Doporučení z první ruky

David Vacula — webový grafik a UX designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Spolupracovat s Davidem je radost. Občas ve firmě potřebujeme pomoct s většími projekty. Davida jsme si vybrali díky osobním referencím, které nelhaly. Rychlá domluva telefonem i videokonferencí. A pracuje jak je potřeba, čehož si extrémně vážím. Zvláště ke konci projektu, kde je vždy největší stres, drží klidnou hlavu a pomáhá týmu dotáhnout vše, co je potřeba.

David Kovalský

S panem Vaculou jsme spolupracovali na grafice nového e-shopu zaměřeného na prodej kuchyní. Spolupráce probíhala plynule a svižně a také komunikace s panem Vaculou byla velmi přínosná. Dokázal poradit a dohodnuté požadavky obratem zapracoval do návrhu. Výsledek naší bezproblémové spolupráce zcela splnil naše očekávání. Pana Vaculu můžeme s klidným svědomím doporučit i dalším zájemcům o grafické práce.

Mgr. Ivo Vozník
majitel e-shopu s nábytkem INTERION.cz
www.INTERION.cz interion@seznam.cz 605 152 652

S panem Vaculou jsme spolupracovali na přípravě webové a mobilní aplikace AeroBook. Jeho úkolem bylo kompletně připravit grafickou podobu obou software. Obdržená nabídka se cenově pohybovala ve středu všech získaných, ale její obsah naznačoval, že o ní pan Vacula přemýšlí a přistupuje k ní individuálně. Proto jsme si jej také vybrali a, jak se později ukázalo, byla to velmi dobrá volba. Po celou dobu spolupráce přicházel pan Vacula nad rámec dohody s nápady, jak projekt realizovat co nejlépe. Bylo naprosto zřejmé, že je pro něj prioritou úspěch projektu a ne uzavření projektu a fakturace. Vše domluvené, plus i něco navíc, dodal bez problémů a v dohodnutém časovém termínu.

Marek Štrop
jednatel Foxtrot Technologies s.r.o.
www.foxtrot.cz

S Davidem spolupracujeme na více projektech a jsme s jeho prací velmi spokojeni. Jeho práce je vždy precizně zpracovaná. Při práci přemýšlí nad prací jako celkem, aby zapadala do celkového konceptu. Je velice nápaditý a flexibilní. Komunikuje vstřícně, zpracovává v termínu a má pochopení pro naše osobní, někdy velmi specifické požadavky.

Ondřej Daniško
reklamní agentura Ardmedia
www.ardmedia.cz danisko@ardmedia.cz 778 004 500

Hledal jsem šikovného grafika pro návrhy webů pro mé zákazníky. Jsem rád, že jsem ho našel v Davidovi. David dobře komunikuje, umí nejen vyslechnout, ale i přijít s konstruktivními návrhy na zlepšení. Umí zpracovat požadavky zákazníků a drží smluvené termíny i ceny. Oceňuji jeho aktivní přístup a přátelské, zároveň profesionální jednání. Davida Vaculu vřele doporučuji!

Aleš Kopecký
programátor a kodér na volné noze
aleskopecky.cz ales@aleskopecky.cz 774 821 444

S Davidem Vaculou jsme řešili úpravu stávajícího webu, který navrhoval jiný grafik. Bleskově se zorientoval, komunikace byla rychlá, věcná a vedla k perfektnímu výsledku. Jsem velmi spokojený a těším se na další spolupráci.

Hynek Přidal
e-shop s náhradními díly na skútry
www.scootland.cz

S Davidem byla maximální spokojenost. Grafika velmi pěkná, práce rychlá, komunikace také výborná. Určitě využijeme i v budoucnu, ať už na současný projekt anebo jakýkoliv jiný.

Petr Litavec
planetexpress.com
Tomáš Gažůr

David je velmi šikovný, rychlý a naprosto spolehlivý designér. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Můžu ho s čistým svědomím doporučit!

Tomáš Gažůr
webdesignér a kodér se zaměřením na redakční systém WordPress

S panem Vaculou jsme spolupracovali na tvorbě loga a vizitek pro můj web a s touto spoluprací jsem byl naprosto spokojený. Přístup pana Vaculy je velice profesionální a přitom lidský. Velice si vážím toho, že dodržel předem domluvené termíny a velmi rychle komunikoval. Skvělá byla i jeho vstřícnost a kreativita s jakou se dokázal přizpůsobit mým představám o logu a vizitkách a když jsem si s něčím nebyl jistý, tak mi ochotně poradil a řekl mi svůj profesionální názor. Spolupráci s ním mohu jenom doporučit.

Josef Papoušek
www.loroweb.cz info@loroweb.cz 733 533 926

Pan Vacula pro mě realizoval nějaké grafické práce a byl jsem velice spokojen. Vše dodáno v termínu. Velmi profesionální přístup.

Darko Bojič
darko@bojic.cz