Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Edvard Miškej

Edvard Miškej

video producent, režisér a kameraman

Edvard Miškej
Edvard Miškej - logo

Videomarketing je úspěšným reklamním nástrojem, který vtáhne zákazníka do děje a udrží jeho pozornost. Jsem kreativní videoproducent a kameraman s dlouholetou zkušeností. Pomohu vám v těchto oblastech:

  • Tvorba promo video spotů – prezentace vašeho výrobku či služby krátkým videem na Facebooku, webu či YouTube. Spot mohu oživit grafikou, licencovanou hudbou nebo komentářem profesionálního herce či moderátora.
  • Videoblogy, portréty a rozhovory – krátká videa určená pro online média. Natáčení buď ve studiu nebo u vás v kanceláři.
  • Tvorba jednoduchých e-learning videí – záznam seminářů, školení nebo školní výuky. Video je možné doplnit motion grafikou a natočit na více kamer.
  • Live video streaming – Živé video přenosy vašich akcí až přes 6 kamer. Výstupem je sestříhaný záznam a live stream určený pro YouTube a Facebook. Pro neveřejná videa je možné použít vlastní mediální server (CDN) s autorizací diváků.
  • Technická produkce akcí – video, světla, zvuk. Odbavování video obsahu pro vaši konferenci nebo rovnou celý návrh scény a osvětlení.
  • Kreativa a ideamaking – kreativní náměty pro vaše spoty a kampaně. Koncepty reklamních spotů, příprava scénáře a marketingového sdělení.

Bohaté zkušenosti se zahraniční produkcí (It Is WrittenHeritage Singers, USA) i s natáčením v zahraničí (Bangladéš, Mauricius, Abu Dhabi, JAR, Čína, Maroko a EU). Kvalitní reference viz níže.

Fotogalerie z natáčení:

Natáčení s Alfredem StrejčkemNatáčení s Jakubem VágneremNatáčení s Jiřím LábusemNatáčení videa z focení Ewy Farne pro JoyNatáčení spotu pro Adru s Richardem Nedvědem
Zobrazit všech 39 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Průřez nejlepšími videi, která natáčím pro HopeTV

Reference

Kontaktní informace

Edvard Miškej
Sevastopolská 340/13
Praha-Vršovice
101 00
Mobil:603 855 155
Email:miskej@bass.cz
Web:www.bass.cz
Facebook:Facebook edvard.miskej
LinkedIn:LinkedIn miskej
:71385398

Doporučení z první ruky

Chtěli bychom moc poděkovat panu Miškejovi za nádherné video našeho plemenného hřebce. Skvělý a profesionální přístup! Pokud to bude možné, tak bychom rádi opět využili jeho služeb.
Marcela Filip
American Miniature Horse

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS