Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Řezníček, M.A. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Daniel Řezníček, M.A. — překladatel a tlumočník angličtiny se specializací na technické překlady

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Daniel Řezníček, M.A.:
Spolupráce s panem Řezníčkem byla bezproblémová, překlad zdařilý, z vlastní iniciativy s námi mnohé konzultoval, aby vše odpovídalo našim představám. Překlad odevzdal v termínu a dobré kvalitě. Můžeme jej jako překladatele doporučit.

Bc. Libuše Koupilová

redaktorka nakladatelství Anag
www.anag.cz
Vysoká spokojenost s kvalitou překladů, dodržování termínů i zodpovědným přístupem. Nadstandardní aktivita při dohledávání odborných termínů, bezproblémová spolupráce. Velmi doporučuji.

Pavlína Zadorožná

ředitelka Victoria Language Agency
www.victoria-agency.cz
S panem Řezníčkem pravidelně spolupracujeme především na překladech z oblasti drážní a vlakové techniky Škody Vagonky a.s., Škody Transportation a.s. a dalších technických překladech našich klientů. Ceníme si jeho profesionálního přístupu a s výslednou kvalitou překladů jsme vždy velmi spokojeni. Totéž platí o dodržování dohodnutých termínů a vzájemné komunikaci. Spolupráci hodnotíme jako velice úspěšnou a pana Řezníčka tak vřele doporučujeme.

Michaela Poláčková

Manager of Translations at Panorama I.L.A. s.r.o.
www.panoramaila.cz
Daniel mi v září 2016 pomáhal v Praze a Ostravě při pořizování několika interview. Schůzky s respondenty za mě sám dojednával, poté při nich tlumočil a nakonec pro mě i přepisoval pořízenou zvukovou stopu do angličtiny. Po celou dobu naší spolupráce jsem byla nadšena jeho angažovaností a jazykovými schopnostmi. Daniel má výbornou psanou i mluvenou angličtinu a také smysl pro celkový tón a atmosféru interview a jeho zaznamenávání. Jeho tlumočení je plynulé a souvislé. S Danielem je radost spolupracovat i na osobní úrovni a proto jej vřele doporučuji.

Amy Mackinnon

reportérka zpravodajského a investigativního žurnálu Coda Story
codastory.com
Pan Řezníček nám překládal kompletní internetové stránky do angličtiny. S výslednou kvalitou jsme byli nadmíru spokojeni, komunikace bezproblémová, včasné dodání, ochota a angažovanost. Doporučujeme.

Miroslav Rauš

Vinařství Rauš
www.vinoraus.cz
Pana Řezníčka jsme oslovili v záležitosti tlumočení na domluveném obchodním jednání s novým zahraničním dodavatelem. Pan Řezníček plynně tlumočil jak naše požadavky na dodavatele do angličtiny, tak jeho odpovědi do češtiny. Jeho reakce byly velmi pohotové, jeho slovní zásoba obsahovala i specifické a technické pojmy týkající se našeho oboru. Byli jsme velice potěšeni, že flexibilně tlumočil veškerou vzájemnou konverzaci a neměl tendence spadávat do „osobních hovorů“, které by již dále nepřekládal, jak jsme měli bohužel pár nemilých zkušeností s jinými tlumočníky v minulosti. Jeho vystupování bylo velice profesionální.

Ing. Michaela Sokolová

Marketing and Sales Manager
http://www.elventa.cz/o-nas/ ~ sokolova@elventa.cz ~ 723 465 257
Překladatelské služby pana Řezníčka byly na profesionální úrovni, včetně tlumočení odborných výrazů z oblasti stavitelství. Pan Řezníček prokázal odborné znalosti při obchodním jednání. Doporučuji.

Tomáš Cirkva

Strategic Purchasing Manager for Eastern Europe / Eastern European Sourcing Center (EESC) SCHOTT CR, s.r.o.
www.schott.cz
Velmi rychlý a profesionální přístup. S výstupem jsme byli velmi spokojení. Dal si záležet na správnosti technických výrazů.

Karol Rohrer

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS