Filip Červenka

grafický designér, motion designér a webdesignér

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně Praha

👉 Jsem grafický designér, který dává značkám výraz a charakter, a pomáhá tak menším i větším podnikatelům k úspěšné prezentaci.

Věnuji se primárně tvorbě log a vizuálních identit, ale mám přesah i do motion designu a webdesignu.

Návrhy promýšlím do detailu a vytvářím značky nadčasově, aby po pár letech nevyšly z módy. K projektům přistupuji s nadhledem a zamýšlím se nejen nad vizuálem, ale například i nad způsobem písemného projevu. Zároveň pro mě není problém jakoukoliv grafiku rozanimovat a pomoci tak originálnímu výrazu značky.

Kromě grafického návrhu mohu menší webové stránky i sám realizovat na šabloně WordPress. Při větších projektech vám rád doporučím programátory, se kterými mám zkušenost a projekt společně dokončíme.

Pomůžu vám v těchto oblastech:

  • Logo & vizuální styl
  • Motion design
  • Webdesign
  • Návrh & sazba tiskovin
  • Ilustrace

Proč se mnou spolupracovat?

  • Jsem mladý a ambiciózní grafik, který chce pomáhat ostatním v jejich podnikání a propagaci.
  • Grafiku tvořím pro potřeby klienta a dbám na to, aby byla funkční.
  • Rád komunikuji s lidmi a pěstuji dobré vztahy — jak v pracovním, tak i v osobním životě.
  • Jsem vášnivý designér a není to pro mě jen práce, nýbrž životní náplň.
  • Nebojím se být upřímný a vždy upozorním na jakýkoliv problém, kterého si všimnu.

Měl jsem možnost zpracovat komplexní vizuální identitu pro organizaci Animánie, pro kterou jsem kromě loga navrhl i animace, webdesign, nebo slogan „Učíme filmem“. Vytvořil jsem také webdesign a ilustrace pro vývojářské studio Sigmaware.

Vystudoval jsem obor Grafický design na Západočeské univerzitě v Plzni a mám několikaletou praxi jak z reklamních studií, tak externích zakázek. Pracuji převážně v programech Adobe a Figma, ale současně si prohlubuji znalosti i v jiných programech, díky čemuž posouvám své možnosti.

Filip Červenka

Kontakty

Filip Červenka
Sukova 1082
Litvínov (Ústecký kraj)
436 01
Mobil:605 390 813
Email:info@filipcervenkadesign.cz
Web:filipcervenkadesign.cz
Facebook:filipcervenkagrafik
Instagram:filipcervenkadesign
LinkedIn:filipcervenka
Vimeo:filipcervenka
IČ:17716446 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Se spoluprací s Filipem Červenkou jakožto grafikem máme v Animánii bohaté zkušenosti. Poprvé jsme jej oslovili jako studenta k tvorbě vizuálního stylu našeho Festivalu Animánie pro ročník 2021 a po velmi dobré zkušenosti znovu jakožto tvůrce nového kompletního vizuálního stylu celého spolku Animánie z.s., včetně nových webových stránek, veškerých tištěných materiálů a dalších náležitostí. Od té doby s Filipem spolupracujeme na grafickém zpracování veškerých propagačních materiálů. Se spoluprací jsme byli vždy spokojeni. Filipův nápaditý a moderní pohled na grafické výzvy ve spojení s velmi profesionálním přístupem vždy vedly k výbornému výsledku. Využití grafických i jiných služeb od Filipa Červenky můžeme pouze doporučit.

Vít Voráček

koordinátor celoročních aktivit Animánie z.s.