Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dominika Roháčová

Ing. Dominika Roháčová

správkyně sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriterka

Ing. Dominika Roháčová

Chcete být viděni a zvýšit své povědomí na sociálních sítích Facebook a Instagram? Svěřte se do mé péče a já se postarám o propagaci vaší značky, produktu, služby, osobnosti či události:

  • Správa Facebooku a Instagramu – Navrhnu celou komunikační strategii, doplním váš profil o potřebné informace, vyberu vhodné fotografie nebo je rovnou nafotím. Napíšu originální příspěvky a navrhnu vhodný sponzoring, aby vaše sdělení dosáhlo těch správných výsledků. Nastavím i reportování, abyste měli přehled o tom, jak si na sítích vedete.
  • Fotografování – Nafotím živý a autentický obsah pro vaše příspěvky na sociálních sítích. Fotobanky jsou sice fajn, ale vlastní jedinečná fotografie je víc.
  • Psaní článků – Spolupráci ráda rozšířím o psaní textů z oblasti zdravé výživy, cestování, módních trendů, kosmetiky, péče o tělo, doplňků stravy či domácích mazlíčků. Píšu pro weby, blogy, ale i do časopisů.

Mé přednosti: všeobecný přehled, mladistvá jiskra, smysl pro humor, vcítění se do potřeb klienta, uvolněné a férové jednání na úrovni, spolehlivost.

Online marketing mě fascinuje. Dává mi příležitost být kreativní a vymýšlet nové cesty k propagaci. Baví mě poznávat a komunikovat s klienty a servírovat jim obsah přesně podle jejich chuti. Marketing mě začal bavit na vysoké škole a po celou dobu studia jsem se na něj zaměřovala. Vystudovala jsem Vysokou školu podnikání a práva v Ostravě a ve třetím ročníku jsem byla vybrána na Erasmus Program ve Velké Británii. Po škole jsem pracovala jako copywriterka v mediální agentuře, ze které jsem postupně přešla na volnou nohu.

Ukázky práce:

Facebookový příspěvek sportovně relaxačního centra Na CísařstvíFacebookový příspěvek piva GolemOsobní Instagram copy_hratkyFacebookový příspěvek sportovně relaxačního centra Na CísařstvíFacebookový příspěvek piva Golem
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Dominika Roháčová
Pikartská 1610/15
Ostrava
710 00
Mobil:737 583 128
Email:rohacova.dominika6@gmail.com
Účet:146779002 / 5500 (Raiffeisen)
:06265049

Doporučení z první ruky

Ing. Natálie Markovská
Domča je spolehlivá, seriózní, kreativní a má hlavu na zajímavé nápady. Pokud chcete poutavý obsah na sociální sítě, tak kontaktujte právě ji.
copywriterka se specializací na sociální média

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS