Doporučení z první ruky

Filip Goszler — Google Certifikovaný Trenér pro Workspace a Moje firma, lektor a konzultant digitálních dovedností


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Robert Vlach

Filip Goszler je mezi českými odborníky na Google technologie velmi dobře známý coby prvotřídní expert a koordinátor odborné komunity GUG.cz. Filipa znám dlouho a dobře z jeho působení na pozici výkonného ředitele ostravského Impact Hubu. Je to člověk maximálně zodpovědný, profesionální, ale zároveň nápomocný a lidský, zkrátka jeden z těch lidí, které si okamžitě zamilujete a chcete s nimi něco společně vytvářet. Jestli hledáte Google experta, s Filipem jednoduše nemůžete šlápnout vedle. Vřele doporučuji.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Spolupráce s Filipem je vždy pozitivní, otevřená všem myšlenkám a nápadům. Nejvíce si cením komunikace, která je ukázková a mnozí by se mohli inspirovat. Vždy se těším na společnou práci.

Přemysl Vaculík
šéfredaktor ve společnosti Dotekománie

Filip je člověk, který umí skvěle naslouchat a malými kroky realizovat velké vize. Svojí starostí o tým Impact Hub Ostrava by mohl být příkladem řadě mnohem služebně starším výkonným ředitelům. Velkým podílem jeho vedení je nejlepší ostravský cowork na cestě k tomu, aby se zařadil mezi nejlépe fungující sdílené evropské kanceláře.

Jan Slavíček
Project Lead PostCube.com & Protwin.cz