Doporučení z první ruky

Ing. David Sedláček — konzultant internetového marketingu se specializací na SEO a PPC


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 21 doporučení

Jan Barbořík, MBA

Na Davida jsem narazil v podstatě náhodou a jsem za to rád. Poznal jsem ho jako odborníka na SEO, PPC a webovou analytiku. Ví co dělá, má přehled, stále se vzdělává, k zakázkám přistupuje komplexně a zodpovědně, má výsledky. Proto jej rád doporučuji i svým klientům.

Jan Barbořík, MBA
specialista na online podnikání, marketér s duší grafika

David Sedláček byl několik let zodpovědný za výkonnostní online marketing našeho internetového obchodu Bezvavlasy.cz. Za relativně krátkou dobu se podařilo zejména díky precizní práci v oblasti SEO akcelerovat růst prodeje v řádech desítek procent ročně. Davidova skvělá práce byla zcela jistě podtržena chutí poznat pro muže nezajímavý sortiment profesionální kadeřnické kosmetiky. Detailní porozumění našim specifikám bylo nedílnou součástí společného růstu. Davida Sedláčka proto mohu jednoznačně doporučit.

Luboš Kulhánek
provozovatel webu Bezvavlasy.cz
www.bezvavlasy.cz kulhanek@bezvavlasy.cz

Při budovaní značky a dlouhodobé strategie značky City Taxi Brno jsme pečlivě vybírali profesionála se zkušenostmi z oboru marketingu, strategie, optimalizace webu a online komunikace. Pan Sedlaček měl výborné reference, které se v naší dnes již dlouhodobé spolupráci bezezbytku potvrdily. Oceňujeme jeho neustálou snahu o nalezení optimálního řešení propagace naší značky i návrhy na inovativní řešení celkového pojetí marketingu. Vyzdvihuji jeho vysoký přehled v oboru, znalosti moderních technologiích i velmi přesně zpracovávané analýzy. Pan David Sedláček je spolehlivý člověk, který drží slovo a jehož řešení fungují.

David Dostál
City Taxi Brno
citytaxibrno.cz dostal@citytaxibrno.cz

Jestli hledáte v online marketingu člověka, který za vynaložené peníze opravdu posune web do vyšších pater a můžete se na něj spolehnout, tak pan David Sedláček je ta správná volba. Jelikož s ním naše firma spolupracuje dlouhodobě a doporučujeme jeho služby i našim dalším partnerům, tak opravdu víme o čem mluvíme. Pan Sedláček je velmi komplexní odborník na marketing. Na základě jeho poznatků a analýz jsme velmi zjednodušili a připravili web, jehož čísla i oslovení uživatelé jsou nad naše očekávání. Můžu vám jen doporučit, ať to zkusíte. Vím, že vynaložených peněz nebudete litovat.

Mgr. David Martinec
TRIGGER Service, s.r.o.
triggerservice.cz david@triggerservice.cz

S Davidem jsem měl to štěstí spolupracovat na našem projektu Velkykosik.cz. Během velice krátké doby mě stihl přesvědčit o své kompetentnosti a svojí proaktivitou a zodpovědností předčí řadu rádoby odborníků. Z toho důvodu mohu jednoznačně doporučit spolupráci s ním.

Miroslav Směšný
Online & Marketing Manager at OMNI POINT
www.velkykosik.cz miroslav.smesny@omnipoint.cz

S Davidem Sedláčkem spolupracujeme v rámci internetového marketing již více jak rok. S jeho prací, plněním úkolů a rychlostí zadané práce jsme nadmíru spokojeni. Rádi ho doporučíme komukoli, kdo bude potřebovat pomoci právě v oblasti internetového marketingu a nejen v tom.

Petr Farkaš
prokura PENERINI s.r.o.
eshop.penerini.cz info@penerini.cz 728 244 170

Ing. Davida Sedláčka ráda doporučuji. Jeho práce je hned vidět. Pomohl mi s rozjezdem mých nových stránek. Komunikace s ním je výborná.

Pavla Grossová
www.avonteamregistrace.cz pavla.grossova@centrum.cz 774 658 570

Kontakt na Davida jsme získali na základě výborných referencí, které se za velmi krátkou dobu potvrdily. Je to člověk, který rozumí své odborné práci na 100 % a komplexním způsobem posunuje věci kupředu. Již za první měsíc jsme díky PPC kampaním dokázali obsadit kapacitu našich skladovacích prostor. V dalších měsících jsme úspěšně rozšířili stávající business při zajištění plné obsazenosti. Pro online marketing si nedokáži představit lepšího profesionála! Pana Sedláčka mohu v tomto oboru jednoznačně doporučit!

Lenka Jalůvková
Profibaustoffe CZ, s.r.o., Diskont Depot
diskontdepot.cz lenka.jaluvkova@profibaustoffe.cz 607 557 936

David byl nejzkušenějším členem mého týmu, se kterým byla radost spolupracovat. Vyzdvihnul bych především jeho schopnost chápat souvislosti mezi jednotlivými marketingovými kanály a propojovat je ve funkční multichannel. Silnou stránkou Davida byla také spolehlivost při dodržování termínů a schopnost přinášet projektům nové nápady. Ani nyní bych se nebál Davidovi svěřit projekty pod jeho správu.

Jakub Rejnuš
vedoucí marketingového oddělení IT Studio
jakub.rejnus@gmail.com

David nám s online marketingem pomáhá již přes dva roky. Stará se nám o PPC a další kanály online marketingu. Mimo jiné nám pomáhal uvádět na český trh nový skútr Kawasaki. Výsledek stojí za to. Minulý rok nám ekonomicky vyšel jako nejlepší za dosavadní dobu existence firmy. Oceňuji Davidovu preciznost a nápady na další rozvoj, která je rozhodně nad rámec standardní spolupráce. Řeší i věci, které nás dopředu nenapadají a nemá je tedy zadány jako dohodnutou činnost. Spolupráce s ním nám umožňuje věnovat se činnostem, které umíme a jsme v nich silní (prodej a jednání se zákazníkem) a neřešit záležitosti, kterým on rozumí lépe.

Ing. Petr Majer
director Kawasaki CZECH REPUBLIC
www.kawasaki.cz 544 233 525