Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Kneblová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Eva Kneblová — marketérka se specializací na dotazníky, průzkumy a analýzy trhu

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Eva Kneblová:
Eva Kneblová u nás pracovala 4 roky, z toho 2,5 roku měla na starosti marketingové aktivity celého VUT v Brně. Za dobu jejího působení vznikla řada velmi atraktivních projektů, které měly pozitivní dopad na image VUT v Brně. Jsme proto rádi, že můžeme využívat jejích schopností i nadále, byť už jen formou externí spolupráce. Kromě vysoké míry kreativity a její schopnosti okamžitě vniknout do problémů si na Evě cením zejména toho, že vidí věci v souvislostech (v praktickém marketingu využívá svého sociologického vzdělání) a pracuje často daleko za hranicemi zadaného úkolu. Na kvalitu jí odvedené práce se můžeme spolehnout, stejně tak na to, že v případně potřeby zpracuje požadovaný úkol v kriticky krátké době, a přesto bezchybně.

Jitka Vanýsková

tisková mluvčí VUT v Brně
Eva působila v mém týmu marketingové komunikace necelý rok a měla na starosti náborový marketing a interní časopis. Využili jsme i její analytické schopnosti a zkušenosti z výzkumu trhu. Přes poměrně krátkou dobu spolupráce byla cenným a přínosným článkem. Oceňuji její samostatnost, nápaditost a viditelnou přidanou hodnotu, kterou jednotlivým projektům dodala, komplexní pohled na zadání a kvalitní realizaci. V současné době spolupracujeme na projektové bázi – Eva je naším externím konzultantem pro projekty z oblasti průzkumu trhu a analýzy. Kvalita dodaných vstupů a dodržení termínů jsou pro Evu samozřejmostí a pro nás kritériem pro dlouhodobou spolupráci.

Kateřina Konečná

Marketing and Communications Senior Manager, KPMG Česká republika
Evu Kneblovou mohu směle zařadit mezi ty nejlepší spolupracovníky, se kterými jsem kdy pracoval. Její zodpovědnost za výsledek, pracovitost či zápal pro věc není rozhodně běžnou charakteristikou dnešních manažerů. Výborné osobnostní charakteristiky navíc doplňuje vysokou mírou odbornosti a skvělými pracovními výsledky. Nejlepší výsledky podává tam, kde na sebe může vzít zodpovědnost a může pracovat kreativně.

Petr Fusek

Executive Director, B-inside s.r.o.
Protože jsem viděl desítky zfušovaných dotazníků, tak jsem u paní Kneblové využil mikroslužbu vytváření dotazníků pro mou firmu. Navrhl jsem si obecnou strukturu dotazů podle mých potřeb a paní Kneblová mi je pomohla doladit tak, aby byly jasné a dostal jsem na ně odpovědi, které potřebuji. Protože abyste se dostali k informacím, které chcete, musíte vědět jak se zeptat – a to paní Kneblová ví. Komunikace je vždy velmi příjemná, včasná a přínosná. Pozitivně hodnotím i velmi dobré zapracování zpětné vazby ode mě jako klienta. Výsledný dotazník tak odpovídal přesně mým představám. Těším se na další spolupráci.

Lukáš Úradníček

majitel společnosti goodmarketing
goodmarketing.cz
Paní Eva je velmi profesionální, spolehlivá, umí dobře poradit a dodat kvalitní projekt včas. A to vše virtuálně. Už se těšíme na další spolupráce!

HAE Junior

pacientska organizace
www.haejunior.cz ~ info@haejunior.cz
Kolegyni Evu Kneblovou, vystudovanou socioložku, znám od roku 2012, kdy jsme spolu pracovaly v oddělení Marketingu a komunikace společnosti KPMG Česká republika. Dnes se Eva živí zejména tvorbou marketingových průzkumů a jejich analýzou. Kdykoliv jsem v rámci své náplně pracovala na průzkumech, vždy mi (a vždy skvěle 😉) pomáhala s přípravou i analýzami dotazníků. A bylo jedno, jestli se jedná o šetření v rámci regionu CEE, nebo interní dotazník mezi zaměstnanci firmy. Evy připomínky jsou pro finální produkt jednoznačným přínosem, její analytické myšlení zase pomáhá sesbírané výsledky bezchybně okomentovat. Evu můžu ke spolupráci vřele doporučit – dodržuje termíny a je přesná nejen v přípravě, ale i následných analýzách a interpretaci výsledků.

Ema Novotná

zaměstnanec v oblasti marketingu a komunikace
ema.novotna@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS