Doporučení z první ruky

Mgr. Darina Vlachová — lektorka anglického jazyka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Angličtina je pro mne koníčkem, ale i nutností. S Darinou Vlachovou jsem prošla již druhým rokem a jsem velmi spokojená a to jak s velmi kvalitní výukou tak i s lidskostí, obojí je této zkušené lektorce vlastní a to pro sebe považuji za prioritní. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených studentů.

Lenka Niesnerová

Před Vámi jsem vyzkoušel 3 různé lektorky, jejichž úroveň se mi nezdála být dostatečná. Čtvrtá jste byla Vy a s Vámi jsem byl velice spokojen, neboť jste k výuce přistupovala profesionálně, systematicky, na hodiny jste se připravovala a je vidět, že s výukou máte zkušenosti a že Vaše angličtina je mnohem dále, než u někoho, kdo v anglicky mluvící zemi jen pobýval a myslí si, že to stačí, aby mohl učit (a svému rozvoji nevěnuje již nic) – je vidět, že jste mnohem dál a že se výuce věnujete i po pedagogické stránce.

Ing. Z. Tryba

Pocházím z Jižní Koreje a s Darinou jsem měl lekce od října 2008. Vždy je velmi dobře organizovaná a připravená na hodiny, učí studenty to, co potřebují. Mohu potvrdit, že Darina je velmi dobrou lektorkou angličtiny.

Haejin Song
(přeloženo)

Darina Vlachová mě učila v individuálních kurzech angličtiny. Byla jsem velmi potěšena jejím přístupem k výuce. Témata jednotlivých lekcí přizpůsobila mým požadavkům. Vždy přišla na hodinu připravená se spoustu materiálů. Žila a studovala dlouhou dobu ve Velké Británii a úroveň jejích jazykových znalostí i praktických dovedností tomu odpovídá. Je to nesmírně milý, ochotný a slušný člověk. Velice ráda bych ve výuce s touto lektorkou pokračovala a mohu ji všem, kteří se chtějí naučit angličtinu pro praxi, doporučit.

MUDr. Iva Krejčí

Darina Vlachová mne učila angličtinu více než rok, během nějž prokázala profesionalitu, odbornost a zaujetí pro věc. V jazyce jsem se zlepšila během několika málo měsíců, proto ji mohu doporučit všem.

Ana Luiza Martins
Londýn (přeloženo)

Počátkem prosince roku 2008 jsem začal navštěvovat hodiny angličtiny pod vedením lektorky Dariny Vlachové. Naše spolupráce probíhá i nadále. S výukou anglického jazyka jsem velmi spokojen. Lektorka má značné zahraniční zkušenosti a na kvalitě výuky se to výrazně projevuje. Konverzační a především gramatická stránka její angličtiny je na opravdu vysoké úrovni. Její metody a způsoby zlepšování angličtiny jsou zajímavé a sám na sobě jsem začal pozorovat zlepšení. Rovněž její přátelská a bezkonfliktní povaha je pro výuku důležitá. Její služby velmi doporučuji.

Ing. Tomáš Herman

Od září do prosince 2006 jsem absolvovala jazykové vzdělávání organizované mým zaměstnavatelem Českou spořitelnou. Mou lektorkou výuky anglického jazyka byla Darina Vlachová. S její výukou jsem byla velmi spokojena, jak co se týče kvality výuky, tak i jejího přístupu k výuce. Výuka byla vždy dopředu pečlivě připravena. Lektorka si neustále ověřovala mou spokojenost s vedením výuky a dopředu zjišťovala moje případné speciální požadavky na výuku a ihned na tyto požadavky pružně reagovala.

Ing. Yvona Kowalczyková
bankovní poradce, Česká spořitelna a.s.

Jsem studentem střední školy a mám celkem velký skluz ve znalostech anglického jazyka. Na doporučení jsem využil výuky angličtiny s lektorkou Darinou Vlachovou a jsem více než potěšen, jak perfektně mě v angličtině podpořila a maximálně mi pomohla i během krátké doby zlepšit si své znalosti a opravit si známku z anglického jazyka ve škole. Velmi mě zaujala konverzace v angličtině, která opravdu nutí něco říkat a tím pádem angličtinu používat a také jsem byl hodně spokojený, že paní Darina velmi dobře vysvětluje gramatiku, kterou jsem díky ní konečně trochu pochopil. Rád bych využil jejich služeb i do budoucna, pokud bude možnost pokračovat ve skupině s přibližnými znalostmi jako mám já. Mohu paní Darinu opravdu všem doporučit.

Robin Hanuska

Ráda bych paní Darinu vřele doporučila. Pomohla mi se rozmluvit. Její hodiny jsou vždy pestré a výuka efektivní. Na hodinu je vždy připravená a ochotná vždy cokoli důsledně a velmi srozumitelně vysvětlit. Pokud budu moci, znova její služby využiji.

Hana Pawelková

Protože jsem chtěla získat práci v zahraničí a angličtinu jsem se učila teprve 1,5 roku, hledala jsem někoho, kdo by mě na tuto práci jazykově připravil a pomohl mi překonat strach z konverzace v angličtině a to jsem našla v Darince Vlachové, která je nejen skvělá učitelka, vždy skvěle připravená na každou hodinu, ale i skvělý a milý človíček. Díky její výuce jsem zvládla přijímací pohovor v angličtině a dostala jsem práci v Saudské Arábii. Tuto lektorku všem vřele doporučuji!!!

Monika Š.