Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. David Jindra

BcA. David Jindra

webdesignér, programátor a grafik

BcA. David Jindra

Vytvářím webové stránky a e-shopy, které jsou rychlé a přívětivé pro uživatele.

Zajišťuji kompletní servis – od počáteční analýzy, přes wireframe, grafický návrh a programování, až po doplnění textů a umístění na server.

Rád pro vás připravím:

  • Webdesign – microsite, malé firemní stránky i rozsáhlé webové prezentace s redakčním systémem WordPress.
  • E-shopy – jednoduché nebo komplexní internetové obchody s platební bránou, napojením na sklad a libovolnými funkcemi na míru, vše na platformě PrestaShop. Ke každé objednávce získáte 2 týdny poradenství ohledně správy e-shopu zdarma.
  • Loga a tiskoviny – knižní publikace, katalogy, časopisy, vizitky. Vytvořím grafický návrh, sazbu a tiskové podklady. Dbám na čitelnost a dodržuji typografická pravidla.

Vítám dlouhodobou spolupráci. Jako grafický designér a programátor mám za sebou 7 let zkušeností. Mezi mé klienty patří například Coca-Cola HBC, Člověk v tísni, Hochschule für Technik Stuttgart či producentská společnost MasterFilm.

Ukázky práce:

Web společnosti MasterFilmWebové stránky psychiatrie EsmedicumVizitky Karhan'Návrh certifikátu pro Člověka v tísniČasopis o avantgardní módě
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Status:

dočasně nepřijímá zakázky

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Ostrava

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

Technologie

  • HTML5, CSS3, PHP, JavaScript, jQuery, Bootstrap
  • Prestashop, WordPress, Concrete5
  • SVG, retina-ready

Kontaktní informace

BcA. David Jindra
Sokolská 451
Nučice u Prahy (Středočeský kraj)
252 16
Mobil:728 309 561
Email:davidjindr@gmail.com
Web:moreandless.cz
Účet:1795625163 / 0800 (Česká spořitelna)
:88884040

Doporučení z první ruky

David nám velice pomáhal při testování a správě nového webu, v testovací fázi také při odchytávání bugů a implementaci i alternativních řešení. V první fázi projektu musel některé firemní webové podstránky kompletně postavit dle našich pravidel. David vždy klade důraz na jednoduchost, přehlednost a má spoustu validních připomínek nejen k obsahu, ale i uživatelsky přívětivému designu, který jsme z části lokalizovali. Své návrhy vždy verifikuje se zadavatelem, je velmi kreativní – pomohl nám s prozákaznickým UX designem našich nových webových stránek. Navíc je spolehlivý a dodržuje termíny, což je pro nás velice důležité.
Patricie Šedivá
Coca-Cola HBC

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS