Ing. Daniel Ondřejík

lektor osobní produktivity a osobního rozvoje

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Pomáhám lidem měnit chaos v řád.

Jsem lektor osobní produktivity a osobního rozvoje, který vás naučí, jak využít vlastní potenciál, abyste dosáhli vytyčených cílů v soukromém životě i práci. Zaměřuji se především na praktické použití metod a postupů, které jsou osvědčené a fungují. O své znalosti se s vámi rád podělím v kurzu pro Naučmese.cz.

  • Komplexní školení – budeme se soustředit na problematiku práce z domova. Na základě vaší úrovně znalostí si vyberete ze tří stupňů: home office základní, pokročilý nebo workshop. Každé z témat probereme do hloubky s ohledem na praktické využití.
  • Specializovaná školení – zaměříme se na oblast osobní produktivity. Můžete si zvolit školení věnující se plánování, organizaci práce, soustředění, práci s energií nebo s informacemi.
  • Poradenství – zanalyzujeme vaši současnou situaci, identifikujeme klíčové překážky, najdeme řešení, které začnete používat v praxi. Poradenství poskytuji individuálně i skupinám.

Dříve jsem školil anglický jazyk a často jsem se u svých žáků setkával s tím, že nebyla potíž v samotném učení, ale spíše v jejich přístupu. Tehdy se u mě angličtina propojila s tématem osobní produktivity a osobního rozvoje, o které jsem se začal zajímat a psát o nich blog. Od té doby jsem ušel kus cesty a neustále se vzdělávám. Rozhovor se mnou si můžete přečíst zde.

Pro koho budou mé služby užitečné?

  • Pro lidi bez energie, kteří se cítí unavení.
  • Pro ty, kteří chtějí stihnout více za méně času a ještě v pohodě.
  • Pro všechny bez hnacího motoru, kteří se k práci nedokáží přinutit.
  • Pro filuty, kteří chtějí nové metody začít ihned používat tak, aby jim zjednodušily život.
  • Pro neustále bojovníky s odhodláním.
  • Pro ty, kteří se chtějí osamostatnit a nezávisle pracovat odkudkoliv.
  • Pro všechny, kteří pracují nebo studují z domova, ale také pro zaměstnance či majitele firem.
Ing. Daniel Ondřejík

Kontakty

Ing. Daniel Ondřejík
Schweitzerova 237/81
Olomouc
779 00
Mobil:731 467 543
Email:danielondrejik@gmail.com
Web:danielondrejik.cz
Facebook:daniel.ondrejik
Twitter:danielondrejik
Účet:922165063/0800 (Česká spořitelna)
IČ:73860158 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Kurz Efektivní home office odpovídá své anotaci a nabízí komplexní náhled na home office, jeho varianty, úskalí i výhody. Kvůli obsáhlosti není úplně prostor něčemu se věnovat do hloubky, ale kurz bych hodnotila jako přínosný, pokud chce člověk získat základní informace a spoustu tipů, kde pátrat, až je bude chtít rozšířit. Oceňuju Danův osobní přístup od prvotního oslovovacího e-mailu přes průběh kurzu až po jeho závěr. Rozhodně je na něm vidět, že ho to nesmírně baví a naplňuje, což se snaží předávat dál. Vstřícný, proaktivní a inspirativní lektor s milým a zároveň profesionálním vystupováním.

Kateřina Vorlická

Praha