Ing. MgA. David Spáčil alias Havran

AI video maker a digitální vypravěč s více než 20 lety zkušeností

Status: k vašim službám Působnost: celý svět

Těm, kdo vypráví příběhy, patří svět.

Muž mnoha příběhů, kterému nikdo neřekne jinak než havran. Od etologie velbloudů přes džungle, hory a pouště pěti kontinentů až po vývoj počítačových her, tvorbu virálů nebo propojování kreativity a inovací ve světě startupů.

Po dokončení Fakulty výtvarných umění a práci na několika herních projektech pro Altar Games spoluzaložil kreativní studio Cabinet, nastartoval komunitní portál Videodrom, globální videoprodukční platformu Videoflot.com či neziskovou organizaci in.dust, která se už od roku 2008 zabývá novými cestami vizuality ve filmu a videu.

V současnosti se věnuje platformě pravidlasezmenila.cz, která pořádá mimo jiné konferenci o využití umělé inteligence pro kreativce, vede animační studio 60seconds.cz a zcela se ponořil do průzkumu nových obzorů, které se tvůrcům otevírají díky propojení kreativních oborů s umělou inteligencí.

Své zkušenosti s použitím AI v tvorbě také předává dál, například v kurzu AI marketingu, ale i na školách a ve firmách. Pokud se chcete naučit tvořit pomocí AI, klidně se havranovi rovnou ozvěte.

Vzdělání:

  • Vysoké Učení Technické v Brně, Fakulta Výtvarných umění, videoart, multimedia, performance (1999–2007)
  • Ecole Superieure d'Arts de Lorient, New Media (2002)
  • Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, painting, drawing (2001)

Tvořím AI videa a pomáhám s tím ostatním:

60seconds vytváříme originální minutová kreslená a animovaná videa za fixní cenu, s pevným deadlinem a jistotou dodání špičkového výsledku. Máme za sebou 250 minut videí pro více než 200 klientů, mj. pro: Mastercard, Czechinvest, Akademii věd ČR, Greenpeace, CETIN, město Brno, Komerční banku, Národní technické muzeum, Státní fond životního prostředí, Mendelovu univerzitu a další, mrkněte do našeho portfolia.

VYSTOUPENÍ NA FUCKUP NIGHT PRAGUE

Ing. MgA. David Spáčil

Kontakty

Ing. MgA. David Spáčil
Kounicova 290/51
Brno
602 00
Mobil:604 660 482
Email:havran@videoflot.com
Web:www.pravidlasezmenila.cz
www.havran.net
(tj. adresa této stránky)
Facebook:david.spacil
Instagram:havran_net
LinkedIn:davidspacil
YouTube:havranoviny
Účet:7171719900/5500 (Raiffeisen)
IČ:06021824 (plátce DPH)
DIČ:CZ06021824

Doporučení
z první ruky

David Spáčil alias Havran je člověk, který nezná slovo nejde… Evidentně jde o kumštýře, který ví! Nejenže natočil klip k rockovému muzikálu EXCALIBUR, kde bez zeleného pozadí vykouzlil technologické maximum, ale i při pozdější spolupráci s mou maličkostí ukázal, že je kreativním umělcem, pro kterého nic není problém! To jsou slova, která chceme všichni slyšet!

Kamil Střihavka

zpěvák