Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Mgr. David Krásenský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Mgr. David Krásenský — překladatel angličtiny, němčiny a polštiny, tlumočník

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Mgr. David Krásenský:
Davida znám již pěknou řádku let. Pro naše nakladatelství Computer Press a CPress přeložil několik desítek knih z různých oblastí: IT technologie, cestování, vojenská historie atd. Jde o špičkového, spolehlivého profesionála, který odvádí vysoce kvalitní práci na mimořádně náročných projektech. David je navíc velmi pohodový člověk, takže je s ním radost spolupracovat.

Libor Pácl

šéfredaktor a vedoucí nonfiction redakcí
David Krásenský umí díky svému širokému přehledu skloubit v překladech vysokou odbornou úroveň danou pochopením věci s jazykově kvalitním, čtivým a srozumitelným podáním textu. To bohužel nebývalo u odborné literatury nikdy pravidlem a zejména v současnosti je spíše pozitivní výjimkou.

doc. RNDr. Tomáš Pitner, Ph.D.

docent VŠ, vedoucí výzkumné laboratoře
S Davidem spolupracujeme už dobrou desítku roků. Kromě své odbornosti v dopravě ovládá několik evropských jazyků a při pracovním jednání mu nedělá problém mezi nimi plynule přepínat. Pracuje s vysokým nasazením a často dokáže „zachránit“ i nemožné.

Ing. Kristýna Ježová

projektový manažer, OLTIS Group
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS