Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Košnar > Doporučení

Doporučení z první ruky

Filip Košnar — UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity

Zobrazuji č. 110 z celkem 25 doporučení prezentace Filip Košnar:
S Filipem Košnarem se nám na novém vizuálním stylu produktu, webových stránkách a dalších online i printových materiálech spolupracovalo na jedničku – bezproblémová domluva, výstupy odpovídaly přesně našemu zadání. Přihoďte ještě rychlou odezvu a včasné dodání výsledků a máte spolupráci, kterou můžu rozhodně doporučit.

Josef Halíček

marketingový manažer ZONER software
www.zoner.cz
Filip má oproti mnohým jiným grafikům výhodu ve velké praxi a přesahu do UX. K jeho grafickým návrhům máme jen minimum připomínek. Což dělá naši spolupráci velice rychlou a efektivní. Návrhy jsou velice líbivé a moderní. S termíny jsem byl taktéž vždy nadmíru spokojen.

Ing. Michal Slíva

vedoucí oddělení designu ShopSys
sliva@shopsys.cz
Filip je samostatně uvažující, rychlý, komunikativní, ctí trendy současného designu a hlavně – je na něj spoleh! Takových na trhu moc neběhá, věřte mi…

Martin Hošek

Group Marketing/New Business Development Director - Luxury Brand Management
Na spolupráci s Filipem Košnarem oceňujeme především jeho flexibilitu, jednoduchou domluvu, kreativní zpracování a ochotu v případě potřeby dodat grafické práce velice rychle a současně kvalitně.

Ing. Martin Jonáš

projektový manažer GrowJOB institute
www.growjob.com ~ martin.jonas@growjob.com
Na spolupráci s Filipem oceňuji zejména to, že dokáže dodat kvalitní práci za velmi krátké časové období. Spousta jiných grafiků nezná slovo termín, takže se s nimi spolupracuje velmi obtížně. Filipová reakční doba nás proto velmi mile překvapila a využíváme jej pro většinu úkolů, kde je potřeba něco nakreslit.

Bc. Jiří Komár

konzultant internetového marketingu
www.advisio.cz ~ jiri.komar@advisio.cz
S panem Košnarem spolupracuji dlouhodobě a jsem nadmíru spokojený. Vždy nalezneme společně řešení, které vyhovuje oběma stranám. Pan Košnar se podílí na většině zakázek, které realizuji. Zpracovával pro nás rozsáhlejší logo-manuály, ale i jednoduchá loga pro www stránky bez dalšího většího využití. Oceňuji jeho profesionální přístup, dodržování dohodnutých termínů. Jsem rád, že s ním mohu spolupracovat.

Jan Čech

Zerostudio
774 201 483
Spolupráce s panem Košnarem byla velice profesionální a výstupy velice kreativní. Děkujeme panu Košnarovi za vstřícný přístup a stoprocentní plnění našich náročných požadavků a to s velmi rychlou odezvou. Doporučujeme.

Erik Meldik & Čeněk stýblo - ViralBrothers

www.viralbrothers.cz ~ info@viralbrothers.cz
S Filipem je bezvadná spolupráce. Výsledek je kvalitní a esteticky na vysoké úrovni. Filip je to ten vzácný typ grafika, který snadno porozumí sepsanému zadáni a výsledná grafika pak odpovídá představě a často je ještě lepší. Mohu jen doporučit.

Vladimír Holan

774 20 20 40
S Filipem Košnarem spolupracuji od roku 2012. Musím smeknout před jeho kvalitami kreativce. Jeho práce grafika má vždy skvělý nápad a přímý zásah. Není třeba zbytečně dlouhých konzultací. Filip vždy ví, co mám jako klient na srdci a snaží se velmi intenzivně vyhovět. Spolupráci si nemohu vynachválit, jednoznačně doporučuji.

Ing. Zdeněk Blažek

marketing manager Dřevojas
www.drevojas.cz
Již několikrát jsme si pro naše projekty nechávali vytvořit logo, ale až s panem Košnarem jsme se přesvědčily o tom, že to lze kreativně, rychle, kvalitně a absolutně bez komplikací. Pan Košnar přesně pochopil naše požadavky a my už víme, na koho se můžeme ohledně tvorby loga příště spolehnout.

Lukáš Benzl

benzl@kamoska.cz ~ 728 854 479
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS