Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dominika Roháčová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Dominika Roháčová — správkyně sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriterka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Dominika Roháčová:
Ing. Natálie Markovská
Domča je spolehlivá, seriózní, kreativní a má hlavu na zajímavé nápady. Pokud chcete poutavý obsah na sociální sítě, tak kontaktujte právě ji.

Ing. Natálie Markovská

copywriterka se specializací na sociální média
Bc. Michaela Nečasová
Dominika se pohybuje ve světe sociálních sítí jako ryba ve vodě. Ve jménu kvalitního obsahu neváhá vytasit foťák a pořídit perfektní fotky, které o klientově businessu řeknou více než tisíc slov. Obsah, který Dominika tvoří, tedy není žádná nuda. Těšit se můžete na kreativní, líbivý a nevšední content, a o to přeci jde.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
Slečna Roháčová je velice spolehlivá, vstřícná a flexibilní. Má dobré nápady, které nás inspirovaly. Skvěle se mi s ní spolupracovalo.

Veronika Baková

Q.S.M. spol. s.r.o.
Dominika vytváří celou komunikační strategii piva Golem. Vložil jsem do ní svou důvěru a vím, že mě nezklame. Mohu se na ni opravdu spolehnout. Je velmi vstřícná, ochotná a její nápady jsou skutečně originální.

Jan Heider

Pivo Golem
Domča je velmi milá osoba, která se klientům snaží maximálně vyjít vstříc. Má skvělé cítění pro instagramové fotografie. Jakožto bývalá kolegyně vím, že se na ni dá s jistotou spolehnout, a ráda ji tímto doporučím budoucím klientům.

Lucie K.

copywriterka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS