Doporučení z první ruky

Mgr. Filip Šašek — specialista na výkonnostní reklamu na Facebooku


Zobrazuji všech 5 doporučení

Filip se mnou úzce spolupracoval na několika různých projektech, jako jsou MINT Market a Plazma Lab, kde nám jeho expertíza a pochopení sociálních médií a zejména Facebooku významně pomohly v expanzi a propagaci k té správné cílové skupině.

Omri Goz
MINT Market CEO

Filip své práci rozumí, a proto s ním spolupracuji. Vymýšlí kreativu, grafiku a vůbec všechno kolem kampaní na Facebooku. Daří se mu dodržovat termíny a hlavně dosahuje výsledků, které si předsevzal a na kterých jsme se domluvili.

Jan Král
Janova pec, majitel

Filip pro Bastard spravoval Facebook kampaně téměř šest let. Za tu dobu se pro nás Facebook stal tím jednoznačně nejdůležitějším prodejním kanálem a Filip z něj dokázal vytěžit maximum. Šest let je u Facebook reklam strašně dlouhá doba, při které se Filip potýkal s mnohými problémy, včetně telefonátů do centrály v Dublinu, a tak se mmj. naučil, jak některé věci šikovně obejít nebo jak moc se vyplatí zkoušet nové formáty či nástroje. Jako zcela zásadní Filipovu výhodu vnímán to, že je skvělý copywriter a vedle toho si poradí i s grafikou. Stačí vám tedy jeden Filip, namísto třech specialistů.

Matez Jindra
majitel Bastard.cz a Skippy.cz

Filipa doporučuji, kudy chodím. Nejenže rozumí reklamám na Facebooku a Instagramu, je ale i kreativní co se týče zkoušení nových formátů, dokáže si poradit i s grafikou a copy do reklamy a zcela samostatně řídí kampaně. Umí se prostě postarat, aby doručil předem nastavené KPIs. Než jsem našla jeho, měla jsem tu čest poznat, že FB expert si sice říká hodně lidí, ale jen málokdo se tomu opravdu věnuje a neustále se vzdělává – protože držet krok s novinkami na sociálních sítích je zásadní. A to Filipovi opravdu nechybí!

Michaela Kloudová
zakladatelka a CEO Genster.cz

Na spolupráci s Filipem velmi oceňuji jeho samostatnost. Dodržuje termíny, výborně komunikuje, připomene se, když slíbím poslat podklady a zapomenu. Zkrátka na čem se domluvíme, to platí. Navíc přichází s vlastními nápady, jak pojmout kampaň. Oceňuju a doporučuju!

Mascha König Dudu
Hell.cz