Doporučení z první ruky

David Hubáček — online marketér


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Davidem jsme nejen získali odborníka na online marketing, ale také spolehlivého partnera, který nám poskytl neocenitelné rady a vždy se snaží překročit naše očekávání. Kreativní přístup, profesionalita a schopnost komunikovat srozumitelně je pro nás klíčová. Jeho zkušenosti v marketingu přinesly našemu e-shopu výrazný nárůst prodejů. Rozhodně doporučujeme pro všechny, kdo hledají profesionálního partnera pro online marketing!

Jitka Jančíková
Nadhernevlasy.cz

Naše spolupráce s Davidem trvá od roku 2021 a i s jeho pomocí se nám podařilo založit eshop České televize na platformě Shoptet a připojit ho na logistické a platební systémy. Spolupráci jsme také rozšířili o výkonnostní marketing, který považujeme za velmi úspěšný a přinášející zajímavé ekonomické výsledky. David vždy připraví rozpočet s očekávanými výkonnostními parametry, je vždy připraven kampaň optimalizovat tak, aby klient dosáhl na maximální výsledky. Samozřejmostí je závěrečné vyhodnocení a doporučení pro příští kampaň. David je velmi příjemným a nadstandardně technicky zdatným dodavatelem s výbornými komunikačními dovednostmi, který se umí postarat o každý e-shop.

Andrea Poborská
Česká televize

David pro nás spravuje online marketing již řadu let. Díky jeho profesionalitě, odbornosti, zapálenosti pro věc a propracované strategii náš e-shop s dámskou módou v průběhu let stále roste. Zároveň velmi oceňujeme, že je nám vždy ochotný pomoci i nad rámec sjednaných služeb. Vše je realizováno včas, což v dnešní době nebývá vždy pravidlem. Zkrátka David je pro naši práci nepostradatelnou součástí. Děkujeme.

Karel Kmoch
Eshopat.cz

S Davidem mám tu čest spolupracovat na několika marketingových projektech. David je spolehlivý, proaktivní, má široké povědomí o marketingu, rozumí businessu a naslouchá potřebám klienta. Jeho slovo vždy platí, co slíbí, to také dodrží. Spolupráci s Davidem naprosto bez výhrad doporučuji všem, kteří se poohlíží po spolehlivém partnerovi v oblasti marketingu a e-commerce.

Zuzana Hanačíková
specialista sociálních sítí s přesahem do PPC marketingu, e-commerce, projektového řízení a strategií

S Davidem se znám jak na osobní, tak i na profesní rovině, a proto vím, že jeho slova jsou vždy pevně podepřena činy a zkušeností. Jednání s ním je vždy věcné, rychlé a pohodové.

Martin Trubelík
Senior Full Stack Developer

S Davidem jsem spolupracoval krátce, ale o to intenzivněji. Má dobrý „tah na branku“ a je obdařen skvělým obchodním duchem. Přinášel často zajímavé nápady a připomínky a byl výborným týmovým hráčem. Vzhledem k jeho mládí jej čeká jistě zajímavá profesní budoucnost.

Martin Lysoněk
specialista na digitalizace a online expanzi

Pan Hubáček se o nás jako o klienta staral na své pracovní pozici ve společnosti Aukra. Ve zkratce mohu říci, že je to velmi spolehlivý člověk a přesně ten obchodní zástupce, kterého si sami přejete mít :) Má výborné komunikační schopnosti a co je nejdůležitější, plní vždy to na čem jsme se na schůzkách dohodli bez urgencí a dalších průtahů. Značka rychle, efektivně a správně. Spolupráci s tímto pánem mohu jen doporučit.

Tomáš Netopil
jednatel společnosti Počítárna s.r.o.