Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Gottwald > Doporučení

Doporučení z první ruky

Daniel Gottwald — specialista na SEO a online marketing

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Daniel Gottwald:
Danielův iniciativní přístup se tak často nevidí, a proto jej za něj musím ocenit. Svým zakázkám se věnuje vždy nad rámec nutného a záleží mu na dokonalosti. To je rozdíl, který dělá z průměrného vynikající. A přesně takový profesionál Daniel je.

Václav Bartoš

spolumajitel společnosti PlaCla.cz a PlaCla.sk
Moc děkuji za skvělou spolupráci na projektech firmy Herold. Danielova práce nám pomohla zvýšit relevantní návštěvnost z vyhledávačů Seznam a Google. Dokázal nám pomoci i zvýšit konverzní poměr našich elektronických obchodů. Rozhodně doporučuji pro spolupráci.

Jan Harsa

projektový manažer u firmy Herold
Spolupráci s Danem v oblasti optimalizace pro vyhledávače a linkbuildingu hodnotím pozitivně, protože Danova práce má výsledky – cíle dohodnuté s klienty se dařilo plnit. V průběhu času bylo navíc poznat, že Dan na sobě pracuje a rozšiřuje svůj odborný záběr i do dalších směrů.

Martin Sajal

projektový manažer ve Skrz.cz
U spolupráce s Danem v oblasti SEO oceňuji, že je iniciativní, má analytický přístup, přichází s nápady a pracuje samostatně. Dokáže si poradit i s minimem vstupů od klienta, ale když je potřebuje, ozve se. Pomohl nám nastartovat blog na Home Institutu a proškolil redaktory, díky tomu nám stále přibývají návštěvníci z vyhledávačů. Celkově hodnotím spolupráci určitě pozitivně.

Martin Holečko

Co-founder & free radical at Etnetera
Pana Gottwalda jsem oslovil, protože jsem chtěl zvýšit návštěvnost svého firemního webu. Objednal jsem si SEO analýzu a následnou optimalizaci stránek. Pan Gottwald vypracoval podrobný návod jak stránky upravit a následně vše i sám realizoval (včetně komunikace s vývojářskou firmou). Návštěvnost se zvýšila a rád bych dál ve spolupráci pokračoval, aby byly výsledky ještě lepší. Do budoucna bych chtěl web ještě vylepšit a jsem si vědom toho, že to bude ještě nějakou dobu trvat. Spolupráci s p. Gottwaldem mohu doporučit, oceňuji jeho profesionální přístup a komunikaci s klientem.

Petr Kazda

advokát
www.judrkazda.cz
U Dana velmi oceňuji jeho klidný a konstruktivní přístup. Líbí se mi, že nemá klapky na očích, ale na marketingový svět kouká širokoúhlým objektivem. Přestože se nejvíce zaměřuje na SEO, má skvělý přehled také o dalších disciplínách. Dan získal moji důvěru a vřele ho mohu doporučit.

Tomáš Kondr

https://cz.linkedin.com/in/tomaskondr
Spolupráce s panem Gottwaldem naplnila moje očekávání. Původně jsem myslel, že vše potrvá kolem 6 měsíců, než se moje stránky začnou na Googlu a Seznamu zobrazovat. Nicméně už 14 dní od provedení změn se moje stránky začaly objevovat na požadovaná klíčová slova kolem třicátého místa a další týden jsem se už zobrazoval na prvních stránkách v obou vyhledávačích. Byl jsem příjemně překvapen jak málo změn stačilo k tomu, aby se z neznámé stránky stala stránka známá.

Ing. Martin Stratil

S Danem jsme spolupracovali na optimalizaci našich stránek pro vyhledávače a následně navázali linkbuildingem. Spolupráce byla bezproblémová a profesionální, Daniel často přicházel se zajímavými nápady, které byly nad rámec zakázky. A hlavně za něj mluví výsledky, takže za nás určitě můžeme doporučit.

Petr Šedivý

www.testado.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS