Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mgr. David Krásenský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Mgr. David Krásenský — tlumočník a překladatel angličtiny, němčiny a polštiny

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. Mgr. David Krásenský:
Davida znám již pěknou řádku let. Pro naše nakladatelství Computer Press a CPress přeložil několik desítek knih z různých oblastí: IT technologie, cestování, vojenská historie atd. Jde o špičkového, spolehlivého profesionála, který odvádí vysoce kvalitní práci na mimořádně náročných projektech. David je navíc velmi pohodový člověk, takže je s ním radost spolupracovat.

Libor Pácl

šéfredaktor a vedoucí nonfiction redakcí
David Krásenský umí díky svému širokému přehledu skloubit v překladech vysokou odbornou úroveň danou pochopením věci s jazykově kvalitním, čtivým a srozumitelným podáním textu. To bohužel nebývalo u odborné literatury nikdy pravidlem a zejména v současnosti je spíše pozitivní výjimkou.

doc. RNDr. Tomáš Pitner, Ph.D.

docent VŠ, vedoucí výzkumné laboratoře
S Davidem spolupracujeme už dobrou desítku roků. Kromě své odbornosti v dopravě ovládá několik evropských jazyků a při pracovním jednání mu nedělá problém mezi nimi plynule přepínat. Pracuje s vysokým nasazením a často dokáže „zachránit“ i nemožné.

Ing. Kristýna Ježová

projektový manažer, OLTIS Group
Už skoro dvacet let mohu Davida považovat za svého kolegu a spolupracovníka. Vím, jak se orientuje v železniční a veřejné dopravě, ve výměně informací, a také jaké má jazykové znalosti, včetně slovenštiny bez přízvuku. Jeho silnou stránkou je výborná schopnost strukturovat informace: jím navržené projekty jsou i díky tomu úspěšné. Napomáhá tak rozvoji firmy.

Jiří Janšta

www.abirail.cz ~ jansta@abirail.cz ~ 511 112 576
S panem Krásenským máme jen ty nejlepší zkušenosti. Tlumočil pro naše klienty několik obchodních jednání, vždy pečlivě připraven, vždy s úspěchem.

Zuzana Špaček Danielová

Jazykové centrum Correct
www.jc-correct.com
Pracujeme ve velmi specializované oblasti zabezpečovací techniky pro železniční dopravu. Kvalitních vzdělaných odborníků není v této oblasti mnoho, zejména v kombinaci s jazykovými znalostmi. David Krásenský je jednou z takových „výjimek“: díky svým znalostem odborné terminologie v několika jazycích nám zajišťoval překlady cizojazyčných materiálů, tlumočení obchodních jednání, a také školení provozních zaměstnanců.

Ondřej Kovář

www.starmon.cz
S Davidem spolupracuji již více než rok primárně na překladech a tlumočení obsahu s drážní tématikou pro rakouského zákazníka. Kromě věcné stránky (kde není co řešit) si primárně cením způsobu jak svědomitě David ke své práci přistupuje. Na projektu potřebujeme v jeho roli velkou flexibilitu, což pro něj není problém a navíc sám přichází aktivně s návrhy jak práci (v rámci agilních dodávek) optimalizovat. Jedná vždy fér a svědomitě a navíc se s ním dá zajít na pivo. Prostě ideální parťák.

Jakub Jelínek

projektový manažer, ČD – Informační Systémy, a.s.
www.cdis.cz
S panem Krásenským je velmi příjemná komunikace. Nejčastěji pro nás překládá odborné texty z anglického jazyka do českého a do slovenského, zejména manuály z oftalmologie. Jsem spokojená s kvalitou překladů a spolupráci s panem Krásenským můžu doporučit.

Iveta Šmidtová

marketingová specialistka
videris.cz ~ 733 553 760
Davida jsem poznal v roce 2012 při projektu z oboru železnice, tehdy ještě jako zaměstnanec jiné firmy. Od té doby jsme s ním v kontaktu nepřetržitě a přesně víme, kde u mezinárodních projektů najdeme optimální zázemí. Na spolupráci s Davidem se můžeme spolehnout nejen v překladech, ale také v rešerších a při komunikaci s (potenciálními) zákazníky. Má nejen potřebné odborné znalosti, ale také dobrý cit pro rozvoj mezinárodních projektů.

Mag. Martin Koen

www.business-natives.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS