Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Filip Šašek

Mgr. Filip Šašek

specialista na výkonnostní reklamu na Facebooku

Mgr. Filip Šašek
Mgr. Filip Šašek - logo

Máte v kampaních na Facebooku cirkus? Já jsem Šašek a cirkusům docela rozumím. Jsem tu, abych pochopil váš byznys a vytěžil z něj pro vás na Facebooku a Instagramu maximum. Smysluplně, kreativně a s důrazem na výkon.

  • Tvorba a realizace PPC reklamy na Facebooku a Instagramu – vezmu si do parády vaše kampaně, navrhnu zlepšení a osobně se postarám o realizaci. Cena: 1.200 Kč za hodinu.
  • Audit a odborná PPC konzultace – proklepnu vaše aktuální kampaně, navrhnu zlepšení a zbytek úspěchu nechám na vás. Cena: 2.400 Kč za hodinu.
  • Tvorba textů a grafiky k reklamě – nemusím jen otáčet čudlíkama. Na základě vašich požadavků přichystám koncept kampaně, textový obsah a uzpůsobím vaše vizuální podklady facebookovému prostředí. Cena dle dohody.

Jsem absolventem oborů Digitální média (FSS MU) a Studia nových médií (FF UK), které se zaměřují na problematiku online komunikace. Během více než 7 let praxe jsem pro řadu klientů spravoval rozpočty v celkové hodnotě 17 milionů korun. Mám zkušenosti s propagací módy, triček s potiskem, pečeného müsli, ale i dupaček pro dospělé. Nedělám jen prodeje, ale umím také nalákat lidi na událost nebo přimět uživatele stáhnout si vaši aplikaci.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Filip Šašek
Loudova 2431/6
Praha 3
130 00
Mobil:725 969 980
Email:filip.sasek@gmail.com
Web:www.filipsasek.cz
LinkedIn:LinkedIn sasekf
Twitter:Twitter fishuge
Účet:670100 – 2206451818 / 6210 (mBank)
:74102885

Doporučení z první ruky

Filip se mnou úzce spolupracoval na několika různých projektech, jako jsou MINT Market a Plazma Lab, kde nám jeho expertíza a pochopení sociálních médií a zejména Facebooku významně pomohly v expanzi a propagaci k té správné cílové skupině.
Omri Goz
MINT Market CEO

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS