Doporučení z první ruky

Ing. Dominika Roháčová — správce sociálních sítí, copywriter a kreativec


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 31 doporučení

Dominičiny texty nás opravdu hodně baví. Její ostřejší humor osloví naše publikum, které se nad jejími texty hodně nasměje. Je skvělé, že jsme našli copywritera, který plně dokáže přizpůsobit styl psaní a vyjadřování tomu, co konkrétní značka potřebuje. Dáváme pomyslných 5 z 5.

Ondřej Šodek
spoluzakladatel značky HOT CHIP
www.hot-chip.cz ondrej.sodek@hot-chip.eu 605 312 120

Dominika spravuje instagramový účet našeho herního týmu. Byli jsme překvapeni, jak dobře se v herním světě orientuje a e-sportový slang ji není cizí. Líbí se nám její nápady i textové zpracování. Za nás opravdu harmonická spolupráce.

Marek Řezáč
Strategic Development Manager
www.esportgordic.cz marek@rezac.io 606 745 747

Dominika nám pomáhá s obsahem na sociálních sítích. Sama připravuje příspěvky, které jsou čtivé, graficky zajímavé a hlavně baví naše fanoušky. A o to nám jde. Hodně oceňuji její samostatnost, rychlost zpracování a bezproblémovou spolupráci. Za mě určitě palec nahoru.

Roman Cikryt
spoluzakladatel značky Jíme Jinak
www.jimejinak.cz roman.cikryt@gmail.com 737 213 516
Ing. Šárka Tinková

S paní Ing. Roháčovou mám výborné zkušenosti a spolupráce vždy proběhla hladce a dle představ. Je velmi kreativní, rychle reaguje na požadavky a umí se vcítit do klientova přání. Ti, kdo hledají kvalitně odvedené „copy“ se mohou s důvěrou svěřit pod její křídla.

Ing. Šárka Tinková
online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě s přesahem do tvorby webů

Slečnu Roháčovu mohu vřele doporučit. Je velmi kreativní, spolehlivá, profesionální a práci vždy odvádí kvalitně. Na změny reaguje rychle a umí se vcítit do potřeb klienta. Pokud hledáte schopného člověka, který by se měl starat o vaše sociální sítě, tak rozhodně se přimlouvám za Dominiku.

Roman Maléř
Provozovatel e-shopu ORFA Nábytek
www.orfa-nabytek.cz roman.maler@brwcz.cz 731 532 541

Dominika je spolehlivá a kreativní. Komunikace s ní je příjemná a odezva vždy rychlá. To nejlepší je ale skvělé copy. Z hrstky slov a písmenek umí vytvořit pocit, náladu, krásně se čte a sklízí pozitivní odezvu formou likes a komentářů.

Martina Hubená
Online Marketing Specialist
www.mamaisonriverside.com m.hubena@cpihotels.com 721 658 797

Dominika je velmi šikovná a všestranná. Dělá pro nás správu facebookového profilu a copywriting pro web i firemní blog. Vyzdvihl bych především kvalitu a čtivost jejích článků a vtipné a trefné příspěvky, které reagují na aktuální problematiku. Dominiku mohu jednoznačně doporučit.

Jaroslav Hadinec
výkonný ředitel ve společnosti Solidsun s.r.o.
www.solidsun.cz hadinec@solidsun.cz 608 282 233

Spolupráce s Dominikou přesně splňuje naše očekávání. Dominika se plně stará o naše sociální sítě a my tak máme možnost soustředit se na ostatní důležité aspekty našeho podnikání. Dominika je samostatná, kreativní a za každých okolností plní vše na čem jsme se domluvily, vždy a včas.

Jana Fučíková
majitelka
www.interaktivnianglictina.cz info@interaktivnianglictina.cz 602 763 981
Tomáš Stýskala

Pro mého klienta spravuje Facebook, Instagram a má na starosti copywriting, vše zvládá naprosto skvěle. Výborná spolupráce i komunikace, doporučuji.

Tomáš Stýskala
SEO specialista a konzultant internetového marketingu

Na začátku spolupráce jsme moc nevěděli, co máme od paní Roháčové očekávat, jelikož cílem našeho Instagramu je lidem předávat znalosti/tipy z oblasti zdraví/zdravého stravování, což samo o sobě je dost specifické téma. Nevěřili jsme, že se nám podaří někoho takového najít. Nicméně Dominika splnila naše očekávání a se spolupráci jsme maximálně spokojeni. Taktéž jí nedělal problém nám pomoci s psaním článků na náš blog. Za nás mohu jen doporučit!

William Rayo
spoluzakladatel značky Macronaut
www.macronaut.cz rayo@storypress.cz