Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dominika Roháčová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Dominika Roháčová — správce sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriter, a kreativec

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Ing. Dominika Roháčová:
Slečnu Roháčovu mohu vřele doporučit. Je velmi kreativní, spolehlivá, profesionální a práci vždy odvádí kvalitně. Na změny reaguje rychle a umí se vcítit do potřeb klienta. Pokud hledáte schopného člověka, který by se měl starat o vaše sociální sítě, tak rozhodně se přimlouvám za Dominiku.

Roman Maléř

Provozovatel e-shopu ORFA Nábytek
www.orfa-nabytek.cz ~ roman.maler@brwcz.cz ~ 731 532 541
Ing. Šárka Tinková
S paní Ing. Roháčovou mám výborné zkušenosti a spolupráce vždy proběhla hladce a dle představ. Je velmi kreativní, rychle reaguje na požadavky a umí se vcítit do klientova přání. Ti, kdo hledají kvalitně odvedené „copy“ se mohou s důvěrou svěřit pod její křídla.

Ing. Šárka Tinková

online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě
Paní inženýrka Roháčová pomáhá našim institucím s online marketingem, vede sociální sítě, tvoří šablony obchodních dokumentů a stará se o celkovou propagaci v online světě. Díky ní mají naše instituce - Petr Otáhal, a.s., Klub personalistů Moravy a Slezska, z.s. , Asociace odborníků v andragogice a mnohé další moderní tvář i na internetu.

Bc. Petr Otáhal, MBA

Předseda představenstva ve společnosti Petr Otáhal, a.s.
www.petrotahal.cz ~ sekretariat@petrotahal.cz ~ 777 749 167
Spolupráce s Dominikou je velmi příjemná. Pomáhá mi s tvorbou příspěvků na náš Facebook. Dominika je při práci svižná a i v časovém presu je stále dobře naladěná. Skvělá práce.

Marie Kuznetsová

Stomatoložka
stomkostelec.cz ~ mkuznetsova@rocketmail.com
Dominiku jsem si vybral na správu facebookového profilu. Velmi mi to ulehčuje práci a jsem rád, že mohu mít po ruce spolehlivého člověka, který je ve vedení profilu tak šikovný. Domča přichází s různými nápady a skvěle se mi s ní spolupracuje. Určitě ji mohu 100% doporučit.

Daniel Kužela

zakladatel značky TreeFactory
www.treefactory.cz ~ daniel@el-grifo.org ~ 725 878 428
S Dominikou jsme se potkaly na osobním školení ohledně Facebooku. Během chvilky mi dala několik zajímavých informací, ukázala chytré vychytávky, které mi ulehčí dost času a poradila ohledně sociálních sítí. Už se těším na další setkání a nové zajímavé informace, které mě zase posunou dál.

Ing. Veronika Kubínová

provozovatelka e-shopu Linibebe
www.linibebe.cz
Bc. Michaela Nečasová
Dominika se pohybuje ve světe sociálních sítí jako ryba ve vodě. Ve jménu kvalitního obsahu neváhá vytasit foťák a pořídit perfektní fotky, které o klientově businessu řeknou více než tisíc slov. Obsah, který Dominika tvoří, tedy není žádná nuda. Těšit se můžete na kreativní, líbivý a nevšední content, a o to přeci jde.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
Se slečnou Roháčovou spolupracuji již několikátý měsíc. Hledal jsem šikovného copíka na tvorbu facebookových příspěvků. U Dominiky oceňuji kvalitu odvedené práce, kreativitu, zodpovědný přístup k práci, velkou míru interakce a také plnění dohodnutých termínů.

Daniel Sváček

majitel e-shopu PROmaturák.cz
www.promaturak.cz ~ daniel@svacek.cz
S Dominikou jsem zcela spokojen. Jde vidět, že své práci skutečně rozumí a mohu se na ni zcela spolehnout. Její originální psaný projev a zábavné příspěvky pomáhají budovat tvář naší značky.

Lukáš Chrobáček

jednatel společnosti SOXIT
www.soxit.cz ~ lukas@soxit.cz ~ 721 460 630
Ing. Natálie Markovská
Domča je spolehlivá, seriózní, kreativní a má hlavu na zajímavé nápady. Pokud chcete poutavý obsah na sociální sítě, tak kontaktujte právě ji.

Ing. Natálie Markovská

copywriterka se specializací na sociální média
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS