Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Sedláček > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. David Sedláček — konzultant internetového marketingu se specializací na SEO a PPC

Zobrazuji č. 1120 z celkem 21 doporučení prezentace Ing. David Sedláček:
S panem Sedláčkem jsme rozbíhali náš web www.ledmat.cz úplně od plínek. Sami jsme byli překvapení, jaké výsledky nám přinesly PPC kampaně, které vytvořil. Mnohokrát nám i poradil nějaké vychytávky a prodejní kanály, které nás samotné nenapadly a teď nám přinášejí konverze. Vždy pro nás udělal víc než bylo v jeho náplni práce.

Martin Sebíň

www.ledmat.cz ~ obchod@ledmat.cz ~ 776 543 343
Pan Sedláček mě zaujal proaktivním, profesionálním přístupem a nabitými znalostmi. Nejdůležitější jsou pro mě (firmu) výsledky a těch dosáhl za příznivého rozpočtu. Davida tímto rád doporučím dalším podnikatelům.

Petr Adamík

https://www.linkedin.com/in/petradamik/
www.ki-wi.cz ~ petr@ki-wi.cz
Potřebujete-li poradenství v oblasti online marketingu, doporučuji využít Davidovy služby. Pomáhá nám se SEO a dalšími kanály – všude tam, kde se nacházejí naši zákazníci. Oceňuji jeho komplexní přístup k problematice SEO. Výsledky Davidovy práce jsou jasně prokazatelné na růstu tržeb i návštěvnosti. Díky jeho know-how, implementaci novinek, 100% přístupu a operativní komunikaci ho s čistým svědomím mohu doporučit opravdu každému.

Mgr. Ivo Lengal

majitel e-shopu
www.vsevyhodne.cz ~ vsevyhodne@seznam.cz ~ 773 966 663
S panem inženýrem spolupracuji v oblasti online marketingu již 4 roky, je skutečným odborníkem v této oblasti, který neustále přichází s novými nápady a doporučeními. Jeho tvůrčí přístup ve spolupráci významným způsobem pomohl ke zvýšení konverzí našeho internetového obchodu. Mohu vřele doporučit.

Mgr. Martina Krkošková

jednatelka Army Defence Trade s.r.o
army-store.net ~ krkloskova@army-store.net ~ 777 214 413
David Sedláček je velký profesionál ve své činnosti. Nejen svými znalostmi, ale také rychlostí a spolehlivostí komunikace. O problematice přemýšlí s přesahem a zároveň jde rovnou k jádru problému. Za smsticket s.r.o. naprostá spokojenost.

Oldřich Brzobohatý

online platforma pro prodej vstupenek na společenské akce
www.smsticket.cz ~ info@smsticket.cz ~ 739 553 741
David Sedláček dělá pro naši firmu online marketing. S jeho prací jsme velice spokojení. Jeho práce je vždy rychlá a kvalitně odvedená. Komunikace výborná. Doporučujeme.

Zdeněk Kubica

Majitel společnosti
www.alupo.cz ~ kubica@alupo.cz ~ 728 707 056
S Ing. Sedláčkem spolupracujeme asi půl roku. Rozšiřovali jsme naši novou zubní ordinaci a potřebovali jsme rychle nabrat nové klienty. Pan Ing. David Sedláček nám zajistil skvěle fungující internetovou reklamu, jeho práce byla vždy stoprocentně profesionální, kvalitní a přitom rychlá. Můžeme vřele doporučit.

Petr Janovský

DENTINA PRIVÁTNÍ ZUBNÍ ORDINACE s.r.o.
dentina.cz ~ janovsky.p@email.cz
Na Davidovi si nejvíce cením ochoty pomoci řešit mnohdy zapeklité problémy online marketingu. Vždy rád podá pomocnou ruku a přispěje dobrou radou. Nebojí se nacházet vlastní řešení a jeho zodpovědný přístup vás nenechá na holičkách. Velkým plusem je dodržování termínů, což jistě každý manažer ocení.

Kateřina Hučková

marketingová manažerka Hotel Volarik****
www.hotelvolarik.cz ~ marketing@hotelvolarik.cz
S Davidem Sedláčkem spolupracovalo naše nakladatelství při tvorbě a realizaci nových internetových stránek a e-shopu prestižního nakladatelství a při realizaci reklamních kampaní na internetu a sociálních sítích. Vzájemná spolupráce byla vždy na nejvyšší úrovni a mohu ho doporučit jako skvělého odborníka.

Petr Lovecký

obchodní ředitel
www.mobaknihy.cz
Na pana Sedláčka jsme narazili na základě doporučení. S jeho prací jsme velmi spokojeni, zejména s precizností zpracování a rychlostí reakcí. Velmi také oceňujeme jeho zodpovědný přístup při plnění zadaných úkolů. Zpracování úkolů má vždy přesah. Pokud by nás někdo požádal o doporučení odborníka na oblast online marketingu, neváhali bychom pana Sedláčka doporučit.

Ing. Adéla Křivská

marketingová specialistka REAL SPEKTRUM, a.s.
www.realspektrum.cz ~ marketing@realspektrum.cz ~ 533 339 111
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS