Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Filip Šašek

Mgr. Filip Šašek

specialista na výkonnostní reklamu na Facebooku

Mgr. Filip Šašek
Mgr. Filip Šašek - logo

Máte v kampaních na Facebooku cirkus? Já jsem Šašek a cirkusům docela rozumím. Jsem tu, abych pochopil váš byznys a vytěžil z něj pro vás na Facebooku a Instagramu maximum. Smysluplně, kreativně a s důrazem na výkon.

  • Tvorba a realizace PPC reklamy na Facebooku a Instagramu – vezmu si do parády vaše kampaně, navrhnu zlepšení a osobně se postarám o realizaci. Cena: 900 Kč za hodinu.
  • Audit a odborná PPC konzultace – proklepnu vaše aktuální kampaně, navrhnu zlepšení a zbytek úspěchu nechám na vás. Cena: 1.800 Kč za hodinu.
  • Tvorba textů a grafiky k reklamě – nemusím jen otáčet čudlíkama. Na základě vašich požadavků přichystám koncept kampaně, textový obsah a uzpůsobím vaše vizuální podklady facebookovému prostředí. Cena dle dohody.

Jsem absolventem oborů Digitální média (FSS MU) a Studia nových médií (FF UK), které se zaměřují na problematiku online komunikace. Během více než 9 let praxe jsem pro řadu klientů spravoval rozpočty v celkové hodnotě 23 milionů korun. Mám zkušenosti s propagací módy, triček s potiskem, pečeného müsli, ale i dupaček pro dospělé. Nedělám jen prodeje, ale umím také nalákat lidi na událost nebo přimět uživatele stáhnout si vaši aplikaci.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Filip Šašek
Loudova 2431/6
Praha 3
130 00
Mobil:725 969 980
Email:filip.sasek@gmail.com
Web:www.filipsasek.cz
LinkedIn:LinkedIn sasekf
Twitter:Twitter fishuge
Účet:670100 – 2206451818 / 6210 (mBank)
:74102885

Doporučení z první ruky

Filipa doporučuji, kudy chodím. Nejenže rozumí reklamám na Facebooku a Instagramu, je ale i kreativní co se týče zkoušení nových formátů, dokáže si poradit i s grafikou a copy do reklamy a zcela samostatně řídí kampaně. Umí se prostě postarat, aby doručil předem nastavené KPIs. Než jsem našla jeho, měla jsem tu čest poznat, že FB expert si sice říká hodně lidí, ale jen málokdo se tomu opravdu věnuje a neustále se vzdělává – protože držet krok s novinkami na sociálních sítích je zásadní. A to Filipovi opravdu nechybí!
Michaela Kloudová
zakladatelka a CEO Genster.cz

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS