Dominika Špačková

byznys konzultantka pro efektivní podnikání

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Pomůžu vám, aby váš byznys za rok vydělával 2× tolik. 8 let spolupracuju s podnikajícími matkami, které mají na práci často jen 20 hodin týdně a přitom dokážou zdvojnásobovat obrat. Když to zvládnou ony, dáme to i my. Ano. I v podmínkách, ze kterých byste si občas nejraději vyškrábali oči. Odhalím všechny vaše nevýdělečné aktivity a společně najdeme zlatou žílu vašeho byznysu – dokola opakovatelné projekty, které vám s minimálním úsilím přinášejí spoustu peněz.

Typické problémy, se kterými vám pomůžu:

 • Nevyplácíte si z byznysu adekvátní výplatu – Naučíte se, jak zařídit, aby u vás klienti utráceli více peněz. Pochopíte, jak zbytečně neplatit za marketing a přesto vydělat. Dozvíte se, jak zdražovat, aby klienti nebyli naštvaní, ale nadšení.
 • Nemáte tolik volného času, kolik chcete – Přestanete dělat věci, které vás nebaví a přitom budete vydělávat stejně. Naučíte se vše organizovat tak, abyste nebyli věčně přepracovaní a firma skvěle šlapala.
 • Potřebujete se radit o problémech, které nemáte s kým řešit – Podívám se na vaše problémy novýma očima a ukážu vám slepá místa vašich plánů. Když se budete mít pravidelně s kým radit o aktuálních problémech, budete klidněji spát.

3 důvody, proč si mě vybrat za poradkyni:

 1. Nejsem samozvaný guru, co si přečetl 2 knihy a začal radit lidem – Poradkyni dělám přes 10 let a pomohla jsem víc než 100 podnikatelům. Vidět jste mě mohli v médiích jako Respekt, Týden, Lidové noviny, Žena a život, Vlasta, Mladý podnikatel nebo Česká televize.
 2. Nezačínala jsem jako konzultantka, ale sama nejdřív „bojovala v zákopech“ – V minulosti jsem prodávala kde co. Stavební spoření, doplňky stravy, čokoládu… Měla jsem vlastní centrum osobního rozvoje a chvíli taky pomáhala americkým firmám, které tu chtěly investovat třeba 20 milionů dolarů.
 3. Jsem ideální pro majitele menších firem – Jste tak zahlcení prací, že je jednoduché ztrácet se v operativě a nevnímat ohrožující změny trhu. Dávám vám proto pohled ze strany i úkoly, které vás nutí plánovat budoucnost. Podnikání pak nestojí na jedné noze. A nehrozí, že zkrachujete kvůli vnějším vlivům, kterých jste si nestihli všimnout.

Koučování:

V rámci koučování se budeme dlouhodobě věnovat rozvoji vašeho podnikání. Naučím vás zdvojnásobovat obrat, zjednodušit si práci, najímat lidi, přitáhnout více zákazníků, připravit nové produkty… podle toho, co vaše podnikání právě potřebuje.

Konzultace:

V průběhu konzultace se budeme zabývat těmito oblastmi:

 • Vylepšujeme byznys model – Tak, abyste netrávili čas zbytečnou prací a mohli více odpočívat.
 • Stavíme cestu zákazníka – Vyřešíme, jak se o vás zákazník dozví, jakými kanály ho budete přesvědčovat, a jak v jeho očích získáte důvěryhodnost. Zajistíme, že s nákupem bude spokojený, aby váš byznys mohl každý rok zdvojnásobovat obrat.
 • Stavíme produkty do prodejního trychtýře – Tak, aby nové služby a produkty nekanibalizovaly příjmy z těch starých. Místo toho se budou doplňovat a příjmy násobit.

Online kurzy:

Jakých úspěchů dosahují moji klienti:

 • Ze ztráty 400 tisíc během jednoho roku v černých číslech. Prodával produkt, prodělával na tom a zvažoval, že svůj byznys položí. Dnes je v plusu, podnikání nedotuje a má z něj výplatu.
 • Jedné klientce se podařilo rozjet konzultační byznys, který je možné udržet i s nově narozeným miminkem. Druhá je při pětihodinovém úvazku schopná každý měsíc vydělávat 50 tisíc čistého.
 • Zdvojnásobení obratu několik po sobě jdoucích let.

Rozhovor pro Na volné noze TV

Dominika Špačková

Kontakty

Dominika Špačková
Krátká 1781
Staré Město (Zlínský kraj)
686 03
Mobil:775 028 018
Email:dominika@maminkatelky.cz
Web:dominika.cz
Facebook:maminkatelky
IČ:06139728

Doporučení
z první ruky

U Dominiky jsem absolvovala kurz Probuzení ženy a dvě osobní konzultace. Oceňuji zejména profesionální přípravu a respektující přístup. Dominičiny originální postupy a techniky jsou srozumitelné a 100% použitelné v praxi. Odnesla jsem si cenná uvědomění i inspiraci pro svůj osobní život i podnikání. Děkuji a doporučuji!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách