Doporučení z první ruky

Mgr. Darina Vlachová — lektorka anglického jazyka


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Děkuji za to, co jste mě doposud naučila. Vyzkoušela jsem jazykové kurzy a ani ty mi nedaly tolik toho co vy za celý půlrok. Ať se jedná o gramatiku, psaní nebo mluvení. Líbilo se mi, že jste byla vždy připravená na hodinu a vždy ochotná vše vysvětlit do detailu. Myslím si, že málo kdo takhle angličtině rozumí a nedokázal by to takhle vysvětlit. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že se ještě někdy uvidíme na hodině angličtiny, třeba příští rok. :)

M. M.

Paní Darina Vlachová mne učila angličtinu v individuálních hodinách více než 4 roky. Za celou dobu, co jsem se snažil učit anglicky, jsem se nesetkal s lektorem, který by tak do hloubky znal tento jazyk a k tomu měl takové pedagogické schopnosti a zkušenosti, aby našel formu, jak mne (anti talenta) tento jazyk naučit. Rovněž si velice cením přístupu paní Vlachové, kdy se mi dokázala přizpůsobit s výukou v brzkých ranních hodinách (od 6.00 hod.) a ochotně hledala možnosti, jak nahradit mou případnou absenci v jiném čase. Paní Vlachovou rozhodně všem doporučuji.

R. Pastrňák
technik

Velké Díky patří paní Darině, která mi byla velkou oporou a pomohla mi se zlepšit v anglické konverzaci. Hodina s ní je velmi zábavná a příjemná a vždy poradí ty nejlepší tipy, které člověka opravdu posunou k vyšší jazykové úrovni. Má profesionální přístup a vždy bylo mým potěšením s ní mluvit v hodinách. Proto bych paní Darinu Vlachovou doporučila všem, kteří mají zájem o to se naučit anglicky, umět mluvit gramaticky správně a hlavně, nebát se konverzace!

Petra Heryánová

Hledala jsem někoho na doučování angličtiny s individuálním přístupem, zkušenostmi, kdo výuku přizpůsobí mě samotné a bude vše umět skvěle vysvětlit. Na internetu jsem narazila na paní Vlachovou a byla to ta nejlepší volba. Za dva a půl měsíce mi byla schopna vysvětlit tolik gramatiky, že tomu sama ani nemůžu uvěřit, jak daleko jsem se byla schopna posunout. Na každou hodinu byla skvěle připravena, a i když jsem se na některé věci ptala několikrát a opakovaně, vždy byla velice ochotná vše znovu vysvětlit. Jako člověk působí velice příjemně a mile. Až budu opět potřebovat, určitě se k ní vrátím.

Nicola Fialová

Paní Darina Vlachová mne připravovala k CPE zkouškám. Velmi oceňuji její profesionální přístup a obdivuji její nezměrné znalosti. Mohu jen říci, že jsem se do této doby nesetkala s žádným lektorem anglického jazyka, který by oplýval takovými kvalitami. Mohu jen doporučit.

Michaela Sládková
středoškolský učitel