Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Grudl

David Grudl

lektor a hlavní vývojář PHP frameworku Nette

David Grudl
David Grudl - logo

Odborné poradenství a školení vývoje bezpečných webových aplikací pro začínající i profesionální vývojáře jako uznávaný PHP expert — tvůrce populárního PHP frameworku Nette, webu prezidenta republiky Václava Klause, projektů Dibi, Texy, ApiGenNeon, úspěšných blogů La TrinephpFashion

  • Školení vývoje webových aplikací v Nette — Kurz je určen všem programátorům v PHP, kteří se chtějí naučit tvořit webové aplikace rychle a kvalitně, bez bezpečnostních děr.
  • Školení jQuery & AJAX — Kurz je určen všem programátorům a HTML kodérům, kteří píší skripty na straně klienta a chtějí se naučit naplno využívat nejpopulárnější javascriptový framework jQuery.

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

Email:david@grudl.com
Web:www.grudl.com
Facebook:Facebook davidgrudl
Twitter:Twitter davidgrudl
Účet:2200142627 / 6210 (mBank)
IBAN:CZ62 6210 6701 0022 0014 2627
SWIFT:BREXCZPP
:69663963 (plátce DPH)
DIČ:CZ7801233561

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
David Grudl je chodícím důkazem toho, že pokud jde o práci, trumfují pokročilé dovednosti úsilí. Sice skoro neodpovídá na emaily a občas je docela kumšt se mu dovolat, ale když dojde na odbornost, je k nezaplacení. David je nejen tvůrce průkopnického PHP frameworku Nette a prvotřídní expert na vývoj a bezpečnost webových aplikací. Má rovněž velmi rozvinuté analytické myšlení, které mu umožňuje pronikat k jádru problémů prakticky v jakémkoli příbuzném oboru. Za velmi přínosný považuji jeho pohled na použití sociálních sítí a řadu dalších témat, o kterých příležitostně píše či přednáší. Měl jsem spoustu příležitostí s ním debatovat i spolupracovat a považuji jej za špičkového odborníka s obrovským přesahem. Davida vřele doporučuji jako konzultanta, přednášejícího i školitele vývoje webových aplikací.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS