Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Vacula

David Vacula

grafik a designér webových stránek

David Vacula
David Vacula - logo

Profesionální grafické návrhy a design www stránek na míru pro podnikatele, malé a střední firmy. Kompletní tvorba designu webu, od úvodní konzultace nad představami klienta, přes analýzu cílové skupiny a volbu oslovující grafiky, po promyšlené rozložení prvků na stránce a návrhy wireframe. Výsledkem práce je pak grafický soubor ve formátu .psd, který slouží jako podklad pro následné programování webu. Slušné jednání a plnění dohodnutých pravidel.

Probíhající studium oboru Informační technologie na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně.

Galerie:

Webdesign pro PlanetExpressWebdesign pro PlanetExpressWebdesign pro PlanetExpressWebdesign pro MotoQuestWebdesign pro MotoQuest
Zobrazit všech 37 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce

Na úvodní schůzce klientovi položím několik základních otázek pro zjištění informací o jeho činnosti, proč vlastně web pořizuje, co by měl splňovat, do kdy by měl být hotov apod. Po načerpání základních informací předložím konkrétní nabídku, která shrnuje veškeré mé práce, jejich cenu a termín odevzdání. Poté společně s klientem vytvořím wireframe, podle kterého vytvořím konečnou grafickou podobu webu.

Kontaktní informace

David Vacula
U Stadionu 1502
Jirkov (Ústecký kraj)
431 11
Mobil:723 398 393
Email:info@davidvacula.cz
Web:davidvacula.cz
Twitter:Twitter David_Vacula
WhatsApp:WhatsApp 420723398393
Skype:Skype ecs____
Účet:2080358043 / 0800 (Česká spořitelna)
:04990099

Doporučení z první ruky

S panem Vaculou jsme spolupracovali na grafice nového e-shopu zaměřeného na prodej kuchyní. Spolupráce probíhala plynule a svižně a také komunikace s panem Vaculou byla velmi přínosná. Dokázal poradit a dohodnuté požadavky obratem zapracoval do návrhu. Výsledek naší bezproblémové spolupráce zcela splnil naše očekávání. Pana Vaculu můžeme s klidným svědomím doporučit i dalším zájemcům o grafické práce.
Mgr. Ivo Vozník
majitel e-shopu s nábytkem INTERION.cz

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS