Doporučení z první ruky

Ing. Daniel Ondřejík — lektor osobní produktivity a osobního rozvoje


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Chválím strukturu, prezentaci, dostatečný prostor pro otázky a diskuzi s lektorem i účastníky. Vzdálený kurz prostřednictvím Google Meet probíhal skvěle. Daniel je dochvilný, pěkně artikuluje, pohotově reaguje na otázky, sám se ptá tak, aby měl účastník chuť odpovědět a zapojit se. Oceňuji, jak se Daniel v průběhu kurzu usmívá a šíří dobrou náladu.

I když byl nakonec kurz Efektivní home office online, byl přínosný a zajímavý, půjdu i na pokračování. Mohu ho jen doporučit, vše připravené, jasné a zorganizované. Vše srozumitelně prezentované. Hned následující den došly slíbené materiály.

Oto Dostál
https://www.torumia.cz/

Informace z kurzu Efektivní home office byly výborné, hned jsem některé poznatky začala aplikovat do svého života a usnadnilo mi to práci. Jelikož byl kurz hodně obsáhlý, myslím si, že by na něj bylo potřeba více času. Pokud bude pokračování, určitě se znovu přihlásím. Dan je výborný lektor, vyzařuje z něj klid a ví přesně, o čem mluví. Je vidět, že chce lidem poradit.

Mirka Holzbauerová
Praha

Školení Efektivní home office nám přehlednou formou objasnilo hlavní výhody a nástrahy práce z domova. Naučili jsme se několik zajímavých technik, jak pracovat s časem a energií. Pro méně zkušené rozhodně doporučuji.

Ing. Miroslav Ingr
SRM Team
servermechanics.cz

Kurz Efektivní home office byl velmi užitečný. Lektor byl skvěle připravený, sdělil nám hodně praktických a využitelných informací. Kurz hodnotím opravdu na výbornou a doporučila bych jej určitě i ostatním. Dane, ještě jednou moc díky.

Věra Báčová
Praha

Kurz Efektivní home office splnil má očekávání a odcházel jsem z něho s dobrým pocitem, že to byl smysluplně strávený čas a také dobře vynaložené peníze. Kurz bych doporučil každému, koho téma zajímá a chce se v něm dál rozvíjet. Daniel je na první dojem velmi komunikativní, otevřený, schopný a ochotný vysvětlovat. O tématech HO, time managementu a sebeřízení má přehled. Je vidět, že má v těchto oblastech hodně zkušeností a rád je předává dalším lidem. Dokáže také srozumitelně a názorně vysvětlovat a vzájemně propojovat.

Karel Komenda
Praha

Kurz Efektivní home office odpovídá své anotaci a nabízí komplexní náhled na home office, jeho varianty, úskalí i výhody. Kvůli obsáhlosti není úplně prostor něčemu se věnovat do hloubky, ale kurz bych hodnotila jako přínosný, pokud chce člověk získat základní informace a spoustu tipů, kde pátrat, až je bude chtít rozšířit. Oceňuju Danův osobní přístup od prvotního oslovovacího e-mailu přes průběh kurzu až po jeho závěr. Rozhodně je na něm vidět, že ho to nesmírně baví a naplňuje, což se snaží předávat dál. Vstřícný, proaktivní a inspirativní lektor s milým a zároveň profesionálním vystupováním.

Kateřina Vorlická
Praha

Plný znalostí a zkušeností, působil mile, nápomocně a přátelsky. Doporučuji.

Marek Sirový

Velice příjemné vystupování a prezentace daného tématu. Vysoká erudovanost. Kombinace diskuze a prezentace přesně tak akorát. Daniel nám zodpověděl všechny naše dotazy.

Boris Kolda

Velmi dobrý lektor, bylo vidět, že má mnoho zkušeností.

Jan Jirátko