Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dominika Roháčová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Dominika Roháčová — správce sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriter, a kreativec

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Ing. Dominika Roháčová:
Ing. Šárka Tinková
S paní Ing. Roháčovou mám výborné zkušenosti a spolupráce vždy proběhla hladce a dle představ. Je velmi kreativní, rychle reaguje na požadavky a umí se vcítit do klientova přání. Ti, kdo hledají kvalitně odvedené „copy“ se mohou s důvěrou svěřit pod její křídla.

Ing. Šárka Tinková

online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě
Slečnu Roháčovu mohu vřele doporučit. Je velmi kreativní, spolehlivá, profesionální a práci vždy odvádí kvalitně. Na změny reaguje rychle a umí se vcítit do potřeb klienta. Pokud hledáte schopného člověka, který by se měl starat o vaše sociální sítě, tak rozhodně se přimlouvám za Dominiku.

Roman Maléř

Provozovatel e-shopu ORFA Nábytek
www.orfa-nabytek.cz ~ roman.maler@brwcz.cz ~ 731 532 541
Paní inženýrka Roháčová pomáhá našim institucím s online marketingem, vede sociální sítě, tvoří šablony obchodních dokumentů a stará se o celkovou propagaci v online světě. Díky ní mají naše instituce - Petr Otáhal, a.s., Klub personalistů Moravy a Slezska, z.s. , Asociace odborníků v andragogice a mnohé další moderní tvář i na internetu.

Bc. Petr Otáhal, MBA

Předseda představenstva ve společnosti Petr Otáhal, a.s.
www.petrotahal.cz ~ sekretariat@petrotahal.cz ~ 777 749 167
Dominiku jsem si vybral na správu facebookového profilu. Velmi mi to ulehčuje práci a jsem rád, že mohu mít po ruce spolehlivého člověka, který je ve vedení profilu tak šikovný. Domča přichází s různými nápady a skvěle se mi s ní spolupracuje. Určitě ji mohu 100% doporučit.

Daniel Kužela

zakladatel značky TreeFactory
www.treefactory.cz ~ daniel@el-grifo.org ~ 725 878 428
S Dominikou jsme se potkaly na osobním školení ohledně Facebooku. Během chvilky mi dala několik zajímavých informací, ukázala chytré vychytávky, které mi ulehčí dost času a poradila ohledně sociálních sítí. Už se těším na další setkání a nové zajímavé informace, které mě zase posunou dál.

Ing. Veronika Kubínová

provozovatelka e-shopu Linibebe
www.linibebe.cz
Bc. Michaela Nečasová
Dominika se pohybuje ve světe sociálních sítí jako ryba ve vodě. Ve jménu kvalitního obsahu neváhá vytasit foťák a pořídit perfektní fotky, které o klientově businessu řeknou více než tisíc slov. Obsah, který Dominika tvoří, tedy není žádná nuda. Těšit se můžete na kreativní, líbivý a nevšední content, a o to přeci jde.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
Dominika vytváří komunikační strategii piva Golem. Vložil jsem do ní svou důvěru a vím, že mě nezklame. Mohu se na ni opravdu spolehnout. Je velmi vstřícná, ochotná a její nápady jsou skutečně originální.

Jan Heider

tvůrce a zakladatel piva Golem
www.golem.beer ~ jan.heider@seznam.cz ~ 603 501 199
S Dominikou jsem zcela spokojen. Jde vidět, že své práci skutečně rozumí a mohu se na ni zcela spolehnout. Její originální psaný projev a zábavné příspěvky pomáhají budovat tvář naší značky.

Lukáš Chrobáček

jednatel společnosti SOXIT
www.soxit.cz ~ lukas@soxit.cz ~ 721 460 630
Ing. Natálie Markovská
Domča je spolehlivá, seriózní, kreativní a má hlavu na zajímavé nápady. Pokud chcete poutavý obsah na sociální sítě, tak kontaktujte právě ji.

Ing. Natálie Markovská

copywriterka se specializací na sociální média
S Domčou jsem měla tu čest spolupracovat v jedné marketingové agentuře, kde se věnovala především tvorbě textů a správě FB a Instagram profilů. Můžu proto říct, že je nejenom dobrá kamarádka, která nezkazí žádnou zábavu, ale zároveň je poctivá, pracovitá a kreativní a nebojí se žádné výzvy. Pokud si nevíte rady, ráda vám i poradí, sama navrhne řešení a nečeká jen na pokyny. Věřím, že s Domčou se vám, stejně jako mně, bude spolupracovat skvěle.

Bc. Kateřina Rajdusová

majitelka ve společnosti Poznejme se
www.poznejmese.com ~ rajdusova@poznejmese.com ~ 739 997 751
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS