Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Müller

Tomáš Müller

grafik a vizuální designér

Tomáš Müller
Tomáš Müller - logo

Jsem grafický designér se zaměřením na webové stránky a aplikace. Mám rád čistý, moderní styl a řešení, která předčí očekávání zákazníků.

  • Webové stránky – grafika webů a e-shopů s důrazem na UX (user experience, tedy uživatelskou funkčnost).
  • Aplikace – navrhuji aplikace pro mobilní telefony i desktopové verze.
  • Vizuální identita – vytvořím komunikaci celé značky od loga, manuálu pro použití až po propisky pro odlišení se od konkurence.
  • Google Ads – pro marketingové potřeby vytvořím online bannery na celou kampaň.

Grafickému designu se věnuji od 17 let. Působil jsem 4 roky v e-commerce, kde jsem navrhoval především microsites, online kampaně, produktové bannery a tiskové formáty.

Pro tvorbu webových stránek a aplikací používám aplikaci Sketch. Pro navrhování vizuálních kampaní a identit využívám software Adobe (Photoshop, Illustrator). Ke každé zakázce přistupuji zodpovědně a dodržuji dohodnuté termíny.

Výstupem spolupráce mohou být tištěné materiály nebo data v elektronické podobě připravená k dalšímu využití. V případě webů a aplikací spolupracuji s programátory, dokud není vše připravené ke spuštění.

Ukázky grafiky:

FitBoxes web – web se zdravým jídlemFotbalFans e-shopAukro - fórum pro komunituBusiness Company – webová prezentace obchodní společnostiRedesign loga pro sportovní klub Florbal Holešov
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Zlínsko

Kategorie katalogu:

Postup spolupráce

  1. Konzultace. Nejprve se dohodneme na všem důležitém a předem určíme směr spolupráce. Pro skvělé výsledky potřebuji stejně dobré zadání.
  2. Analýza. Provedu důkladný průzkum cílové skupiny a odhalím její potřeby.
  3. Návrh. Průběžně vám budu posílám ukázky a dílčí návrhy. Společně z nich poskládáme finální řešení.
  4. Řešení. Návrhem má práce nekončí. Veškeré podklady vám pošlu v přehledných dokumentech připravených k dalšímu použití.

Kontaktní informace

Tomáš Müller
Zelinova 7012
Zlín
760 05
Mobil:604 596 575
Email:jsem@mullertomas.cz
Web:www.mullertomas.cz
LinkedIn:LinkedIn mulllertomas
Behance:Behance mulllertomas
Dribbble:Dribbble mulllertomas
Účet:1446077015 / 3030
:04156897 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Na Tomáše jsem narazila náhodou, když si u mne objednal překladatelské služby. V rámci překladu jsem si vygooglila i jeho tvorbu a byla jsem unesená jednoduchostí, lehkostí a šmrncem jeho grafiky. Takže když jsem hledala někoho pro své nové webové stránky, obrátila jsem se na něj. Měla jsem radost, že při zpracování Tomáš reflektoval moje představy a zároveň mi byl schopen poradit, když jsem narážela na limity svých znalostí designu a vkusu. Koneckonců stačí se podívat na výsledek: www.kranios.cz, to hovoří za vše!
Ivana Hrubá
kraniosakrální terapie

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS