Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Darina Vlachová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Darina Vlachová — lektorka anglického jazyka

Zobrazuji č. 11 a 12 z celkem 12 doporučení prezentace Mgr. Darina Vlachová:
Děkuji za to, co jste mě doposud naučila. Vyzkoušela jsem jazykové kurzy a ani ty mi nedaly tolik toho co vy za celý půlrok. Ať se jedná o gramatiku, psaní nebo mluvení. Líbilo se mi, že jste byla vždy připravená na hodinu a vždy ochotná vše vysvětlit do detailu. Myslím si, že málo kdo takhle angličtině rozumí a nedokázal by to takhle vysvětlit. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že se ještě někdy uvidíme na hodině angličtiny, třeba příští rok. :)

M. M.

Paní Darina Vlachová mne učila angličtinu v individuálních hodinách více než 4 roky. Za celou dobu, co jsem se snažil učit anglicky, jsem se nesetkal s lektorem, který by tak do hloubky znal tento jazyk a k tomu měl takové pedagogické schopnosti a zkušenosti, aby našel formu, jak mne (anti talenta) tento jazyk naučit. Rovněž si velice cením přístupu paní Vlachové, kdy se mi dokázala přizpůsobit s výukou v brzkých ranních hodinách (od 6.00 hod.) a ochotně hledala možnosti, jak nahradit mou případnou absenci v jiném čase. Paní Vlachovou rozhodně všem doporučuji.

R. Pastrňák

technik
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS