Doporučení z první ruky

David Hubáček — online marketér se zaměřením na PPC kampaně a sociální sítě


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

S Davidem jsme nejen získali odborníka na online marketing, ale také spolehlivého partnera, který nám poskytl neocenitelné rady a vždy se snaží překročit naše očekávání. Kreativní přístup, profesionalita a schopnost komunikovat srozumitelně je pro nás klíčová. Jeho zkušenosti v marketingu přinesly našemu e-shopu výrazný nárůst prodejů. Rozhodně doporučujeme pro všechny, kdo hledají profesionálního partnera pro online marketing!

Jitka Jančíková
Nadhernevlasy.cz
www.nadhernevlasy.cz

Naše spolupráce s Davidem trvá od roku 2021 a i s jeho pomocí se nám podařilo založit eshop České televize na platformě Shoptet a připojit ho na logistické a platební systémy. Spolupráci jsme také rozšířili o výkonnostní marketing, který považujeme za velmi úspěšný a přinášející zajímavé ekonomické výsledky. David vždy připraví rozpočet s očekávanými výkonnostními parametry, je vždy připraven kampaň optimalizovat tak, aby klient dosáhl na maximální výsledky. Samozřejmostí je závěrečné vyhodnocení a doporučení pro příští kampaň. David je velmi příjemným a nadstandardně technicky zdatným dodavatelem s výbornými komunikačními dovednostmi, který se umí postarat o každý e-shop.

Andrea Poborská
Česká televize
eshop.ceskatelevize.cz

David pro nás spravuje online marketing již řadu let. Díky jeho profesionalitě, odbornosti, zapálenosti pro věc a propracované strategii náš e-shop s dámskou módou v průběhu let stále roste. Zároveň velmi oceňujeme, že je nám vždy ochotný pomoci i nad rámec sjednaných služeb. Vše je realizováno včas, což v dnešní době nebývá vždy pravidlem. Zkrátka David je pro naši práci nepostradatelnou součástí. Děkujeme.

Karel Kmoch
Eshopat.cz
www.eshopat.cz

S Davidem mám tu čest spolupracovat na několika marketingových projektech. David je spolehlivý, proaktivní, má široké povědomí o marketingu, rozumí businessu a naslouchá potřebám klienta. Jeho slovo vždy platí, co slíbí, to také dodrží. Spolupráci s Davidem naprosto bez výhrad doporučuji všem, kteří se poohlíží po spolehlivém partnerovi v oblasti marketingu a e-commerce.

Zuzana Hanačíková
specialista sociálních sítí s přesahem do PPC marketingu, e-commerce, projektového řízení a strategií

S Davidem se znám jak na osobní, tak i na profesní rovině, a proto vím, že jeho slova jsou vždy pevně podepřena činy a zkušeností. Jednání s ním je vždy věcné, rychlé a pohodové.

Martin Trubelík
Senior Full Stack Developer

S Davidem jsem spolupracoval krátce, ale o to intenzivněji. Má dobrý „tah na branku“ a je obdařen skvělým obchodním duchem. Přinášel často zajímavé nápady a připomínky a byl výborným týmovým hráčem. Vzhledem k jeho mládí jej čeká jistě zajímavá profesní budoucnost.

Martin Lysoněk
specialista na digitalizace a online expanzi

Pan Hubáček se o nás jako o klienta staral na své pracovní pozici ve společnosti Aukra. Ve zkratce mohu říci, že je to velmi spolehlivý člověk a přesně ten obchodní zástupce, kterého si sami přejete mít :) Má výborné komunikační schopnosti a co je nejdůležitější, plní vždy to na čem jsme se na schůzkách dohodli bez urgencí a dalších průtahů. Značka rychle, efektivně a správně. Spolupráci s tímto pánem mohu jen doporučit.

Tomáš Netopil
jednatel společnosti Počítárna s.r.o.

Pana Hubáčka jsem si objednal na Google kampaně pro svoji videoprodukci Markusfilm.com. Celkově mohu spolupráci jen doporučit! Od začátku skvělá a rychlá komunikace a profesionální jednání. Velmi si také cením hodně nápadů a iniciativy, co pan Hubáček k vylepšování a optimalizaci kampaní měl. Se spoluprací jsem tedy na 100 % spokojen a mohu doporučit! :)

Marek Dvořák
majitel
www.markusfilm.com marek.dvorak@markusfilm.com 736 427 252

David se ukázal jako velice zkušený a kompetentní profesionál. Oceňuji jeho proaktivní přístup, kreativitu a ochotu řešit i náročnější problémy. Pomohl mi s přípravou e-shopu a optimalizací PPC kampaní pro můj web. Spolupráce s Davidem byla pro mne velice přínosná a jeho služby mohu s klidným svědomím doporučit všem, kteří hledají spolehlivého a zkušeného partnera v oblasti online marketingu.

Michael Šedý
jednatel
www.oknavcajku.cz michael@oknavcajku.cz 737 891 556
Tomáš Müller

Spolupráci s Davidem můžu všem na základě dlouholeté zkušenosti doporučit. Společně jsme dělali na několika projektech v oblasti e-commerce. Oceňuji jeho profesionální přístup, rychlou a jasnou komunikaci a ochotu pomoci. David vždy dodržel termíny a jeho práce nejenže splnila, ale často i předčila očekávání. Jeho kampaně jsou efektivní, dobře cílené a dosahují skvělých výsledků. Věřím, že David bude pro váš projekt velkým přínosem a že budete s jeho prací nadmíru spokojeni.

Tomáš Müller
vizuální designér