Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Grudl

David Grudl

lektor a hlavní vývojář PHP frameworku Nette

David Grudl
David Grudl - logo

Odborné poradenství a školení vývoje bezpečných webových aplikací pro začínající i profesionální vývojáře jako uznávaný PHP expert — tvůrce populárního PHP frameworku Nette, webu prezidenta republiky Václava Klause, projektů Dibi, Texy, ApiGenNeon, úspěšných blogů La TrinephpFashion

  • Školení vývoje webových aplikací v Nette — Kurz je určen všem programátorům v PHP, kteří se chtějí naučit tvořit webové aplikace rychle a kvalitně, bez bezpečnostních děr.
  • Školení jQuery & AJAX — Kurz je určen všem programátorům a HTML kodérům, kteří píší skripty na straně klienta a chtějí se naučit naplno využívat nejpopulárnější javascriptový framework jQuery.

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Email:david@grudl.com
Web:www.grudl.com
Facebook:Facebook davidgrudl
Twitter:Twitter davidgrudl
Účet:2200142627 / 6210 (mBank)
IBAN:CZ62 6210 6701 0022 0014 2627
SWIFT:BREXCZPP
:69663963 (plátce DPH)
DIČ:CZ7801233561

Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Vrána
Školení bylo vedeno výborně, s řadou živých vstupů z klávesnice a podnětného povídání v mezičase. Na přednáškách si většinou stihnu číst maily a webové články, tady na to nedošlo, protože informačně chudých míst bylo minimum. Odpoledne navíc David přednášel téměř bez přestávky. I kdybyste celé Nette používat nechtěli, tak je školení hodně inspirativní. Jednotlivé části Nette lze používat nezávisle na celku a informace uvedené na školení jsou přínosné i samy o sobě.
lektor programování, publicista a všestranný odborník na programovací jazyk PHP

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS