Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dominika Roháčová

Ing. Dominika Roháčová

správkyně sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriterka

Ing. Dominika Roháčová

Nevíte si rady s tím, jak řídit váš firemní Facebook nebo Instagram? Dělá vám problém porozumět všem těm sociálním sítím jako nové business platformě a nedokážete pochopit, co na tom ti mladí vůbec mají? Svěřte se pod má křídla a společně ukážeme všem těm Facebookům a Instagramům, zač je toho loket.

  • Správa Facebooku a Instagramu – Navrhnu obsahovou strategii, doplním váš profil o potřebné informace, vyberu patřičné fotografie nebo je rovnou nafotím. Zhotovím originální příspěvky a navrhnu vhodný sponzoring, aby se vaše sdělení dostalo k těm lidem, kteří na něj už netrpělivě čekají.
  • Fotografování – Nafotím živý a autentický obsah pro vaše příspěvky na sociální sítě. Někdy to fotobanky prostě projedou na plné čáře.
  • Psaní článků – Nebojím se ani psaní článků. Pomazlím nebo se poperu se s jakýmkoliv tématem.

Mé přednosti: všeobecný přehled, mladistvá jiskra, smysl pro humor, vcítění se do potřeb klienta, uvolněné a férové jednání na úrovni, spolehlivost, kreativita.

Online marketing je něco pro mou náturu. Dává mi příležitost být kreativní a vymýšlet nové cesty k propagaci. Baví mě poznávat nové produkty a služby, kterým vtisknu originální podobu. Marketing mě začal bavit na vysoké škole a po celou dobu studia jsem se na něj zaměřovala. Vystudovala jsem Vysokou školu podnikání a práva v Ostravě a ve třetím ročníku jsem byla vybrána na Erasmus Program ve Velké Británii. Po škole jsem pracovala jako copywriterka v mediální agentuře, ze které jsem postupně přešla na volnou nohu.

Ukázky práce:

Instagram Orfa nábytekPříspěvek pro stylové ponožky SOXITPříspěvek pro pekárnuPříspěvek pro stylové ponožky SOXITOsobní Instagram copy_hratky
Zobrazit všech 17 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Ostrava

Působnost:

celá ČR; osobně Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mobil:737 583 128
Email:rohacova.dominika6@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn dominika-rohacova
Účet:146779002 / 5500 (Raiffeisen)
:06265049

Doporučení z první ruky

Bc. Michaela Nečasová
Dominika se pohybuje ve světe sociálních sítí jako ryba ve vodě. Ve jménu kvalitního obsahu neváhá vytasit foťák a pořídit perfektní fotky, které o klientově businessu řeknou více než tisíc slov. Obsah, který Dominika tvoří, tedy není žádná nuda. Těšit se můžete na kreativní, líbivý a nevšední content, a o to přeci jde.
copywriterka a správkyně sociálních sítí

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS