Doporučení z první ruky

Filip Červenka — grafický designér, motion designér a webdesignér


Zobrazuji všech 6 doporučení

Se spoluprací s Filipem Červenkou jakožto grafikem máme v Animánii bohaté zkušenosti. Poprvé jsme jej oslovili jako studenta k tvorbě vizuálního stylu našeho Festivalu Animánie pro ročník 2021 a po velmi dobré zkušenosti znovu jakožto tvůrce nového kompletního vizuálního stylu celého spolku Animánie z.s., včetně nových webových stránek, veškerých tištěných materiálů a dalších náležitostí. Od té doby s Filipem spolupracujeme na grafickém zpracování veškerých propagačních materiálů. Se spoluprací jsme byli vždy spokojeni. Filipův nápaditý a moderní pohled na grafické výzvy ve spojení s velmi profesionálním přístupem vždy vedly k výbornému výsledku. Využití grafických i jiných služeb od Filipa Červenky můžeme pouze doporučit.

Vít Voráček
koordinátor celoročních aktivit Animánie z.s.
www.animanie.cz voracek@animanie.cz

Filipův proaktivní a věčně pozitivní přístup byl pro mě pomyslnou třešničkou na jinak profesionálně odvedené práci. Oceňuji především cit pro detail a moderní provedení loga i webových stránek.

Michaela Miňovská

S Filipem jsem dělal na webu www.sigmaware.cz. Spolupráce byla naprosto perfektní a to z několika důvodů: 1) Vždy platilo vše, na čem jsme se dohodli 2) Oceňuji zaujetí pro věc, kdy i po skončení spolupráce se Filip zajímá o projekt 3) High level Filipa v grafice a v ilustracích 4) Smysl pro detail - vyřešil i loga, typografii 5) Filipův relevantní feedback, kdy sám otestoval nasazenou verzi webu, byl na vysoké úrovni a velice přínosný.

Šimon Rožánek
Marketing Manager

Filip se postaral o kompletní podobu mého webu srdcemdosveta.cz, vytvořil logo a krásné ilustrace. Vždy ochotně zodpověděl každý dotaz a připravil i video manuál jak s celým webem pracovat. Pro jakoukoliv spolupráci Filipa rozhodně doporučuji.

Matej Krč
učitel 1. stupně ZŠ
srdcemdosveta.cz

S Filipem jsem spolupracovala na vizuálním stylu pro plzeňský mezinárodní Festival Animánie 2021, kde jsme měli za úkol vymyslet vizuál a vytvořit všechny náležitosti jako web, tiskoviny, merch, ilustrace a další. Filip měl na starosti hlavně webové stránky a kresbu ilustrací, ale podílel se i na všem ostatním. Práce s ním šla hladce a určitě bych ho doporučila.

Marija Romanova
grafická designérka

S panem Filipem jsem řešil zpracování firemního loga. Měl jsem trochu specifické podmínky, ale Filip si s tím poradil jedna radost. Logo jsem měl finálně zpracované ve velmi krátkém čase, po celou dobu byla komunikace naprosto v pořádku a cenová nabídka se neodchýlila oproti fakturaci. Vřele doporučuji.

Viktor Mičík
jádrové vrtání
www.vmvrty.cz info@vmvrty.cz 731 313 896