Doporučení z první ruky

BcA. David Jindra — webdesignér, programátor a grafik


Zobrazuji všech 10 doporučení

David je spolehlivým partnerem v každé fázi pracovního procesu. Řešili jsme v poslední době projekt digitálního archivu krimi podcastu Petra Hátleho Pohřešovaná. V začátcích projektu je schopen naslouchat, v průběhu otevřeně diskutovat o nastoleném problému a ve správný moment umí projekt technicky i kreativně posunout. Při každém zásadním rozhodování přinese na stůl několik variant, což mně, grafickému designérovi, usnadňuje rozhodování o správném řešení. Bezchybný backend, pečlivý frontend – developer každým coulem.

Marek Nedelka
grafický designér
www.mareknedelka.com

Z mé zkušenosti doporučuji webdesignéra Davida Jindru. Dokáže plnit jakékoliv přání ve změně jak technické, tak vizuální na webu. Časově se umí přizpůsobit podle požadavků klienta. Jeho výstupy jsou kvalitní. Z pohledu dlouhodobé spolupráce jsem spokojený. Mohu vám ho vřele doporučit.

Lukáš Procházka
zakladatel značky NAUT a Hanzelka

Jedna schůzka > přesné pochopení filozofie > grafický návrh napoprvé přijat > rychle hotovo… Co dodat? Super volba!

Karel Jičínský
www.ca-aktivni-dovolena.cz karel@ca-aktivni-dovolena.cz 604 205 206

Spolupráce s Davidem byla velmi profesionální. Díky jeho pružnosti a rychlosti při zadání našeho požadavku jsme dokázali velmi rychle obdržet požadovaný výstup. Spolupráci doporučuji!

Pavel Kuchta
reklamní společnost PK GROW PROMOTION s.r.o.
www.pkpromotion.com info@pkpromotion.com

David nám velice pomáhal při testování a správě nového webu, v testovací fázi také při odchytávání bugů a implementaci i alternativních řešení. V první fázi projektu musel některé firemní webové podstránky kompletně postavit dle našich pravidel. David vždy klade důraz na jednoduchost, přehlednost a má spoustu validních připomínek nejen k obsahu, ale i uživatelsky přívětivému designu, který jsme z části lokalizovali. Své návrhy vždy verifikuje se zadavatelem, je velmi kreativní – pomohl nám s prozákaznickým UX designem našich nových webových stránek. Navíc je spolehlivý a dodržuje termíny, což je pro nás velice důležité.

Patricie Šedivá
Coca-Cola HBC

S Davidem jsem se setkal při realizaci měření rozšířeného elektronického obchodu do Google Analytics. Dle mnou připravených instrukcí implementoval změny ve zdrojovém kódu u klienta. Realizace měření je složitá a většinou vyžaduje několik kol revizí a oprav. U Davidovi práce se však z 20stránkové dokumentace vyklubala jen jedna drobná chybička, kterou David obratem opravil. Bylo mi ctí spolupracovat s profesionálem a již se těším na další projekt.

Ing. František Rajtmajer
webový analytik
www.rajtmajer.cz frantisek@rajtmajer.cz 732 757 452

Davida Jindru jsem oslovil na základě pozitivních reakcí a doporučení. Příprava webu a jeho naplnění proběhlo skvěle a hlavně rychle. Kdykoliv jsem potřeboval pomoci, nebyl problém. Ještě jednou díky.

Radovan Myslík
www.autoskolagreendrive.cz myslik.radovan@gmail.com 721 050 147

David Jindra pro nás dělal novy web. Spolupráce byla na profesionální úrovni, vždy byl velice ochotný a se vším vyšel vstříc. Mohu ho vřele doporučit.

Anton Golikov
youth-time.org

Rád bych touto cestou doporučil spolupráci s Davidem Jindrou, který nám pomohl zrealizovat naše grafické požadavky na náš web. Jsme architektonický ateliér a vizuální prezentace je pro nás základ. S pomocí Davida Jindry se nám podařilo dosáhnout původního záměru, který je možná graficky jednoduchý, ale kodérsky komplikovaný. Můžeme spolupráci doporučit i s ohledem na splnění termínů a vstřícnou komunikaci.

Ing. arch. Jiří Lukáš
architekt
karnet.archi

Měl jsem to potěšení spolupracovat s Davidem na několika projektech, naposledy pro nás zpracovával web jednoho z našich startupů. Pokud hledáte někoho kreativního se silným estetickým cítěním a schopností vyřešit problémy, se kterými se vaše webová stránka potýká, jste na správném místě. David je trpělivý a vidí do hloubky. Za mě rozhodně doporučuji.

David Petříček
INVESTER GROUP SOCIETY a.s.
www.invester.cz info@invester.cz