Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Müller

Tomáš Müller

digitální vizuální designér

Tomáš Müller
Tomáš Müller - logo

Jsem grafický designér se zaměřením na webové stránky a aplikace. Mám rád čistý, moderní styl a řešení, která předčí očekávání zákazníků.

  • Webové stránky – grafika webů a e-shopů s důrazem na UX (user experience, tedy uživatelskou funkčnost).
  • Aplikace – navrhuji aplikace pro mobilní telefony i desktopové verze.
  • Vizuální identita – vytvořím komunikaci celé značky od loga, manuálu pro použití až po propisky pro odlišení se od konkurence.
  • Google Ads – pro marketingové potřeby vytvořím online bannery na celou kampaň.

Grafickému designu se věnuji od 17 let. Působil jsem 4 roky v e-commerce, kde jsem navrhoval především microsites, online kampaně, produktové bannery a tiskové formáty.

Pro tvorbu webových stránek a aplikací používám aplikaci Sketch. Pro navrhování vizuálních kampaní a identit využívám software Adobe (Photoshop, Illustrator). Ke každé zakázce přistupuji zodpovědně a dodržuji dohodnuté termíny.

Výstupem spolupráce mohou být tištěné materiály nebo data v elektronické podobě připravená k dalšímu využití. V případě webů a aplikací spolupracuji s programátory, dokud není vše připravené ke spuštění.

Ukázky grafiky:

FitBoxes web – web se zdravým jídlemFotbalFans e-shopAukro - fórum pro komunituBusiness Company – webová prezentace obchodní společnostiRedesign loga pro sportovní klub Florbal Holešov
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Zlínsko

Kategorie katalogu:

Postup spolupráce

  1. Konzultace. Nejprve se dohodneme na všem důležitém a předem určíme směr spolupráce. Pro skvělé výsledky potřebuji stejně dobré zadání.
  2. Analýza. Provedu důkladný průzkum cílové skupiny a odhalím její potřeby.
  3. Návrh. Průběžně vám budu posílám ukázky a dílčí návrhy. Společně z nich poskládáme finální řešení.
  4. Řešení. Návrhem má práce nekončí. Veškeré podklady vám pošlu v přehledných dokumentech připravených k dalšímu použití.

Kontaktní informace

Tomáš Müller
U Letiště 1271
Holešov (Zlínský kraj)
769 01
Mobil:604 596 575
Email:jsem@mullertomas.cz
Web:www.mullertomas.cz
LinkedIn:LinkedIn mulllertomas
Behance:Behance mulllertomas
Dribbble:Dribbble mulllertomas
Účet:1446077015 / 3030
:04156897

Doporučení z první ruky

S panem Müllerem jsem spolupracoval již na 3 projektech a vždy jsem byl nad míru spokojen. Pan Müller má velký cit pro design. Každý projekt se týkal jiného produktu (vzdělávání, průmysl, finance) a vždy stačilo jen popsat vizi firmy, představu o vzhledu a výsledek byl lepší, než se očekávalo. Komunikace pružná a rychlá. Projekty byly předány v před termínu. Děkuji za dosavadní spolupráci.
Radek Trč
Jednatel - RTF s.r.o.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS