Mgr. Eva Přibylová

PR specialistka, copywriterka, správkyně sociálních sítí a publicistka

Status: k vašim službám Působnost: online a po domluvě celá ČR; osobně Praha

Jako odbornice v oblasti copywritingu, správy sociálních sítí, webových stránek a psaní tiskových zpráv vám pomohu zviditelnit se na trhu.

Proč si vybrat zrovna mě?

Jsem PR specialistka s hlubokým porozuměním tématu. Dbám na přirozenost, nadhled, kreativitu a jednoduchost. Díky tomu propojím vaše poselství s koncovou skupinou tak, aby bylo nejen srozumitelné, ale i oslovující.

Moje služby:

  • Copywriting – Oslovím vaši cílovou skupinu jasným a přesvědčivým stylem, bez ohledu na téma.
  • Správa sociálních sítí – Vybuduju a udržím váš sociální mediální profil tak, aby vynikal a oslovil široké spektrum zájmů (Facebook, Instagram, LinkedIn, X).
  • Správa webových stránek – Zajistím, aby vaše webové stránky byly informativní a atraktivní.
  • Interní komunikace – Potřebujete nastavit lepší komunikaci v rámci firmy? Co třeba interní newsletter nebo časopis.
  • Tiskové zprávy, reportáže a rozhovory – Vaši externí komunikaci můžete nechat na mně.
  • Grafický design v Canvě – Grafik nejsem, ale jednodušší grafické práce hravě zvládnu v Canvě, což mi umožňuje vizualizovat vaše myšlenky s kreativitou a stylem.

O MNĚ:

Mé profesní putování začalo sice na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, ale čas ukázal, že má cesta nebude spojena se soudní síní, nýbrž s médii a kulturou.

Téměř 15 let jsem zaměstnána v Českých centrech, příspěvkové organizaci Ministerstva zahraničních věcí. Nejprve jako specialistka filmové agendy, nyní jako specialistka marketingu pro oblast sociálních sítí.

Řadu zkušeností jsem nabrala i v mých předchozích projektech. A to jak v koordinaci projektů a správě sociálních sítí, tak i v právních či administrativních oblastech.

Kromě bohaté pracovní historie mám na svém kontě několik certifikátů a licencí, které dosvědčují mé odborné dovednosti. Jde například o certifikát od České tiskové kanceláře, LinkedIn Academy, Google Academy či akademie #HolekzMarketingu.

Mou velkou vášní je film a ve volných chvílích píši filmové recenze. Mám vlastní blog a chvíli jsem psala pro online magazín TV Guru.

MÁ PRÁCE:

Mgr. Eva Přibylová

Kontakty

Mgr. Eva Přibylová
Pavrovského 2558/14
Praha 5
155 00
Mobil:732 621 590
Email:evapribylova78@gmail.com
LinkedIn:eva-pribylova
Účet:7659303028/5500 (Raiffeisen)