Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Grudl

David Grudl

lektor a hlavní vývojář PHP frameworku Nette

David Grudl
David Grudl - logo

Odborné poradenství a školení vývoje bezpečných webových aplikací pro začínající i profesionální vývojáře jako uznávaný PHP expert — tvůrce populárního PHP frameworku Nette, webu prezidenta republiky Václava Klause, projektů Dibi, Texy, ApiGenNeon, úspěšných blogů La TrinephpFashion

  • Školení vývoje webových aplikací v Nette — Kurz je určen všem programátorům v PHP, kteří se chtějí naučit tvořit webové aplikace rychle a kvalitně, bez bezpečnostních děr.
  • Školení jQuery & AJAX — Kurz je určen všem programátorům a HTML kodérům, kteří píší skripty na straně klienta a chtějí se naučit naplno využívat nejpopulárnější javascriptový framework jQuery.

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Email:david@grudl.com
Web:www.grudl.com
Facebook:Facebook davidgrudl
Twitter:Twitter davidgrudl
Účet:2200142627 / 6210 (mBank)
IBAN:CZ62 6210 6701 0022 0014 2627
SWIFT:BREXCZPP
:69663963 (plátce DPH)
DIČ:CZ7801233561

Doporučení z první ruky

Školení PHP od Davida Grudla mě naučilo nejen jak v Nette Frameworku programovat webové aplikace, ale poodhalilo a vyjasnilo i mnoho vlastností PHP 5, o kterých jsem dosud nevěděl, ač jsem v PHP již nějaký ten rok programoval. Skvělý objektový návrh Nette vás při psaní aplikace automaticky vede k používání programátorských best practices. Framework vám rozhodně nehází klacky pod nohy svojí složitostí, ani vás nesvazuje omezeními. Právě naopak, cestu vývoje před vámi úhledně zametá a šikovnými knihovnami vám pomáhá se po ní pohybovat rychleji a bezpečněji.
Ing. Václav Stoupa
pořadatel webové konference WebExpo

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS