Doporučení z první ruky

Dominika Špačková — byznys konzultantka pro efektivní podnikání


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 37 doporučení

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

U Dominiky jsem absolvovala kurz Probuzení ženy a dvě osobní konzultace. Oceňuji zejména profesionální přípravu a respektující přístup. Dominičiny originální postupy a techniky jsou srozumitelné a 100% použitelné v praxi. Odnesla jsem si cenná uvědomění i inspiraci pro svůj osobní život i podnikání. Děkuji a doporučuji!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách
Ing. Lenka Paprok

Dominika je člověk s jasnou vizí a úžasným myšlením. Oceňuji její ochotu pomoci nejen ve složitých životních situacích žen, ale také při řešení běžných problémů. I když jsem neabsolvovala žádný z jejích seminářů, hned při našem prvním setkání vyřešila jeden z mých problémů. Během chvilky mi vysvětlila vše okolo používání menstruačních kalíšků. Jedná otevřeně a s citem. Nejenže tak odbourala můj strach z neznáma, ale hlavně velkou měrou přispěla ke zlepšení kvality mého života. Zatím jsem nepotkala jinou ženu, u které bych měla pocit, že stejně jako Dominika dokáže snadno propojit ženskou intuici a racionální myšlení. S čímkoli, co se týká ženské otázky, se na ni znova a ráda obrátím. Doporučuji.

Ing. Lenka Paprok
sloganistka a názvotvůrce
Robert Vlach

Dominiku mohu vřele doporučit na základě dlouhodobé spolupráce — jako konzultant jsem jí pomáhal s rozvojem podnikání. Dominika je nepřehlédnutelná, výrazná osobnost, jejíž projevy nesou znaky vnitřní uspořádanosti a tvořivé energie. Je spolehlivá a velmi korektní, pokud jde o dodržování sjednaných dohod. Jedná se zápalem sobě vlastním a je evidentní, že do každé činnosti vkládá velký kus sebe.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Kristýna Moravec Sataryová

O Dominice se říká, že je „hybatel“, který dokáže dát člověku potřebný impulz k vytoužené změně. To mohu s obrovskou vděčností potvrdit. Zcela oprávněně vzbudila důvěru takřka na první pohled. Během krátkého rozhovoru jsem s překvapením dostala praktické nasměrování ohledně své profesní cesty, které jsem v tu dobu sama marně hledala. To, co dala svou nezištnou radou do pohybu, je nad všechna má očekávání. Její schopnost vcítění se do druhého člověka a rozpoznání toho, co jemu konkrétně může pomoci, je ohromující. / OZKOUŠENO: Dominika žije to, co učí, a když káže vodu, tak ji také pije! Při koučování mi předala princip postupného testování projektů, kdy do světa vypustíte ne úplně dokonalý testovací produkt za nízkou zaváděcí cenu. Jasně dáte najevo, že se jedná o rozvojovou fázi, na které se mohou lidé podílet. Ti, co nakoupí, mají radost z nižší ceny a jsou ochotní odhlédnout od případných nedotažeností. Vy zase s malými náklady zkoušíte, jestli je o takovou věc vůbec zájem. A pokud je, díky zpětné vazbě prvních nakupujících můžete produkt vylepšit a dotáhnout. Už nemusíte trnout, jestli nevěnujete čas, energii a peníze slepé uličce. Dominika mi dokázala, že tím žije, když jsem se přihlásila na online kurz Ženy, byznys, finance. Forma videí není úplně vypíglovaná, ale je v nich kvalitní obsah. Důležitým stavebním kamenem kurzu jsou pak otázky a přání účastnic na jejichž základě Dominika dotočí zbývající videa. Spokojení jsou tedy ve výsledku všichni, protože účastníci mají za výhodnou cenu super obsah, který se přizpůsobuje jejich potřebám. Dominika zase sbírá cenné informace a má rozvoj svého kurzu alespoň částečně zaplacený. Nemusí ho zadarmo vymýšlet o samotě s rizikem, že se netrefí do potřeb svých klientů. Přesně tohle mě učí a je skvělé vidět, že jde příkladem.

Kristýna Moravec Sataryová
ilustrátorka a kreativní kreslířka
Mgr. Nika Krpešová

Dominiko, vážím si péče, kterou věnuješ ženám. Neznám nikoho, kdo by byl na tuto práci vhodnější: oceňuji Tvůj citlivý a jemný přístup, Tvou empatii a vhled do situací, které Ti lidé svěřují, přirozeně vytváříš atmosféru důvěry a bezpečí. Sama jsem vyzkoušela Tvůj seminář Probuzení ženy a děkuji Ti za to, že jsi mi otevřela nové obzory v mém životě. Jsem ráda, že s Tebou mohu spolupracovat.

Mgr. Nika Krpešová
přadlena a tkadlena

Mohu-li z vlastní zkušenosti na základě dobré desítky Dominičiných výkladů povědět, její výklady mohu charakterizovat třemi hlavními rysy: 1) Dominika je skutečný odborník. Svoji odbornost získala dlouholetou zkušeností v praxi i vlastním studiem. 2) Dominika má skutečný zájem o příběh i osobnost člověka, který se na ní s žádostí o výklad obrací, což je pro ni nevyčerpatelná motivace pomáhat nalézt potenciál a cestu k uzdravení a vědomému zlepšení situace. 3) Disponuje pozoruhodným vhledem, se kterým se dokáže vystopovat podstatu problému.

MgA. Šimon Chloupek
grafik a poradce v oboru ekografika a ekodesign
simonch@centrum.cz 608 571 495

Dominika je žena, která mě nepřestává inspirovat. Má drive, skvělé nápady a odhodlání dokazovat, že nic není nemožné! Posune vás dál jen samotným setkáním, a to je co říct. Vřele doporučuji!

JUDr. Jindřiška Šulcová
patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
www.jindrasulcova.cz info@jindrasulcova.cz 776 224 830

Setkání s Dominikou mi pomohlo uvědomit si, v čem je v mé situaci chyba. Měla jsem tušení, které mi potvrdila. Viděly jsme se úplně poprvé a vždycky, když cokoli vyslovila, kápla na to pravé. Některé věci řečené nahlas, dostávající jména, přestaly vypadat nezvladatelně. Dominika mě neuvěřitelně povzbudila v práci na sobě, za což jí nesmírně vesmírně děkuji.

Jana Plachá

Spolupráce při mém dlouho odkládaném projektu s Dominikou v rámci „Dotahovače“ byla úžasně inspirující a podnětná. Dominika postupovala velice citlivým způsobem, respektovala mou složitou situaci jako pracující matky s dvěma malými dětmi a přitom mne neustále posouvala na cestě k dokončení projektu dál a dál. Ve chvílích, kdy jsem to kvůli často se opakujícím nemocem dětí chtěla vzdát, Dominika dokázala přijít se spoustou energie, „nakopla“ mne, vydolovala ze mne nejskrytější časové rezervy a ve zdánlivě neřešitelné a beznadějné situaci vymyslela možnosti, jak postupovat krok po kroku k vytčenému cíli. Rozhodně doporučuji využít projekt Dotahovače s Dominikou při důležitých projektech, které se dlouho odkládají, nebo které jsou pro jednotlivce vzhledem k jeho pracovnímu vytížení nebo péči o rodinu obtížné. Absolvování celého procesu Dotahovače s podporou Dominiky mi pomohlo i částečně změnit přístup v jiných profesních a soukromých záležitostech a za to patří Dominice můj velký DÍK.

Ing. Pavlína Orlová
daňová poradkyně
orlova.pavlina@gmail.com 739 409 110

Po absolvování několika seminářů rodinných konstelací, které mi pomohly nahlédnout na svou osobnost zevnitř, jsem zjistila, že i když jsem žena, mnohdy se jí necítím. A když jsem jednou brouzdala na internetu, upoutalo mě slovní spojení Vědomé ženství. Po dvou seminářích, kterých jsem se zúčastnila (Ženy, které běhaly s vlky a Probuzení ženy), jsem si ověřila, že to, že jsem narazila zrovna na Dominiku a její ženství, není náhoda. Její přístup k ženě a především její jemné, nenásilné a přirozené podání ženské vyjímečnosti v doprovodu šamanských rituálů mě nadchlo. Ze seminářů odcházím vždy nádherně uvolněná, vyrovnaná, obohacená o setkání s úžasnými ženami.

Martina Pošmourná