Filip Goszler

Google Certifikovaný Trenér pro Workspace a Moje firma, lektor a konzultant digitálních dovedností

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celý svět (česky a anglicky)

Učím jednotlivce, organizace i celé firemní týmy využívat moderní technologie pro osobní i firemní růst. Moje zábava se stala mojí prací, takže vše, co dělám, jsem si sám vybral a testuji každý den. Umím složité informace ze světa technologií předat jednoduše a zábavně. Spolu se mnou vám neunikne žádná technologická novinka a můj široký záběr vám pomůže v oblasti technologií, budování komunit nebo práce se silnými stránkami.

Jsem Google Certifikovaný Trenér pro Google WorkspaceMoje firma na Googlu, ovládám širokou paletu služeb a nástrojů jako Slack, Trello, Notion a další. Přes 12 let využívám Google technologie pro řízení lokálních, národních i mezinárodních projektů. Vedu největší technologickou komunitu pro ČR GUG.cz, která 13 let vzdělává bezplatně Česko v digitálních dovednostech. Přes 4 roky jsem řídil Impact Hubu v Ostravě.

Pomohu vám v těchto oblastech:

  • Google Workspace (G Suite) – Zavedení a nastavení nástroje Google Workspace. Od individuální hodinové konzultace po celodenní školení. Mám za sebou školení ve firmách jako Česká spořitelna, Veolia, Impact Hub, ale také na řadě základních a středních škol, v neziskových organizacích a v malých týmech. Mojí specialitou je jednoduché vysvětlení složitých technologií a praktické nasazení do provozu.
  • Moje firma na Google – Ověření, nastavení a vyladění firemního profilu na Googlu tak, abyste byli vidět tam, kde vás lidé hledají.
  • Konzultace digitálních technologií – Poradenství s výběrem vhodných digitálních technologií a nástrojů pro vaše konkrétní potřeby, zejm. nástroje pro operativu firmy, projektové a procesní řízení nebo komunikaci. Také pomoc s nastavením a používáním aplikací, aby pro vás pracovaly co nejlépe.
  • Konzultace silných stránek Gallup® – Objevení vrozených talentů a potenciálu pomocí Gallup® testování. Pomohu vám pochopit sebe, proč vám některé činnosti „samy“ jdou a jiné ne. Ukážu vám, jak se takto pochopit v týmu a posunout vaši spolupráci o několik úrovní výše.
Filip Goszler

Kontakty

Filip Goszler
Okrajová 1305
Vratimov (Moravskoslezský kraj)
739 32
Mobil:774 670 137
Email:filip@goszler.cz
Web:www.goszler.cz
Facebook:filip.goszler
Instagram:filip.goszler
LinkedIn:filipgoszler
Účet:206191869/0600 (Moneta)
IČ:04609999

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Filipem je vždy pozitivní, otevřená všem myšlenkám a nápadům. Nejvíce si cením komunikace, která je ukázková a mnozí by se mohli inspirovat. Vždy se těším na společnou práci.

Přemysl Vaculík

šéfredaktor ve společnosti Dotekománie