Doporučení z první ruky

Filip Košnar — UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 30 doporučení

Filip je výborný grafik s obrovskými přesahy, se kterým je radost spolupracovat. Má krásný cit pro detail a jeho puntičkaření posouvá celý projekt kupředu. Málokdy se mi stává, že vidím první verzi designu, procházím ji a jen se usmívám, a přesně to se mi děje při spolupráci s Filipem. Moc rád jej doporučím na jakoukoliv další spolupráci, ale budu rád, když ho nezavalíte prací, aby si našel čas i na další společné projekty se mnou.

Ing. Jan Kvasnička
konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
www.kvasnickajan.cz info@kvasnickajan.cz 732 822 838

S Filipem Košnarem se nám na novém vizuálním stylu produktu, webových stránkách a dalších online i printových materiálech spolupracovalo na jedničku – bezproblémová domluva, výstupy odpovídaly přesně našemu zadání. Přihoďte ještě rychlou odezvu a včasné dodání výsledků a máte spolupráci, kterou můžu rozhodně doporučit.

Josef Halíček
marketingový manažer ZONER software
www.zoner.cz

Filip má oproti mnohým jiným grafikům výhodu ve velké praxi a přesahu do UX. K jeho grafickým návrhům máme jen minimum připomínek. Což dělá naši spolupráci velice rychlou a efektivní. Návrhy jsou velice líbivé a moderní. S termíny jsem byl taktéž vždy nadmíru spokojen.

Ing. Michal Slíva
vedoucí oddělení designu ShopSys
sliva@shopsys.cz

Pan Košnar se z velké části podílel na proměně designu našeho webu a dá se říct, že vše vždy trefil na první dobrou a v řádném termínu, který předem slíbil. Kdyby každá spolupráce na projektu probíhala jako ta s panem Košnarem, svět by byl ještě krásnější :-) Za celý tým ČistéDřevo s.r.o. děkujeme!

Tomáš Izaiáš
jednatel společnosti ČistéDřevo s.r.o.
www.cistedrevo.cz info@cistedrevo.cz 725 657 872

Na spolupráci s Filipem oceňuji zejména to, že dokáže dodat kvalitní práci za velmi krátké časové období. Spousta jiných grafiků nezná slovo termín, takže se s nimi spolupracuje velmi obtížně. Filipová reakční doba nás proto velmi mile překvapila a využíváme jej pro většinu úkolů, kde je potřeba něco nakreslit.

Bc. Jiří Komár
konzultant internetového marketingu
www.advisio.cz jiri.komar@advisio.cz

S Filipem dlouhodobě spolupracujeme, protože každý jeho návrh je vysoce profesionální a při kreslení vždy myslí především na uživatelskou použitelnost. Filipův webdesign umí zvýšit nadšení týmu do projektu.

Jan Ševčík
CEO, SnadnýWeb
www.snadnyweb.cz

Filip je samostatně uvažující, rychlý, komunikativní, ctí trendy současného designu a hlavně – je na něj spoleh! Takových na trhu moc neběhá, věřte mi…

Martin Hošek
Group Marketing/New Business Development Director - Luxury Brand Management

Na spolupráci s Filipem Košnarem oceňujeme především jeho flexibilitu, jednoduchou domluvu, kreativní zpracování a ochotu v případě potřeby dodat grafické práce velice rychle a současně kvalitně.

Ing. Martin Jonáš
projektový manažer GrowJOB institute
www.growjob.com martin.jonas@growjob.com

S panem Košnarem spolupracuji dlouhodobě a jsem nadmíru spokojený. Vždy nalezneme společně řešení, které vyhovuje oběma stranám. Pan Košnar se podílí na většině zakázek, které realizuji. Zpracovával pro nás rozsáhlejší logo-manuály, ale i jednoduchá loga pro www stránky bez dalšího většího využití. Oceňuji jeho profesionální přístup, dodržování dohodnutých termínů. Jsem rád, že s ním mohu spolupracovat.

Jan Čech
Zerostudio
774 201 483

Spolupráce s panem Košnarem byla velice profesionální a výstupy velice kreativní. Děkujeme panu Košnarovi za vstřícný přístup a stoprocentní plnění našich náročných požadavků a to s velmi rychlou odezvou. Doporučujeme.

Erik Meldik & Čeněk stýblo - ViralBrothers
www.viralbrothers.cz info@viralbrothers.cz