Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Sedláček > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. David Sedláček — konzultant internetového marketingu se specializací na SEO a PPC

Zobrazuji č. 1120 z celkem 20 doporučení prezentace Ing. David Sedláček:
David nám s online marketingem pomáhá již přes dva roky. Stará se nám o PPC a další kanály online marketingu. Mimo jiné nám pomáhal uvádět na český trh nový skútr Kawasaki. Výsledek stojí za to. Minulý rok nám ekonomicky vyšel jako nejlepší za dosavadní dobu existence firmy. Oceňuji Davidovu preciznost a nápady na další rozvoj, která je rozhodně nad rámec standardní spolupráce. Řeší i věci, které nás dopředu nenapadají a nemá je tedy zadány jako dohodnutou činnost. Spolupráce s ním nám umožňuje věnovat se činnostem, které umíme a jsme v nich silní (prodej a jednání se zákazníkem) a neřešit záležitosti, kterým on rozumí lépe.

Ing. Petr Majer

director Kawasaki CZECH REPUBLIC
www.kawasaki.cz ~ 544 233 525
Pan Sedláček mě zaujal proaktivním, profesionálním přístupem a nabitými znalostmi. Nejdůležitější jsou pro mě (firmu) výsledky a těch dosáhl za příznivého rozpočtu. Davida tímto rád doporučím dalším podnikatelům.

Petr Adamík

https://www.linkedin.com/in/petradamik/
www.ki-wi.cz ~ petr@ki-wi.cz
Potřebujete-li poradenství v oblasti online marketingu, doporučuji využít Davidovy služby. Pomáhá nám se SEO a dalšími kanály – všude tam, kde se nacházejí naši zákazníci. Oceňuji jeho komplexní přístup k problematice SEO. Výsledky Davidovy práce jsou jasně prokazatelné na růstu tržeb i návštěvnosti. Díky jeho know-how, implementaci novinek, 100% přístupu a operativní komunikaci ho s čistým svědomím mohu doporučit opravdu každému.

Mgr. Ivo Lengal

majitel e-shopu
www.vsevyhodne.cz ~ vsevyhodne@seznam.cz ~ 773 966 663
S panem inženýrem spolupracuji v oblasti online marketingu již 4 roky, je skutečným odborníkem v této oblasti, který neustále přichází s novými nápady a doporučeními. Jeho tvůrčí přístup ve spolupráci významným způsobem pomohl ke zvýšení konverzí našeho internetového obchodu. Mohu vřele doporučit.

Mgr. Martina Krkošková

jednatelka Army Defence Trade s.r.o
army-store.net ~ krkloskova@army-store.net ~ 777 214 413
David Sedláček je velký profesionál ve své činnosti. Nejen svými znalostmi, ale také rychlostí a spolehlivostí komunikace. O problematice přemýšlí s přesahem a zároveň jde rovnou k jádru problému. Za smsticket s.r.o. naprostá spokojenost.

Oldřich Brzobohatý

online platforma pro prodej vstupenek na společenské akce
www.smsticket.cz ~ info@smsticket.cz ~ 739 553 741
David Sedláček dělá pro naši firmu online marketing. S jeho prací jsme velice spokojení. Jeho práce je vždy rychlá a kvalitně odvedená. Komunikace výborná. Doporučujeme.

Zdeněk Kubica

Majitel společnosti
www.alupo.cz ~ kubica@alupo.cz ~ 728 707 056
S Ing. Sedláčkem spolupracujeme asi půl roku. Rozšiřovali jsme naši novou zubní ordinaci a potřebovali jsme rychle nabrat nové klienty. Pan Ing. David Sedláček nám zajistil skvěle fungující internetovou reklamu, jeho práce byla vždy stoprocentně profesionální, kvalitní a přitom rychlá. Můžeme vřele doporučit.

Petr Janovský

DENTINA PRIVÁTNÍ ZUBNÍ ORDINACE s.r.o.
dentina.cz ~ janovsky.p@email.cz
Na Davidovi si nejvíce cením ochoty pomoci řešit mnohdy zapeklité problémy online marketingu. Vždy rád podá pomocnou ruku a přispěje dobrou radou. Nebojí se nacházet vlastní řešení a jeho zodpovědný přístup vás nenechá na holičkách. Velkým plusem je dodržování termínů, což jistě každý manažer ocení.

Kateřina Hučková

marketingová manažerka Hotel Volarik****
www.hotelvolarik.cz ~ marketing@hotelvolarik.cz
S Davidem Sedláčkem spolupracovalo naše nakladatelství při tvorbě a realizaci nových internetových stránek a e-shopu prestižního nakladatelství a při realizaci reklamních kampaní na internetu a sociálních sítích. Vzájemná spolupráce byla vždy na nejvyšší úrovni a mohu ho doporučit jako skvělého odborníka.

Petr Lovecký

obchodní ředitel
www.mobaknihy.cz
Na pana Sedláčka jsme narazili na základě doporučení. S jeho prací jsme velmi spokojeni, zejména s precizností zpracování a rychlostí reakcí. Velmi také oceňujeme jeho zodpovědný přístup při plnění zadaných úkolů. Zpracování úkolů má vždy přesah. Pokud by nás někdo požádal o doporučení odborníka na oblast online marketingu, neváhali bychom pana Sedláčka doporučit.

Ing. Adéla Křivská

marketingová specialistka REAL SPEKTRUM, a.s.
www.realspektrum.cz ~ marketing@realspektrum.cz ~ 533 339 111
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS