Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Gottwald, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Daniel Gottwald, DiS. — marketingový stratég a hands on specialista

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Daniel Gottwald, DiS.:
Spolupráce s Danem byla velmi přínosná, zejména díky dobrým nápadům a tahu na bránu. Na každou dílčí část se dokáže dívat s nadhledem a v širších souvislostech, aby vše správně zapadlo a fungovalo jako celek. Velmi jsem oceňoval také schopnost přepínat mezi velmi analytickým smyslem pro detail a na druhé straně schopnost se vcítit do koncového zákazníka a uvažovat, jak se mu co nejlépe přiblížit. Jako CMO je nejen schopný stratég, ale také odborník na online marketing s dobrou znalostí veškerých potřebných nástrojů a jeho obsáhlé zkušenosti jako SEO konzultanta a content specialisty, jen potvrzují jeho kvality.

Radek Šilberský

projektový manažer
S Danem jsem spolupracoval na několika projektech. Vyniká kreativitou, nebojí se nových myšlenek. Líbilo se mi, jak si Dan stojí za svými názory. Ve víru náročných situací se může spolehnout na své pevné hodnoty.

Tomáš Kondr

projektový manažer
S Danem jsme spolupracovali na spoustě projektech. Jako marketingového manažera si ho vážím, vždy měl klienty na prvním místě. Jeho výsadou byla vždy komunikativnost a proklientský přístup, kdy nic nebylo problém zařídit.

Petr Malec

SEO specialista
Danielův iniciativní přístup se tak často nevidí, a proto jej za něj musím ocenit. Svým zakázkám se věnuje vždy nad rámec nutného a záleží mu na dokonalosti. To je rozdíl, který dělá z průměrného vynikající. A přesně takový profesionál Daniel je.

Václav Bartoš

seniorní produktový a projektový manažer
Moc děkuji za skvělou spolupráci na projektech firmy HEROLD. Danielova práce nám pomohla zvýšit relevantní návštěvnost z vyhledávačů Seznam a Google. Dokázal nám pomoci i zvýšit konverzní poměr našich elektronických obchodů. Rozhodně doporučuji pro spolupráci.

Jan Harsa

jednatel Haxo.cz
Dan je zapálený tvůrčí člověk – maker v pravém slova smyslu. Oceňuji jeho stálou potřebu hledat nové nápady, nové impulzy, nová řešení. Mohu doporučit spolupráci s Danem, protože je zodpovědný, pracovitý a dochvilný.

Dana Matějovská

Spolupráce s Danem z pozice CMO byla velmi příjemná, protože jsem věděl, že se na něho mohu spolehnout a že nenechá nic nedořešeného. Jeho přístup je pragmatický a dokáže různé nápady zrealizovat v krátkém čase.

Tomáš Humhal

webdesignér ve společnosti MIRSA Bohemia s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS