Doporučení z první ruky

Ing. MgA. David Spáčil alias Havran — AI video maker a digitální vypravěč s více než 20 lety zkušeností


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

David Spáčil alias Havran je člověk, který nezná slovo nejde… Evidentně jde o kumštýře, který ví! Nejenže natočil klip k rockovému muzikálu EXCALIBUR, kde bez zeleného pozadí vykouzlil technologické maximum, ale i při pozdější spolupráci s mou maličkostí ukázal, že je kreativním umělcem, pro kterého nic není problém! To jsou slova, která chceme všichni slyšet!

Kamil Střihavka
zpěvák

David Spáčil alias Havran pokaždé věc dokončí bez ohledu na to, jaké obtíže během pracovního procesu nastanou. Výsledku se vždycky dobere a dovede bezezbytku využít to, co má k dispozici. Improvizuje. Bez mrknutí oka se v případě potřeby přiváže k jedoucímu autu nebo vleze do klece s orangutanem.

Jiří Kučerovský
frontman kapely Anime, spoluhráč Tomáše Kluse

S Davidem Spáčilem (Havranem) je opravdu radost spolupracovat. Kromě špičkového výsledku mě nadchla především kreativita a schopnost zachytit na fotografiích a ve videu přesně „to“ důležité. Největší přidanou hodnotu ale vidím v jeho schopnosti propojit celý vizuální koncept dohromady. Fotky, videa a celé výtvarné zpracování tak působí jako organická součást projektu.

Jiří Sedláček
jednatel EYES OPTIK, s.r.o. a frontman skupiny Dark Gam

David Spáčil je profesionál, který dokáže nekompromisně nafotit komerční fotografii stejně jako autorský dokument a využít toho nejlepšího z obou světů. Dokládá to například nebývale úspěšná výstava jeho velkoformátových fotek v Lille, která ukázala život českých krajanů v Banátu.

Dagmar Corriere
Česko-francouzská asociace MOST

David Spáčil (Havran) dokáže skvěle vystihnout atmosféru navštívených zemí. Je to srdcař, kreativní a rychlý. Jeho fotky nám zvedly návštěvnost o 27,5 %.

Albert Fikáček
CEO Expedition Club

David Spáčil byl jeden ze čtyř zakládajících členů studia Altar interactive a pracoval na nejlepších hrách, které Altar udělal: Fish Fillets, Original War i některých nevydaných titulech. Vždycky jsem si ho vážil pro jeho profesionalitu, smysl pro grafiku, schopnost rychle a dobře tvořit kvalitní díla, a pochopitelně také pro jeho vizionářské nadšení dělat nové věci.

Martin Klíma
Executive Producer, Warhorse Studios

60seconds slibují, že zbaví firmy obvyklých starostí a nejistoty spojených s videoprodukcí. A to taky beze zbytku plní. Kde jinde pořídíte za 3 týdny originální, profesionálně udělané video a za rozumnou cenu?

Ondřej Kratěna
Webnode

Jsou to nadšení kreativci, kteří umí klientovi naslouchat. Dotazník zaslaný před realizací videa nám i 60seconds usnadnil spoustu práce. Vzniklo tak opravdu sofistikované zadání a následných úprav bylo málo. Respektují cílovou skupinu a zajímají se o podrobnosti produktu, to oceňuji především.

Lucie Zaki
Solek Group

Smekáme poklonu – výborně sehraný tým, který dokáže naslouchat a plnit představy, ale zároveň odborně koriguje vše, co je třeba. Trpěliví a přesto důslední k dokončení projektu. Profesionálové.

Eva Kiedroňová

Tým 60seconds nejenže dělá skvělá videa, která fungují, ale navíc podporují neziskovky. Jsem rád, že jako první si vybrali náš klíčový projekt Himálajský patron, díky kterému stavíme školu v Malém Tibetu.

Jirka Sázel
Brontosauři v Himálajích