Edvard Miškej

video producent, režisér a kameraman

Status: k vašim službám Působnost: celý svět

Videomarketing je úspěšným reklamním nástrojem, který vtáhne zákazníka do děje a udrží jeho pozornost. Jsem kreativní videoproducent a kameraman s dlouholetou zkušeností. Pomohu vám v těchto oblastech:

  • Tvorba promo video spotů – prezentace vašeho výrobku či služby krátkým videem na Facebooku, webu či YouTube. Spot mohu oživit grafikou, licencovanou hudbou nebo komentářem profesionálního herce či moderátora.
  • Videoblogy, portréty a rozhovory – krátká videa určená pro online média. Natáčení buď ve studiu nebo u vás v kanceláři.
  • Tvorba jednoduchých e-learning videí – záznam seminářů, školení nebo školní výuky. Video je možné doplnit motion grafikou a natočit na více kamer.
  • Live video streaming – Živé video přenosy vašich akcí až přes 6 kamer. Výstupem je sestříhaný záznam a live stream určený pro YouTube a Facebook. Pro neveřejná videa je možné použít vlastní mediální server (CDN) s autorizací diváků.
  • Technická produkce akcí – video, světla, zvuk. Odbavování video obsahu pro vaši konferenci nebo rovnou celý návrh scény a osvětlení.
  • Kreativa a ideamaking – kreativní náměty pro vaše spoty a kampaně. Koncepty reklamních spotů, příprava scénáře a marketingového sdělení.

Bohaté zkušenosti se zahraniční produkcí (It Is WrittenHeritage Singers, USA) i s natáčením v zahraničí (Bangladéš, Mauricius, Abu Dhabi, JAR, Čína, Maroko a EU). Kvalitní reference viz níže.

Fotogalerie z natáčení

Natáčení s Alfredem Strejčkem Natáčení s Jakubem Vágnerem Natáčení s Jiřím Lábusem Natáčení videa z focení Ewy Farne pro Joy Natáčení spotu pro Adru s Richardem Nedvědem
Zobrazit všech 39 náhledů

Ukázky videí

Producent, spolupráce na scénáři. Další videa z vánoční kampaně 2020 pro Forum Nová Karolína

Produkce

Námět, scénář, producent

Spolupráce na námětu a scénáři, producent

Námět, scénář, producent

Námět, scénář, producent

Námět, producent

Reference

Edvard Miškej
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Edvard Miškej
Sevastopolská 340/13
Praha-Vršovice
101 00
Mobil:603 855 155
Email:miskej@bass.cz
Web:www.bass.cz
LinkedIn:miskej
Facebook:edvard.miskej
IČ:44796234
DIČ:CZ44796234

Doporučení
z první ruky

Krátké hodnocení provedené práce: rychlost provedení a spolehlivost. Děkuji!

Lubomír Sikora

ALD Automotive s.r.o.