Doporučení z první ruky

Edvard Miškej — video producent, režisér a kameraman


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Skvělá spolupráce, rychlý a kvalitní výsledek za přiměřenou cenu. Velmi milé a ochotné jednání. Určitě doporučujeme.

Mgr. Eva Podlešáková
Nadace ABF – Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství
www.abf-nadace.cz

Pan Miškej vytvářel 2minutový videospot k našemu produktu, kterým je spodní prádlo s absorpcí pachů. Výsledek plně odpovídal našim požadavkům. Zajistil celou produkci a postprodukci televizního spotu včetně režie, úpravy textů a zajištění herce. Jeho práci můžeme vřele doporučit.

Tomáš Bajusz
Pados, s.r.o.
www.tospodnipradlo.cz

S panem Miškejem máme jen ty nejlepší zkušenosti. Je to profesionál, dokáže se pro klienty obětovat nad rámec běžných zvyklostí a jednání s ním je velmi příjemné.

Milan Bendl
on-line marketing, webové technologie
www.bbs.cz bendl@bbs.cz 602 432 171

Vyzkoušeli jsme novou video službu – virtuální hospitace. Díky záznamu pana Miškeje můžeme porovnávat úroveň vyučujících, vylepšovat úroveň výuky a také je to možnost jak mohou rodiče „nahlédnout“ do vyučovací hodiny.

Eva Kudrnová
Anglicko-české gymnázium AMAZON
www.gymnazium-amazon.cz

Potřeboval jsem rychle, přesto kvalitně, natočit spot za tak trochu bojových podmínek. Eda to zvládl perfektně, bez remcání a s pochopením, jak to v branži chodí. Takže jsem i díky němu od svého klienta slízl pochvalu, za což mu ještě touto cestou děkuji. Teď vážně: Potřebujete-li profíka přes video, není důvod hledat někoho jiného.

Zdeněk Fekar
marketér a ekonomický novinář
www.evox.cz zdenek@evox.cz 775 599 024

Profesionální přístup, ochota, dobrá komunikace, dobrý „feeling“ na natáčení, schopnost vhodně poradit, spolehlivost a rychlost. Díky za spolupráci!

Mgr. Juraj Turóci
marketingový a projektový manažer
www.maranatha.cz 606 645 544

Krátké hodnocení provedené práce: rychlost provedení a spolehlivost. Děkuji!

Lubomír Sikora
ALD Automotive s.r.o.
www.aldautomotive.com

Chtěli bychom moc poděkovat panu Miškejovi za nádherné video našeho plemenného hřebce. Skvělý a profesionální přístup! Pokud to bude možné, tak bychom rádi opět využili jeho služeb.

Marcela Filip
American Miniature Horse
www.tikitano.cz

Nejsem velký znalec webů, internetu, promo videa a podobných věcí. Leč doba to žádá a tak jsem při otvírání cukrářství uvítal kamarádovo doporučení na pana Miškuje. Musím říci, že to se mnou neměl jednoduché a o to více musím vyzvednout jeho trpělivost, péči a vysoce profesionální přístup. Během 14 dnů pro nás natočil video a stihl vytvořit i kompletní webové stránky, které nám spravuje dodnes. Vzhledem k faktu, že jsem tyto služby poptával i u jiných subjektů, musím ještě zmínit výborný poměr cena–výkon. Za MojeCukrářství.cz vřele doporučuji!

Michal Jenček
Moje cukrářství
www.mojecukrarstvi.cz info@mojecukrarstvi.cz

S Edvardem Miškejem se nám spolupracovalo dobře. Uměl vždy pružně reagovat na naše požadavky a snažil se maximálně vyhovět našim časovým možnostem. Videa byla precizně zpracována a setkala se s velkým ohlasem.

Lenka Bělohoubková
marketing
www.imper.cz