Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > BcA. David Jindra > Doporučení

Doporučení z první ruky

BcA. David Jindra — webdesignér, programátor a grafik

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace BcA. David Jindra:
David je spolehlivým partnerem v každé fázi pracovního procesu. Řešili jsme v poslední době projekt digitálního archivu krimi podcastu Petra Hátleho Pohřešovaná. V začátcích projektu je schopen naslouchat, v průběhu otevřeně diskutovat o nastoleném problému a ve správný moment umí projekt technicky i kreativně posunout. Při každém zásadním rozhodování přinese na stůl několik variant, což mně, grafickému designérovi, usnadňuje rozhodování o správném řešení. Bezchybný backend, pečlivý frontend – developer každým coulem.

Marek Nedelka

grafický designér
www.mareknedelka.com
Měl jsem to potěšení spolupracovat s Davidem na několika projektech, naposledy pro nás zpracovával web jednoho z našich startupů. Pokud hledáte někoho kreativního se silným estetickým cítěním a schopností vyřešit problémy, se kterými se vaše webová stránka potýká, jste na správném místě. David je trpělivý a vidí do hloubky. Za mě rozhodně doporučuji.

David Petříček

INVESTER GROUP SOCIETY a.s.
www.invester.cz ~ info@invester.cz
Z mé zkušenosti doporučuji webdesignéra Davida Jindru. Dokáže plnit jakékoliv přání ve změně jak technické, tak vizuální na webu. Časově se umí přizpůsobit podle požadavků klienta. Jeho výstupy jsou kvalitní. Z pohledu dlouhodobé spolupráce jsem spokojený. Mohu vám ho vřele doporučit.

Lukáš Procházka

zakladatel značky NAUT a Hanzelka a Zikmund
hanzelkazikmund.cz
David pro mne dělal novou tvář mého e-shopu. Výsledkem je obrovská spokojenost jak má, tak mých zákazníků. Práce byla velmi rychlá a pružná. Komunikace velmi příjemná. Je to profesionál, kterého velmi doporučuji.

Hanka Mr.

www.krmimmasem.cz
Spolupráce s Davidem byla velmi profesionální. Díky jeho pružnosti a rychlosti při zadání našeho požadavku jsme dokázali velmi rychle obdržet požadovaný výstup. Spolupráci doporučuji!

Pavel Kuchta

reklamní společnost PK GROW PROMOTION s.r.o.
www.pkpromotion.com ~ info@pkpromotion.com
Ing. František Rajtmajer
S Davidem jsem se setkal při realizaci měření rozšířeného elektronického obchodu do Google Analytics. Dle mnou připravených instrukcí implementoval změny ve zdrojovém kódu u klienta. Realizace měření je složitá a většinou vyžaduje několik kol revizí a oprav. U Davidovi práce se však z 20stránkové dokumentace vyklubala jen jedna drobná chybička, kterou David obratem opravil. Bylo mi ctí spolupracovat s profesionálem a již se těším na další projekt.

Ing. František Rajtmajer

webový analytik
Jedna schůzka > přesné pochopení filozofie > grafický návrh napoprvé přijat > rychle hotovo… Co dodat? Super volba!

Karel Jičínský

www.ca-aktivni-dovolena.cz ~ karel@ca-aktivni-dovolena.cz ~ 604 205 206
Davida Jindru jsem oslovil na základě pozitivních reakcí a doporučení. Příprava webu a jeho naplnění proběhlo skvěle a hlavně rychle. Kdykoliv jsem potřeboval pomoci, nebyl problém. Ještě jednou díky.

Radovan Myslík

www.autoskolagreendrive.cz ~ myslik.radovan@gmail.com ~ 721 050 147
David Jindra pro nás dělal novy web. Spolupráce byla na profesionální úrovni, vždy byl velice ochotný a se vším vyšel vstříc. Mohu ho vřele doporučit.

Anton Golikov

youth-time.org
Rád bych touto cestou doporučil spolupráci s Davidem Jindrou, který nám pomohl zrealizovat naše grafické požadavky na náš web. Jsme architektonický ateliér a vizuální prezentace je pro nás základ. S pomocí Davida Jindry se nám podařilo dosáhnout původního záměru, který je možná graficky jednoduchý, ale kodérsky komplikovaný. Můžeme spolupráci doporučit i s ohledem na splnění termínů a vstřícnou komunikaci.

Ing. arch. Jiří Lukáš

architekt
www.karnetlukas.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS