Ing. Eva Michálková

konzultantka v oblasti marketingu a vývoje produktů

Status: k vašim službám Působnost: online celý svět; osobně Praha a okolí

🕵️ Objevte to, co zákazníci opravdu chtějí.

Jako expertka na marketing a product development už více než 8 let pomáhám firmám najít spokojené a vracející se zákazníky.

  • Zjistím, co vaši zákazníci opravdu chtějí skrze empatické rozhovory.
  • Nastavím marketingovou strategii s výsledky.
  • Projektově odřídím marketingovou strategii a změny.
  • Možno využít můj externí tým pro exekuci strategie (tvorba webu, grafik, online marketing, copywriting).

Firmy často vymýšlí své produkty a reklamu od stolu, ale nikdy se se zákazníkem nebavily. Neví, na co zákazník slyší, jaké má potřeby nebo jaký problém řeší. Neví, kdo je jejich cílová skupina a čím se vyznačuje. Neví, co psát do reklam, aby chytili zákazníkovy emoce. Často slýchám, že přece zákazníci jsou všichni.

🗺️ Snažím se firmy z tohoto velkého omylu vyvést a ukázat jim, kdo jsou jejich zákazníci a jaká k nim vede cesta.

#CustomerExperienceConsultant #DesignThinkingConsultant #ServiceAndProductDesigner #ProductManager

Proč se mnou spolupracovat?

Když budete umět naplnit zákazníkovy potřeby nebo vyřešit zákaznický problém, máte vyhráno. Ale jaké přesně to jsou? Jak je formulovat? Jak zaujmout a chytit emoce?

Stačí se zákazníků správně zeptat a poslouchat, co říkají.

Jsem empatická a dokážu zákazníka rozpovídat o svých pocitech, problémech, potřebách, motivaci. Umím zjistit hluboké potřeby nebo problémy, které jsou často překvapivé i pro zákazníka samotného.

Také mám silné organizační a komunikační schopnosti, díky kterým se nebudete muset o nic starat. Zařídím, aby se změny staly rychle a vy budete jen počítat nové zákazníky a konverze.

Co vám spolupráce přinese?

Rychlý nárůst zákazníků, kteří vaše produkty a služby milují a opakovaně se vrací. Atraktivní komunikaci, skvělou zákaznickou zkušenost a šíření dobrého jména a recenzí.

Moje zkušenosti a vybrané reference

Ing. Eva Michálková

Kontakty

Ing. Eva Michálková
Piskáčkových 1024/1
Praha 9
190 00
Mobil:773 700 432
Email:eva@evamichalkova.cz
Web:www.evamichalkova.cz
LinkedIn:evasobrova
IČ:06634958

Doporučení
z první ruky

Na začátku spolupráce s Evou stál úkol zvednout porodnost v naší porodnici. Věděli jsme, že máme nastávajícím maminkám co nabídnout, ale nikdy jsme se marketingem příliš nezabývali, a tak moc nevěděli, z které strany to uchopit a jak dát o sobě nejlépe vědět. Eva nejprve skrze průzkum poznala potřeby našich zákaznic a poté navrhla marketingovou strategii, kterou postupně exekuovala. V podstatě jsem se nemusel o nic starat. Eva se svým týmem vybudovala hodnotný, atraktivní a reprezentativní web. Zorganizovala celou marketingovou kampaň od outdoor reklamy přes videa, rádio, interní komunikaci až po online kampaně. Tempo bylo velmi rychlé, na druhou stranu v zadání bylo zvednout porodnost co nejdříve. Již za 4 měsíce po startu projektu o nás ví celý Ústecký kraj a měsíční porodnost se již zvedla o 30 %. Spolupráci s Evou Michálkovou mohu doporučit nejen pro její rychlost a organizační schopnosti, ale také pro empatii, schopnost vymyslet atraktivní kampaně a hlavně splnit zadaný cíl.

MUDr. Bc. Petr Hossner, MBA

ředitel Nemocnice Kadaň s.r.o.