Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dominika Roháčová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Dominika Roháčová — správce sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriter, ideamaker, kreativec

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. Dominika Roháčová:
Ing. Natálie Markovská
Domča je spolehlivá, seriózní, kreativní a má hlavu na zajímavé nápady. Pokud chcete poutavý obsah na sociální sítě, tak kontaktujte právě ji.

Ing. Natálie Markovská

copywriterka se specializací na sociální média
Bc. Michaela Nečasová
Dominika se pohybuje ve světe sociálních sítí jako ryba ve vodě. Ve jménu kvalitního obsahu neváhá vytasit foťák a pořídit perfektní fotky, které o klientově businessu řeknou více než tisíc slov. Obsah, který Dominika tvoří, tedy není žádná nuda. Těšit se můžete na kreativní, líbivý a nevšední content, a o to přeci jde.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
Ing. Šárka Tinková
S paní Ing. Roháčovou mám výborné zkušenosti a spolupráce vždy proběhla hladce a dle představ. Je velmi kreativní, rychle reaguje na požadavky a umí se vcítit do klientova přání. Ti, kdo hledají kvalitně odvedené „copy“ se mohou s důvěrou svěřit pod její křídla.

Ing. Šárka Tinková

online marketérka se specializací na PPC kampaně, sociální sítě a SEO
Slečna Roháčová je velice spolehlivá, vstřícná a flexibilní. Má dobré nápady, které nás inspirovaly. Skvěle se mi s ní spolupracovalo.

Veronika Baková

grafička ve společnosti Q.S.M. spol. s.r.o.
Dominika vytváří komunikační strategii piva Golem. Vložil jsem do ní svou důvěru a vím, že mě nezklame. Mohu se na ni opravdu spolehnout. Je velmi vstřícná, ochotná a její nápady jsou skutečně originální.

Jan Heider

tvůrce a zakladatel piva Golem
www.golem.beer
Domča je velmi milá osoba, která se klientům snaží maximálně vyjít vstříc. Má skvělé cítění pro instagramové fotografie. Jakožto bývalá kolegyně vím, že se na ni dá s jistotou spolehnout, a ráda ji tímto doporučím budoucím klientům.

Lucie Kocurová

copywriterka
S Dominikou jsem zcela spokojen. Jde vidět, že své práci skutečně rozumí a mohu se na ni zcela spolehnout. Její originální psaný projev a zábavné příspěvky pomáhají budovat tvář naší značky.

Lukáš Chrobáček

jednatel společnosti SOXIT
www.soxit.cz
S Domčou jsem měla tu čest spolupracovat v jedné marketingové agentuře, kde se věnovala především tvorbě textů a správě FB a Instagram profilů. Můžu proto říct, že je nejenom dobrá kamarádka, která nezkazí žádnou zábavu, ale zároveň je poctivá, pracovitá a kreativní a nebojí se žádné výzvy. Pokud si nevíte rady, ráda vám i poradí, sama navrhne řešení a nečeká jen na pokyny. Věřím, že s Domčou se vám, stejně jako mně, bude spolupracovat skvěle.

Bc. Kateřina Rajdusová

majitelka ve společnosti Poznejme se
www.poznejmese.com ~ rajdusova@poznejmese.com ~ 739 997 751
Slečnu Roháčovu mohu vřele doporučit. Je velmi kreativní, spolehlivá, profesionální a práci vždy odvádí kvalitně. Na změny reaguje rychle a umí se vcítit do potřeb klienta. Pokud hledáte schopného člověka, který by se měl starat o vaše sociální sítě, tak rozhodně se přimlouvám za Dominiku.

Roman Maléř

www.orfa-nabytek.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS