Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Kočí > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Kočí — UX designér se specializací na e-commerce

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace David Kočí:
Ing. Jan Kvasnička
David je velice šikovný UXák s velkým zápalem pro výsledky své práce. Moc se mi líbí jeho uvažování a přístup k práci, kdy si hodně věcí ověřuje sám na svých projektech a nebojí se experimentovat. Takové uvažování se jen tak nevidí.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
David navrhuje vylepšení administrace naší e-shopové platformy Inspishop, aby se majitelům e-shopů lépe používala. Neustále těží ze svých zkušeností s vlastními e-commerce projekty, současně odvádí nekompromisně kvalitní práci. Díky tomu nás posunul mezi českou špičku ve vývoji e-shopů.

Jiří Moos

CEO Inspirum Technologies
www.inspirum.cz ~ jiri@inspirum.cz ~ 733 578 415
S Davidem pravidelně konzultuji vývoj našeho e-shopu Helveti.cz a nejvíce si cením jeho obrovského rozhledu, zkušeností s aktuálními trendy a neuvěřitelné energie, kterou kolem sebe rozdává. Spolupráce s ním je profesionální a posouvá Helveti rychle dopředu.

Jiří Štencek

jednatel Helveti
www.helveti.cz ~ 777 056 319
David pro nás zajistil návrh nového e-shopu a následné testovaní uživatelské přívětivosti s návrhem na implementaci změn, které z toho vyplývají. Na spolupráci s Davidem oceňuji především flexibilitu, jeho vlastní invenci a dobrou spolupráci v návaznosti na další členy našeho marketingového oddělení.

Ondřej Štemberk

www.pikatec.cz
Bez toho abychom na začátku měli nějakou představu, jak e-shopy fungují, nám David pomohl postavit ten náš prakticky od nuly. Každá konzultace nás posunula dál a dokázal si poradit se všemi „výmysly“. S výsledkem jsme maximálně spokojení.

Martin Šafařík

www.astuteprague.cz ~ martin@astuteprague.cz ~ 724 149 039
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS