Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Kočí

David Kočí

UX designér se specializací na e-commerce

David Kočí

Kočíruji e-shopy. Jsem UX designér, specializuji se na e-commerce a zvyšování konverzního poměru. Nevařím z vody, sám jsem vybudoval a provozuji internetový obchod čokoládou. Díky praxi dobře vím, jakým výzvám v oblasti e-commerce čelíte.

  • Návrh e-shopu – uživatelský výzkum, návrh funkční informační architektury, testování a tvorba detailních wireframů. To vše pro nové e-shopy i redesign stávajících.
  • Uživatelské testování – prozkoumám reálné chování vašich zákazníků a postarám se, aby pro ně byl průchod e-shopem pohodlný a intuitivní.
  • Analýza použitelnosti – odhalím nedostatky z pohledu použitelnosti a navrhnu řešení. Přehledný a srozumitelný obchod znamená více dokončených objednávek.
  • E-commerce konzultace – o svých 7 let zkušeností z praxe provozem e-shopu se rád podělím v rámci nezávislých konzultací.

Jsem členem Asociace pro elektronickou komerciUX asociace a aktivně se účastním odborných konferencí. První internetový obchod jsem rozjel už na střední škole.

Ukázky práce:

GentlemanStore.czK2moto.czUklidE-shop s čokoládou a dobrotami | Rigalli.czE-shop se značkovými pery a stylovými dárky | ZnackovaPera.cz

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

David Kočí
Písečná 462/40
Praha 8
182 00
Mobil:606 323 500
Email:info@davidkoci.cz
Web:www.davidkoci.cz
Facebook:Facebook kocidavidcz
LinkedIn:LinkedIn kocidavid
Twitter:Twitter koci_david
Medium:Medium koci_david
:05708940 (plátce DPH)
DIČ:CZ05708940

Doporučení z první ruky

David je velice šikovný UXák s velkým zápalem pro výsledky své práce. Moc se mi líbí jeho uvažování a přístup k práci, kdy si hodně věcí ověřuje sám na svých projektech a nebojí se experimentovat. Takové uvažování se jen tak nevidí.
Ing. Jan Kvasnička
konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS