Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dominika Roháčová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Dominika Roháčová — správce sociálních sítí, copywriter, produktový fotograf a kreativec

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Ing. Dominika Roháčová:
Slečnu Roháčovu mohu vřele doporučit. Je velmi kreativní, spolehlivá, profesionální a práci vždy odvádí kvalitně. Na změny reaguje rychle a umí se vcítit do potřeb klienta. Pokud hledáte schopného člověka, který by se měl starat o vaše sociální sítě, tak rozhodně se přimlouvám za Dominiku.

Roman Maléř

Provozovatel e-shopu ORFA Nábytek
www.orfa-nabytek.cz ~ roman.maler@brwcz.cz ~ 731 532 541
Ing. Šárka Tinková
S paní Ing. Roháčovou mám výborné zkušenosti a spolupráce vždy proběhla hladce a dle představ. Je velmi kreativní, rychle reaguje na požadavky a umí se vcítit do klientova přání. Ti, kdo hledají kvalitně odvedené „copy“ se mohou s důvěrou svěřit pod její křídla.

Ing. Šárka Tinková

online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě
Dominika je velmi šikovná a všestranná. Dělá pro nás správu facebookového profilu a copywriting pro web i firemní blog. Vyzdvihl bych především kvalitu a čtivost jejích článků a vtipné a trefné příspěvky, které reagují na aktuální problematiku. Dominiku mohu jednoznačně doporučit.

Jaroslav Hadinec

výkonný ředitel ve společnosti Solidsun s.r.o.
www.solidsun.cz
Dominika je spolehlivá a kreativní. Komunikace s ní je příjemná a odezva vždy rychlá. To nejlepší je ale skvělé copy. Z hrstky slov a písmenek umí vytvořit pocit, náladu, krásně se čte a sklízí pozitivní odezvu formou likes a komentářů.

Martina Hubená

Online Marketing Specialist
www.mamaisonriverside.com
Na slečnu Roháčovou jsem narazil díky doporučení od mé kolegyně. Oslovil jsem ji s žádostí o slogany pro naši novou televizi Hisense. Práce byla hotová rychle a kvalitně. Mohu ji vřele doporučit.

Matej Hušták

Marketing Manager Hisense
www.hisense.cz ~ matej.hustak@hisense.com
Tomáš Stýskala
Pro mého klienta spravuje Facebook, Instagram a má na starosti copywriting, vše zvládá naprosto skvěle. Výborná spolupráce i komunikace, doporučuji.

Tomáš Stýskala

SEO specialista a konzultant internetového marketingu
Spolupráce s Dominikou je velmi příjemná. Pomáhá mi s tvorbou příspěvků na náš Facebook. Dominika je při práci svižná a i v časovém presu je stále dobře naladěná. Skvělá práce.

Marie Kuznetsová

Stomatoložka
stomkostelec.cz ~ mkuznetsova@rocketmail.com
Zázraky na počkání, nemožné ihned. Tak to je spolupráce s báječnou, skvělou, úžasnou, chytrou, milou, rychle reagující, vtipnou, sympatickou, krásnou, pracovitou a kreativní Dominikou, která nám spravuje IG profil našeho hotelu. Mohu vřele doporučit.

Martin Herzig

majitel hotelu Happy Star
www.hotelhappystar.cz ~ herzig@hotelhappystar.cz
Paní inženýrka Roháčová pomáhá našim institucím s online marketingem, vede sociální sítě, tvoří šablony obchodních dokumentů a stará se o celkovou propagaci v online světě. Díky ní mají naše instituce - Petr Otáhal, a.s., Klub personalistů Moravy a Slezska, z.s. , Asociace odborníků v andragogice a mnohé další moderní tvář i na internetu.

Bc. Petr Otáhal, MBA

Předseda představenstva ve společnosti Petr Otáhal, a.s.
www.petrotahal.cz ~ sekretariat@petrotahal.cz ~ 777 749 167
Dominiku jsem si vybral na správu facebookového profilu. Velmi mi to ulehčuje práci a jsem rád, že mohu mít po ruce spolehlivého člověka, který je ve vedení profilu tak šikovný. Domča přichází s různými nápady a skvěle se mi s ní spolupracuje. Určitě ji mohu 100% doporučit.

Daniel Kužela

zakladatel značky TreeFactory
www.treefactory.cz ~ daniel@el-grifo.org ~ 725 878 428
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS