Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Sedláček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. David Sedláček — konzultant internetového marketingu se specializací na SEO a PPC

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Ing. David Sedláček:
Jan Barbořík
Na Davida jsem narazil v podstatě náhodou a jsem za to rád. Poznal jsem ho jako odborníka na SEO, PPC a webovou analytiku. Ví co dělá, má přehled, stále se vzdělává, k zakázkám přistupuje komplexně a zodpovědně, má výsledky. Proto jej rád doporučuji i svým klientům.

Jan Barbořík

marketér s duší grafika
David Sedláček byl několik let zodpovědný za výkonnostní online marketing našeho internetového obchodu Bezvavlasy.cz. Za relativně krátkou dobu se podařilo zejména díky precizní práci v oblasti SEO akcelerovat růst prodeje v řádech desítek procent ročně. Davidova skvělá práce byla zcela jistě podtržena chutí poznat pro muže nezajímavý sortiment profesionální kadeřnické kosmetiky. Detailní porozumění našim specifikám bylo nedílnou součástí společného růstu. Davida Sedláčka proto mohu jednoznačně doporučit.

Luboš Kulhánek

provozovatel webu Bezvavlasy.cz
www.bezvavlasy.cz ~ kulhanek@bezvavlasy.cz
Při budovaní značky a dlouhodobé strategie značky City Taxi Brno jsme pečlivě vybírali profesionála se zkušenostmi z oboru marketingu, strategie, optimalizace webu a online komunikace. Pan Sedlaček měl výborné reference, které se v naší dnes již dlouhodobé spolupráci bezezbytku potvrdily. Oceňujeme jeho neustálou snahu o nalezení optimálního řešení propagace naší značky i návrhy na inovativní řešení celkového pojetí marketingu. Vyzdvihuji jeho vysoký přehled v oboru, znalosti moderních technologiích i velmi přesně zpracovávané analýzy. Pan David Sedláček je spolehlivý člověk, který drží slovo a jehož řešení fungují.

David Dostál

City Taxi Brno
citytaxibrno.cz ~ dostal@citytaxibrno.cz
Jestli hledáte v online marketingu člověka, který za vynaložené peníze opravdu posune web do vyšších pater a můžete se na něj spolehnout, tak pan David Sedláček je ta správná volba. Jelikož s ním naše firma spolupracuje dlouhodobě a doporučujeme jeho služby i našim dalším partnerům, tak opravdu víme o čem mluvíme. Pan Sedláček je velmi komplexní odborník na marketing. Na základě jeho poznatků a analýz jsme velmi zjednodušili a připravili web, jehož čísla i oslovení uživatelé jsou nad naše očekávání. Můžu vám jen doporučit, ať to zkusíte. Vím, že vynaložených peněz nebudete litovat.

Mgr. David Martinec

TRIGGER Service, s.r.o.
triggerservice.cz ~ david@triggerservice.cz
S Davidem jsem měl to štěstí spolupracovat na našem projektu Velkykosik.cz. Během velice krátké doby mě stihl přesvědčit o své kompetentnosti a svojí proaktivitou a zodpovědností předčí řadu rádoby odborníků. Z toho důvodu mohu jednoznačně doporučit spolupráci s ním.

Miroslav Směšný

Online & Marketing Manager at OMNI POINT
www.velkykosik.cz ~ miroslav.smesny@omnipoint.cz
S Davidem Sedláčkem spolupracujeme v rámci internetového marketing již více jak rok. S jeho prací, plněním úkolů a rychlostí zadané práce jsme nadmíru spokojeni. Rádi ho doporučíme komukoli, kdo bude potřebovat pomoci právě v oblasti internetového marketingu a nejen v tom.

Petr Farkaš

prokura PENERINI s.r.o.
eshop.penerini.cz ~ info@penerini.cz ~ 728 244 170
Ing. Davida Sedláčka ráda doporučuji. Jeho práce je hned vidět. Pomohl mi s rozjezdem mých nových stránek. Komunikace s ním je výborná.

Pavla Grossová

www.avonteamregistrace.cz ~ pavla.grossova@centrum.cz ~ 774 658 570
Kontakt na Davida jsme získali na základě výborných referencí, které se za velmi krátkou dobu potvrdily. Je to člověk, který rozumí své odborné práci na 100 % a komplexním způsobem posunuje věci kupředu. Již za první měsíc jsme díky PPC kampaním dokázali obsadit kapacitu našich skladovacích prostor. V dalších měsících jsme úspěšně rozšířili stávající business při zajištění plné obsazenosti. Pro online marketing si nedokáži představit lepšího profesionála! Pana Sedláčka mohu v tomto oboru jednoznačně doporučit!

Lenka Jalůvková

Profibaustoffe CZ, s.r.o., Diskont Depot
diskontdepot.cz ~ lenka.jaluvkova@profibaustoffe.cz ~ 607 557 936
S panem Sedláčkem jsme rozbíhali náš web www.ledmat.cz úplně od plínek. Sami jsme byli překvapení, jaké výsledky nám přinesly PPC kampaně, které vytvořil. Mnohokrát nám i poradil nějaké vychytávky a prodejní kanály, které nás samotné nenapadly a teď nám přinášejí konverze. Vždy pro nás udělal víc než bylo v jeho náplni práce.

Martin Sebíň

www.ledmat.cz ~ obchod@ledmat.cz ~ 776 543 343
David byl nejzkušenějším členem mého týmu, se kterým byla radost spolupracovat. Vyzdvihnul bych především jeho schopnost chápat souvislosti mezi jednotlivými marketingovými kanály a propojovat je ve funkční multichannel. Silnou stránkou Davida byla také spolehlivost při dodržování termínů a schopnost přinášet projektům nové nápady. Ani nyní bych se nebál Davidovi svěřit projekty pod jeho správu.

Jakub Rejnuš

vedoucí marketingového oddělení IT Studio
jakub.rejnus@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS