Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Vacula > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Vacula — grafik a designér webových stránek

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace David Vacula:
S panem Vaculou jsme spolupracovali na grafice nového e-shopu zaměřeného na prodej kuchyní. Spolupráce probíhala plynule a svižně a také komunikace s panem Vaculou byla velmi přínosná. Dokázal poradit a dohodnuté požadavky obratem zapracoval do návrhu. Výsledek naší bezproblémové spolupráce zcela splnil naše očekávání. Pana Vaculu můžeme s klidným svědomím doporučit i dalším zájemcům o grafické práce.

Mgr. Ivo Vozník

majitel e-shopu s nábytkem INTERION.cz
www.INTERION.cz ~ interion@seznam.cz ~ 605 152 652
S panem Vaculou jsme spolupracovali na přípravě webové a mobilní aplikace AeroBook. Jeho úkolem bylo kompletně připravit grafickou podobu obou software. Obdržená nabídka se cenově pohybovala ve středu všech získaných, ale její obsah naznačoval, že o ní pan Vacula přemýšlí a přistupuje k ní individuálně. Proto jsme si jej také vybrali a, jak se později ukázalo, byla to velmi dobrá volba. Po celou dobu spolupráce přicházel pan Vacula nad rámec dohody s nápady, jak projekt realizovat co nejlépe. Bylo naprosto zřejmé, že je pro něj prioritou úspěch projektu a ne uzavření projektu a fakturace. Vše domluvené, plus i něco navíc, dodal bez problémů a v dohodnutém časovém termínu.

Marek Štrop

jednatel Foxtrot Technologies s.r.o.
www.foxtrot.cz
S Davidem spolupracujeme na více projektech a jsme s jeho prací velmi spokojeni. Jeho práce je vždy precizně zpracovaná. Při práci přemýšlí nad prací jako celkem, aby zapadala do celkového konceptu. Je velice nápaditý a flexibilní. Komunikuje vstřícně, zpracovává v termínu a má pochopení pro naše osobní, někdy velmi specifické požadavky.

Ondřej Daniško

reklamní agentura Ardmedia
www.ardmedia.cz ~ danisko@ardmedia.cz ~ 778 004 500
Hledal jsem šikovného grafika pro návrhy webů pro mé zákazníky. Jsem rád, že jsem ho našel v Davidovi. David dobře komunikuje, umí nejen vyslechnout, ale i přijít s konstruktivními návrhy na zlepšení. Umí zpracovat požadavky zákazníků a drží smluvené termíny i ceny. Oceňuji jeho aktivní přístup a přátelské, zároveň profesionální jednání. Davida Vaculu vřele doporučuji!

Aleš Kopecký

programátor a kodér na volné noze
aleskopecky.cz ~ ales@aleskopecky.cz ~ 774 821 444
S Davidem byla maximální spokojenost. Grafika velmi pěkná, práce rychlá, komunikace také výborná. Určitě využijeme i v budoucnu, ať už na současný projekt anebo jakýkoliv jiný.

Petr Litavec

planetexpress.com
S panem Vaculou jsme spolupracovali na tvorbě loga a vizitek pro můj web a s touto spoluprací jsem byl naprosto spokojený. Přístup pana Vaculy je velice profesionální a přitom lidský. Velice si vážím toho, že dodržel předem domluvené termíny a velmi rychle komunikoval. Skvělá byla i jeho vstřícnost a kreativita s jakou se dokázal přizpůsobit mým představám o logu a vizitkách a když jsem si s něčím nebyl jistý, tak mi ochotně poradil a řekl mi svůj profesionální názor. Spolupráci s ním mohu jenom doporučit.

Josef Papoušek

www.loroweb.cz ~ info@loroweb.cz ~ 733 533 926
Pan Vacula byl velmi vstřícný a bleskově zareagoval. Jeho práce byla velmi kvalitní, rychlá a spolupráce příjemná. Určitě jeho služby znovu využijeme!

Karolina Slaninová

www.fengshui-ceskaskola.cz
Pan Vacula nám zpracovával design dárkového poukazu. Spolupráce byla velmi příjemná, pan Vacula je rychlý a flexibilní, stihl vše připravit do námi zadaného šibeničního termínu. Velmi jsem ocenila jeho trpělivost při realizaci úprav. Celkový výsledek je skvělý a splnil naše očekávání i prvotní zadání. Pana Vaculu rádi oslovíme i při budoucích potřebách grafických prací.

Kateřina Vančurová

www.icengo.cz ~ katerina.vancurova@icengo.cz ~ 775 372 299
Výborná spolupráce, ochotné a vstřícné jednání, výborná kvalita práce, mohu doporučit.

Jaroslava Ciprová

www.vybersikabelku.cz ~ ddesign@centrum.cz
S designérem Davidem Vaculou spolupracuji a mohu vřele doporučit. Rychlá a bezproblémová komunikace. Doporučuji!

M. Klimeš

tvůrce webových stránek
studiograf.net
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS