Mgr. Filip Šašek

specialista na výkonnostní reklamu na Facebooku

Máte v kampaních na Facebooku cirkus? Já jsem Šašek a cirkusům docela rozumím. Jsem tu, abych pochopil váš byznys a vytěžil z něj pro vás na Facebooku a Instagramu maximum. Smysluplně, kreativně a s důrazem na výkon.

  • Tvorba a realizace PPC reklamy na Facebooku a Instagramu – vezmu si do parády vaše kampaně, navrhnu zlepšení a osobně se postarám o realizaci. Cena: 900 Kč za hodinu.
  • Audit a odborná PPC konzultace – proklepnu vaše aktuální kampaně, navrhnu zlepšení a zbytek úspěchu nechám na vás. Cena: 1.800 Kč za hodinu.
  • Tvorba textů a grafiky k reklamě – nemusím jen otáčet čudlíkama. Na základě vašich požadavků přichystám koncept kampaně, textový obsah a uzpůsobím vaše vizuální podklady facebookovému prostředí. Cena dle dohody.

Jsem absolventem oborů Digitální média (FSS MU) a Studia nových médií (FF UK), které se zaměřují na problematiku online komunikace. Během více než 9 let praxe jsem pro řadu klientů spravoval rozpočty v celkové hodnotě 23 milionů korun. Mám zkušenosti s propagací módy, triček s potiskem, pečeného müsli, ale i dupaček pro dospělé. Nedělám jen prodeje, ale umím také nalákat lidi na událost nebo přimět uživatele stáhnout si vaši aplikaci.

Mgr. Filip Šašek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Filip Šašek
Loudova 2431/6
Praha 3
130 00
Mobil:725 969 980
Email:filip.sasek@gmail.com
Web:www.filipsasek.cz
LinkedIn:sasekf
Twitter:fishuge
Účet:670100 – 2206451818/6210 (mBank)
IČ:74102885

Doporučení
z první ruky

Filip se mnou úzce spolupracoval na několika různých projektech, jako jsou MINT Market a Plazma Lab, kde nám jeho expertíza a pochopení sociálních médií a zejména Facebooku významně pomohly v expanzi a propagaci k té správné cílové skupině.

Omri Goz

MINT Market CEO