Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. David Jindra

BcA. David Jindra

webdesignér, programátor a grafik

BcA. David Jindra

Vytvářím webové stránky a e-shopy, které jsou rychlé a přívětivé pro uživatele.

Zajišťuji kompletní servis – od počáteční analýzy, přes wireframe, grafický návrh a programování, až po doplnění textů a umístění na server.

Rád pro vás připravím:

  • Webdesign – microsite, malé firemní stránky i rozsáhlé webové prezentace s redakčním systémem WordPress či Concrete5.
  • E-shopy – jednoduché nebo komplexní internetové obchody s platební bránou, napojením na sklad a libovolnými funkcemi na míru, vše na platformě PrestaShop. Ke každé objednávce získáte 2 týdny poradenství ohledně správy e-shopu zdarma.
  • Loga a tiskoviny – knižní publikace, katalogy, časopisy, vizitky. Vytvořím grafický návrh, sazbu a tiskové podklady. Dbám na čitelnost a dodržuji typografická pravidla.

Vítám dlouhodobou spolupráci. Jako grafický designér a programátor mám za sebou 6 let zkušeností. Mezi mé klienty patří například Člověk v tísni, Česká centra, Hochschule für Technik Stuttgart či producentská společnost MasterFilm.

Ukázky práce:

Web společnosti MasterFilmWebové stránky psychiatrie EsmedicumVizitky Karhan'Návrh certifikátu pro Člověka v tísniČasopis o avantgardní módě
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Ostrava

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

Technologie

  • HTML5, CSS3, PHP, JavaScript, jQuery, Bootstrap
  • Prestashop, WordPress, Concrete5
  • SVG, retina-ready

Kontaktní informace

BcA. David Jindra
Sokolská 451
Nučice u Prahy (Středočeský kraj)
252 16
Mobil:728 309 561
Email:davidjindr@gmail.com
Web:moreandless.cz
Účet:1795625163 / 0800 (Česká spořitelna)
:88884040

Doporučení z první ruky

David je spolehlivým partnerem v každé fázi pracovního procesu. Řešili jsme v poslední době projekt digitálního archivu krimi podcastu Petra Hátleho Pohřešovaná. V začátcích projektu je schopen naslouchat, v průběhu otevřeně diskutovat o nastoleném problému a ve správný moment umí projekt technicky i kreativně posunout. Při každém zásadním rozhodování přinese na stůl několik variant, což mně, grafickému designérovi, usnadňuje rozhodování o správném řešení. Bezchybný backend, pečlivý frontend – developer každým coulem.
Marek Nedelka
grafický designér

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS