnému startu nové organizace.

Richard Nevšímal
social reality-check