Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Sedláček > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. David Sedláček — konzultant internetového marketingu se specializací na SEO a PPC

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. David Sedláček:
David nám s online marketingem pomáhá již přes dva roky. Stará se nám o PPC a další kanály online marketingu. Mimo jiné nám pomáhal uvádět na český trh nový skútr Kawasaki. Výsledek stojí za to. Minulý rok nám ekonomicky vyšel jako nejlepší za dosavadní dobu existence firmy. Oceňuji Davidovu preciznost a nápady na další rozvoj, která je rozhodně nad rámec standardní spolupráce. Řeší i věci, které nás dopředu nenapadají a nemá je tedy zadány jako dohodnutou činnost. Spolupráce s ním nám umožňuje věnovat se činnostem, které umíme a jsme v nich silní (prodej a jednání se zákazníkem) a neřešit záležitosti, kterým on rozumí lépe.

Ing. Petr Majer

director Kawasaki CZECH REPUBLIC
www.kawasaki.cz ~ majer@kawasaki.cz ~ 544 233 525
Pan Sedláček mě zaujal proaktivním, profesionálním přístupem a nabitými znalostmi. Nejdůležitější jsou pro mě (firmu) výsledky a těch dosáhl za příznivého rozpočtu. Davida tímto rád doporučím dalším podnikatelům.

Petr Adamík

https://www.linkedin.com/in/petradamik/
www.ki-wi.cz ~ petr@ki-wi.cz
Potřebujete-li poradenství v oblasti online marketingu, doporučuji využít Davidovy služby. Pomáhá nám se SEO a dalšími kanály – všude tam, kde se nacházejí naši zákazníci. Oceňuji jeho komplexní přístup k problematice SEO. Výsledky Davidovy práce jsou jasně prokazatelné na růstu tržeb i návštěvnosti. Díky jeho know-how, implementaci novinek, 100% přístupu a operativní komunikaci ho s čistým svědomím mohu doporučit opravdu každému.

Mgr. Ivo Lengal

majitel e-shopu
www.vsevyhodne.cz ~ vsevyhodne@seznam.cz ~ 773 966 663
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS