David Grudl

lektor a hlavní vývojář PHP frameworku Nette

Status: k vašim službám Místo: Praha Působnost: celý svět

Odborné poradenství a školení vývoje bezpečných webových aplikací pro začínající i profesionální vývojáře jako uznávaný PHP expert — tvůrce populárního PHP frameworku Nette, webu prezidenta republiky Václava Klause, projektů Dibi, Texy, ApiGenNeon, úspěšných blogů La TrinephpFashion

  • Školení vývoje webových aplikací v Nette — Kurz je určen všem programátorům v PHP, kteří se chtějí naučit tvořit webové aplikace rychle a kvalitně, bez bezpečnostních děr.
  • Školení jQuery & AJAX — Kurz je určen všem programátorům a HTML kodérům, kteří píší skripty na straně klienta a chtějí se naučit naplno využívat nejpopulárnější javascriptový framework jQuery.

Rozhovor pro Na volné noze TV

David Grudl
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Email:david@grudl.com
Web:www.grudl.com
Facebook:davidgrudl
Twitter:davidgrudl
Účet:2200142627/6210 (mBank)
IBAN:CZ62 6210 6701 0022 0014 2627
IČ:69663963 (plátce DPH)
DIČ:CZ7801233561

Doporučení
z první ruky

David Grudl je chodícím důkazem toho, že pokud jde o práci, trumfují pokročilé dovednosti úsilí. Sice skoro neodpovídá na emaily a občas je docela kumšt se mu dovolat, ale když dojde na odbornost, je k nezaplacení. David je nejen tvůrce průkopnického PHP frameworku Nette a prvotřídní expert na vývoj a bezpečnost webových aplikací. Má rovněž velmi rozvinuté analytické myšlení, které mu umožňuje pronikat k jádru problémů prakticky v jakémkoli příbuzném oboru. Za velmi přínosný považuji jeho pohled na použití sociálních sítí a řadu dalších témat, o kterých příležitostně píše či přednáší. Měl jsem spoustu příležitostí s ním debatovat i spolupracovat a považuji jej za špičkového odborníka s obrovským přesahem. Davida vřele doporučuji jako konzultanta, přednášejícího i školitele vývoje webových aplikací.

Robert Vlach
Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze