Tomáš Müller

digitální vizuální designér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně především Zlínsko

Jsem grafický designér se zaměřením na webové stránky a aplikace. Mám rád čistý, moderní styl a řešení, která předčí očekávání zákazníků.

  • Webové stránky – grafika webů a e-shopů s důrazem na UX (user experience, tedy uživatelskou funkčnost).
  • Aplikace – navrhuji aplikace pro mobilní telefony i desktopové verze.
  • Vizuální identita – vytvořím komunikaci celé značky od loga, manuálu pro použití až po propisky pro odlišení se od konkurence.
  • Google Ads – pro marketingové potřeby vytvořím online bannery na celou kampaň.

Grafickému designu se věnuji od 17 let. Působil jsem 4 roky v e-commerce, kde jsem navrhoval především microsites, online kampaně, produktové bannery a tiskové formáty.

Pro tvorbu webových stránek a aplikací používám aplikaci Sketch. Pro navrhování vizuálních kampaní a identit využívám software Adobe (Photoshop, Illustrator). Ke každé zakázce přistupuji zodpovědně a dodržuji dohodnuté termíny.

Výstupem spolupráce mohou být tištěné materiály nebo data v elektronické podobě připravená k dalšímu využití. V případě webů a aplikací spolupracuji s programátory, dokud není vše připravené ke spuštění.

Postup spolupráce

  1. Konzultace. Nejprve se dohodneme na všem důležitém a předem určíme směr spolupráce. Pro skvělé výsledky potřebuji stejně dobré zadání.
  2. Analýza. Provedu důkladný průzkum cílové skupiny a odhalím její potřeby.
  3. Návrh. Průběžně vám budu posílám ukázky a dílčí návrhy. Společně z nich poskládáme finální řešení.
  4. Řešení. Návrhem má práce nekončí. Veškeré podklady vám pošlu v přehledných dokumentech připravených k dalšímu použití.
Tomáš Müller
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Tomáš Müller
U Letiště 1271
Holešov (Zlínský kraj)
769 01
Mobil:604 596 575
Email:jsem@mullertomas.cz
Web:www.mullertomas.cz
LinkedIn:mulllertomas
Behance:mulllertomas
Dribbble:mulllertomas
Účet:1446077015/3030
IČ:04156897

Doporučení
z první ruky

Na Tomášovy výstupy bylo vždy spolehnutí. K zadaným projektům navíc přistupoval vždy kreativně a nad každým zadáním přemýšlel, kam dál by se dalo posunout. Tomáš je navíc svědomitý a proaktivní. Díky tomu je přínosem pro každý marketingový tým, který chce táhnout za jeden provaz. Jeho přidanou hodnotou je i to, že se dokáže poprat s jakýmkoliv zadaným formátem – ať už jsou to online formáty, printy, microsites nebo videa – a navíc si dlouhodobě tyká i s UX. Určitě doporučuju.

Michaela Balarinová

Marketing Curator ve společnosti Aukro