Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel Ondřejík

Ing. Daniel Ondřejík

lektor osobní produktivity a osobního rozvoje

Ing. Daniel Ondřejík

Pomáhám lidem měnit chaos v řád.

Jsem lektor osobní produktivity a osobního rozvoje, který vás naučí, jak využít vlastní potenciál, abyste dosáhli vytyčených cílů v soukromém životě i práci. Zaměřuji se především na praktické použití metod a postupů, které jsou osvědčené a fungují. O své znalosti se s vámi rád podělím v kurzu pro Naučmese.cz.

  • Komplexní školení – budeme se soustředit na problematiku práce z domova. Na základě vaší úrovně znalostí si vyberete ze tří stupňů: home office základní, pokročilý nebo workshop. Každé z témat probereme do hloubky s ohledem na praktické využití.
  • Specializovaná školení – zaměříme se na oblast osobní produktivity. Můžete si zvolit školení věnující se plánování, organizaci práce, soustředění, práci s energií nebo s informacemi.
  • Poradenství – zanalyzujeme vaši současnou situaci, identifikujeme klíčové překážky, najdeme řešení, které začnete používat v praxi. Poradenství poskytuji individuálně i skupinám.

Dříve jsem školil anglický jazyk a často jsem se u svých žáků setkával s tím, že nebyla potíž v samotném učení, ale spíše v jejich přístupu. Tehdy se u mě angličtina propojila s tématem osobní produktivity a osobního rozvoje, o které jsem se začal zajímat a psát o nich blog. Od té doby jsem ušel kus cesty a neustále se vzdělávám. Rozhovor se mnou si můžete přečíst zde.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Pro koho budou mé služby užitečné?

  • Pro lidi bez energie, kteří se cítí unavení.
  • Pro ty, kteří chtějí stihnout více za méně času a ještě v pohodě.
  • Pro všechny bez hnacího motoru, kteří se k práci nedokáží přinutit.
  • Pro filuty, kteří chtějí nové metody začít ihned používat tak, aby jim zjednodušily život.
  • Pro neustále bojovníky s odhodláním.
  • Pro ty, kteří se chtějí osamostatnit a nezávisle pracovat odkudkoliv.
  • Pro všechny, kteří pracují nebo studují z domova, ale také pro zaměstnance či majitele firem.

Kontaktní informace

Ing. Daniel Ondřejík
Schweitzerova 237/81
Olomouc
779 00
Mobil:731 467 543
Email:danielondrejik@gmail.com
Web:danielondrejik.cz
Facebook:Facebook daniel.ondrejik
Twitter:Twitter danielondrejik
Účet:922165063 / 0800 (Česká spořitelna)
:73860158 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Informace z kurzu Efektivní home office byly výborné, hned jsem některé poznatky začala aplikovat do svého života a usnadnilo mi to práci. Jelikož byl kurz hodně obsáhlý, myslím si, že by na něj bylo potřeba více času. Pokud bude pokračování, určitě se znovu přihlásím. Dan je výborný lektor, vyzařuje z něj klid a ví přesně, o čem mluví. Je vidět, že chce lidem poradit.
Mirka Holzbauerová
Praha

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS