Doporučení z první ruky

Ing. Dominika Roháčová — správce sociálních sítí, copywriter a kreativec


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 41 doporučení

Dominičiny texty nás opravdu hodně baví. Její ostřejší humor osloví naše publikum, které se nad jejími texty hodně nasměje. Je skvělé, že jsme našli copywritera, který plně dokáže přizpůsobit styl psaní a vyjadřování tomu, co konkrétní značka potřebuje. Dáváme pomyslných 5 z 5.

Ondřej Šodek
spoluzakladatel značky HOT CHIP
www.hot-chip.cz ondrej.sodek@hot-chip.eu 605 312 120

Dominika spravuje instagramový účet našeho herního týmu. Byli jsme překvapeni, jak dobře se v herním světě orientuje a e-sportový slang ji není cizí. Líbí se nám její nápady i textové zpracování. Za nás opravdu harmonická spolupráce.

Marek Řezáč
Strategic Development Manager
www.esportgordic.cz marek@rezac.io 606 745 747

Dominika nám pomáhá s obsahem na sociálních sítích. Sama připravuje příspěvky, které jsou čtivé, graficky zajímavé a hlavně baví naše fanoušky. A o to nám jde. Hodně oceňuji její samostatnost, rychlost zpracování a bezproblémovou spolupráci. Za mě určitě palec nahoru.

Roman Cikryt
spoluzakladatel značky Jíme Jinak
www.jimejinak.cz roman.cikryt@gmail.com 737 213 516
Ing. Šárka Tinková

S paní Ing. Roháčovou mám výborné zkušenosti a spolupráce vždy proběhla hladce a dle představ. Je velmi kreativní, rychle reaguje na požadavky a umí se vcítit do klientova přání. Ti, kdo hledají kvalitně odvedené „copy“ se mohou s důvěrou svěřit pod její křídla.

Ing. Šárka Tinková
online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě s přesahem do tvorby webů

Dominiku jsme oslovili na základě předchozí spolupráce. Řešíme spolu několik profilů v rámci naší hotelové sítě a celkově jsme se spoluprací spokojení. Texty se nám líbí a termíny dodání plní rychle. Určitě Dominiku jako správkyni sociálních sítí doporučujeme.

Simona Strnadová
vedoucí marketingu sítě CPI Hotels
www.cpihotels.cz s.strnadova@cpihotels.com

Kdybych měl napsat pár řádku o Dominice, tak spolupráce je skvělá. Domča přinesla kreativitu do týmu a bylo to hned vidět, profesionální design i texty, zvládá si hledat vše sama, což nám strašně pomáhá, je vidět, že si na práci dává záležet a stále hledá nové věci a zajímavosti. Stačí porovnat naše sociální sítě před a po a ten obrovský rozdíl je vidět.

Martin Šimáček
zakladatel projektu Zasaď život
www.zasadzivot.cz martin@zasadzivot.cz
Tomáš Stýskala

Pro mého klienta spravuje Facebook, Instagram a má na starosti copywriting, vše zvládá naprosto skvěle. Výborná spolupráce i komunikace, doporučuji.

Tomáš Stýskala
SEO specialista a konzultant internetového marketingu

S Dominikou byla skvělá a rychlá domluva. Hned jsme se pochopily a následně zahájili spolupráci. Příspěvky píše velmi profesionálně s velkým zájmem o téma. Práce je dodaná vždy včas a vysoké kvalitě. Hned první měsíc jsme viděli, že její tvorba má výsledky ve vyšších interakcích.

Karolína Francová
organizátorka výuky Feng Shui
www.ceskaskolafengshui.cz karolfrancova@gmail.com

S Dominikou jsem spolupracoval pár měsíců a musím říct, že za tu dobu, co převzala otěže nad sociálními sítěmi, tak je vedla velmi jemně a citlivě vzhledem k tématu. Jde vidět, že Dominika umí pracovat s tónem hlasu, vcítí se do potřeb zákazníka a umí přesně pojmenovat problém a nabídnout jeho řešení, aniž by to působilo agresivně. Spolupráce s ní se mi velmi líbila a třeba se v budoucnu opět spojíme.

Pavel Čumalo
zakladatel značky Bustinol
bustinol.cz

Dominika je spolehlivá a kreativní. Komunikace s ní je příjemná a odezva vždy rychlá. To nejlepší je ale skvělé copy. Z hrstky slov a písmenek umí vytvořit pocit, náladu, krásně se čte a sklízí pozitivní odezvu formou likes a komentářů.

Martina Hubená
Online Marketing Specialist
www.mamaisonriverside.com m.hubena@cpihotels.com 721 658 797