Filip Košnar

UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Profesionální webový design se zaměřením na použitelnost a atraktivní vzhled. Dlouhodobé zkušenosti s navrhováním kompletní corporate identity.

  • UI/UX responzivní webdesign – grafické návrhy pro webové stránky s důrazem na přehlednost, použitelnost na všech zařízeních a kvalitu obsahu; hledám cesty jak návštěvníky webu konvertovat ve vaše zákazníky
  • Wireframe a obsahová strategie – pomohu vám vytvořit smysluplnou strukturu webu
  • Loga a logotypy – originální, zapamatovatelné a smysluplné logo a grafický manuál včetně zapracování online a offline materiálů
  • Corporate identity – jednotný vizuální styl firmy (logomanuál, vizitky, dopisní materiály, propagační materiály aj.)

Dlouhodobá spolupráce s řadou reklamních agentur a firem na strategických projektech v oblasti webdesignu a corporate identity: Zoner Software, Shopsys, Barton Studio, Snadný Web, Dřevojas a jiné.

Neustále se vzdělávám a sleduji nové trendy ve webové grafice a marketingu. Za 7 let v oboru jsem nasbíral řadu cenných kontaktů na profesionály, kteří jsou špičkami svých oborů.

Filip Košnar
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Filip Košnar
Okružní 305
Ústí nad Orlicí (Pardubický kraj)
562 01
Mobil:728 895 430
Email:info@kosnardesign.cz
Web:www.kosnardesign.cz
LinkedIn:filipkosnar
Twitter:filipkosnar
Skype:filip-kosnar
Účet:2901038339/0800 (Česká spořitelna)
IBAN:CZ73 0800 0000 0017 9955 4163
IČ:87689626 (plátce DPH)
DIČ:CZ9101123944

Doporučení
z první ruky

Filip je výborný grafik s obrovskými přesahy, se kterým je radost spolupracovat. Má krásný cit pro detail a jeho puntičkaření posouvá celý projekt kupředu. Málokdy se mi stává, že vidím první verzi designu, procházím ji a jen se usmívám, a přesně to se mi děje při spolupráci s Filipem. Moc rád jej doporučím na jakoukoliv další spolupráci, ale budu rád, když ho nezavalíte prací, aby si našel čas i na další společné projekty se mnou.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény