Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Goszler > Doporučení

Doporučení z první ruky

Filip Goszler — Google Certifikovaný Trenér pro Workspace a Moje firma, lektor a konzultant digitálních dovedností

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Filip Goszler:
Robert Vlach
Filip Goszler je mezi českými odborníky na Google technologie velmi dobře známý coby prvotřídní expert a koordinátor odborné komunity GUG.cz. Filipa znám dlouho a dobře z jeho působení na pozici výkonného ředitele ostravského Impact Hubu. Je to člověk maximálně zodpovědný, profesionální, ale zároveň nápomocný a lidský, zkrátka jeden z těch lidí, které si okamžitě zamilujete a chcete s nimi něco společně vytvářet. Jestli hledáte Google experta, s Filipem jednoduše nemůžete šlápnout vedle. Vřele doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Spolupráce s Filipem je vždy pozitivní, otevřená všem myšlenkám a nápadům. Nejvíce si cením komunikace, která je ukázková a mnozí by se mohli inspirovat. Vždy se těším na společnou práci.

Přemysl Vaculík

šéfredaktor ve společnosti Dotekománie
Filip je člověk, který umí skvěle naslouchat a malými kroky realizovat velké vize. Svojí starostí o tým Impact Hub Ostrava by mohl být příkladem řadě mnohem služebně starším výkonným ředitelům. Velkým podílem jeho vedení je nejlepší ostravský cowork na cestě k tomu, aby se zařadil mezi nejlépe fungující sdílené evropské kanceláře.

Jan Slavíček

Project Lead PostCube.com & Protwin.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS